Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na felhivtam a csávót, ez vmi nagy hekker, aszonta két hét múlva lesz megint GSi-je, bestoppoltam nála egy frontot,

amikor én találkoztam vele le volt hajtva a hátso ulé és egy fél kocsi ott figyelt benn :wub:

azt mondta cali meg géjesi szokott lenni, és rendelésre is hoz ha kell

és 13 volt, mélykék szinu de nagyonnagyon jo állapotban van (elektro + futheto) még ott van a gyári szivacs benne és tisztább mint az enyém :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem is mindig 100W-os égök voltak az Astráimban és a Vectrában is és soha semmi problémám nem volt velük. Kipróbáltam már a Tungsram 100/140-eseket is, de a Phillips Rally 100W-os jobb volt szerintem. Egyszer vettem valami Japán 100/170W-osat is :wub: , azok nagyon durvák voltak, de nem bírták sokáig.

Jaja.. Petyának is a Tungi van benne ha jól rémlik. bika kábelezéssel,meg relézve.. :P

Nekem meg csak "sima" asszem tungi de megaligt 60 vagy mi.. jóóó ez :P

Link to comment
Megosztás:

Nincs de Veres Péteren elment elhúzott ezerrel egy motoros mellettünk, akinek a jelek szerint volt.

Talán ha azt eladnám :wub:

Na felhivtam a csávót, ez vmi nagy hekker, aszonta két hét múlva lesz megint GSi-je, bestoppoltam nála egy frontot, remélem nem lesz komoly konkurenciám...

ez a srác elég jó haverom....szóljak neki én is????? :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, lehet a poti, és lehet, hogy kicsúszott az izzó a helyéről, vagy az egyik kiégett, és egy nem tudja megvilágítani az egészet...

Kiveszed a gumibizbaszt előle, alul van két csavar, azt kiteker, és ki tudod húzni, vagy ha hátulról megtolod úgy még egyszerűbb...:-)

két db rizsizzó van benne gyárilag, zöld foglalatban, nem tod csak foglalaltostúl cserélni, vagy forrasztgatni kell...mint a ledes verziónál...de bárhol kapsz ilyen foglalatos izzót is...

Link to comment
Megosztás:

Gabi a sör/bor előtt segitesz megnézni este?

Albert!

Ha kell akkor tudok rizsízzót és smd ledek egy zsákkal ha kell, nekem pl. ledezve van.

Régebben pedig úgy volt hogy a izzó foglalatába volt 2-3 smd led+ ellenállás és tök zsír volt.

Mondjuk mióta led-ezve van az egész műszerfal azőta nem műkszik a fényerő szabályzás.

Link to comment
Megosztás:

Albert!

Ha kell akkor tudok rizsízzót és smd ledek egy zsákkal ha kell, nekem pl. ledezve van.

Régebben pedig úgy volt hogy a izzó foglalatába volt 2-3 smd led+ ellenállás és tök zsír volt.

Mondjuk mióta led-ezve van az egész műszerfal azőta nem műkszik a fényerő szabályzás.

Baker!! Én azóta se próbáltam ki a ledeket amiket küldtél! (mert ha jól rémlik te küldtél pár mintát) mindig mással vok elfoglalva) bl.gif

Most ugyis akarok barkácsolni, igaz pc-t, lehet kipróbázom őket. Aztán meg megint gondba leszek. Mert múltkor is elfilóztam, hogy hogy ledezzek.. már mindenkinek a kék ledezés a módi... lehet ebben is a gyári égő lesz az egyedi.. lásd "éndzsől ájszt" B) :wub:

Albert: nyugi.. ha látszik a kijelző valamennyire, akkor tuti a pilács a gáz.. vagy kiégett, vagy vmi kontár hiba... (szvsz) csak hogy én is mondjam :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.