Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elszaladtam öcsém ideiglenes munkahelyére és lelégtelenitették nekem a féket - ingyé. Csávónak máá sokkal jövök.

Aztán gyorsan hivtam a vizsgás csajt, aszonta menjek. Hatra értünk oda, hétre már itthon voltunk és most két évig nem kell vizsgáztatnom a vasat.

Akkor most keresek rá egy GSi első lökőst, lehet kell egy hátsó is, telifény oszt kész.

GesiTomi köszönöm a püt amit küldtél!!!! Lurdynál talizunk :wub:

Link to comment
Megosztás:

Emlékeim szerint 100/140W :wub: :P Nem is járkál sötétedésig max helyzetjelzővel :lol: :P

Félti a generátort :D

Nekem is mindig 100W-os égök voltak az Astráimban és a Vectrában is és soha semmi problémám nem volt velük. Kipróbáltam már a Tungsram 100/140-eseket is, de a Phillips Rally 100W-os jobb volt szerintem. Egyszer vettem valami Japán 100/170W-osat is B) , azok nagyon durvák voltak, de nem bírták sokáig.

Link to comment
Megosztás:

volt a duenen egy kék amit bontva árultak, volt lökös is nemdrágán

korrektnek tunik a srác tőle vettem a visszapillantót, jó állapotunak tunik

Köszi meg is van a száma bár kizárt hogy megvan a lökős még 25-ért de azért felhivom...

Meg mostmááá nem ártana anyagilag is erősödni kicsit :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nincs eladó veséd? :P

Nincs de Veres Péteren elment elhúzott ezerrel egy motoros mellettünk, akinek a jelek szerint volt.

Talán ha azt eladnám :wub:

Na felhivtam a csávót, ez vmi nagy hekker, aszonta két hét múlva lesz megint GSi-je, bestoppoltam nála egy frontot, remélem nem lesz komoly konkurenciám...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.