Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...Egyébként amikor elkezdték árulni ezeket a szetteket akkor még azt sem tudták mi az a bixenon. Mindegy a BMW-ben gyári bixenon van magasnyomású mosóval. Az pedig követelmény ugye kpm-nél. Kíváncsi lennék kinek van magasnyomású mosólya utólagos xenon-hoz!? Tudom erre a válasz az okos vizsga. Na de meddig lesz az még?

Tomi!

Akkor fog majd mindenki BMW-t venni...csak legyen pénze az embereknek fékbetétre, meg olajdeknire...ja és fog járni mindegyik bömöshöz egy otthon a szobában felállítható csápos emelő, hogy otthon Marinéni, is Bömöst tudjon szerelni... :D ...mert bizti nem törik bele a csavar... :P :P

Hehe, Omival nem jár senki Lurdyhoz, csak én... olyan egyedinek érzem ezt a helyzetet... :P :D :D

Járjon??? B) :lol: :D

xenon dologhoz... az okos vizsga nem sokat segít, ha útközben állít le a KPM. utána lehet vakarózni.

Anti! kész lesz szombatra a gép?

1. nem kell megállni...úgysem érnek utol... :P

2. nem tom még, még nem szóltak, hogy kész a hengerfejem... :wub:

Link to comment
Megosztás:

kicsit bővebben.... :wub: akár az asconás topicba is mehet, ha akarod.

Ha a héten nem lesz kész a cabrio, akkor javaslom, hogy az omival jelenj meg a Lurdynál Gelko! :P

lurdyhoz már csak kabrioval vagyok hajlandó menni :P

nem olyan rossz a helyzet,tulajdon képp már 90%an készen van csak a villamossági dolgokat kell összehozni de a szerelő mondta h ő nem ért hozzá de szerdán ránéz egy villamosságis B)

de elötte vmit okoskodunk még

Link to comment
Megosztás:

Öcsém lebeszélt hogy enyhén levegős fékkel menjek vizsgára, így kicsit veszélybe került a ma este :wub:

Elvileg megyek egy sráchoz, ő megcsinálja (amúgy az a srác aki hazahúzta a GTE-t Balcsiról egy héttel Blitz után) és utána tudok menni egyből vizsgázni.. De így necces lesz.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Akkor fog majd mindenki BMW-t venni...csak legyen pénze az embereknek fékbetétre, meg olajdeknire...ja és fog járni mindegyik bömöshöz egy otthon a szobában felállítható csápos emelő, hogy otthon Marinéni, is Bömöst tudjon szerelni... :P ...mert bizti nem törik bele a csavar... B) :lol:

A fékbetét + tárcsa 25 (kizárólag jó minőégű utángyártott) :P ez nem túl drága főleg, hogy ezt a fékrendszert nem kell átalakítani, hogy meg tudj álni vele. Ja és ez nem 1080kg-os autó hanem 1580kg-os. A csavar nem tört bele (kúrv@ra figyeltél megint az emberre amikor pofázik valamit :P ) Tudod elrepedt a csavar mellett a karter és meg lett heggesztve AVI-val. De ez sem történt volna meg ha nincs az a barbár itthoni szaki az első olajcserénél nem tépi meg a csavart annó mielött meg vettem volna. Csápos emelő sem kell hozzá csak 1 krokodil és egy bak (ezeket nem szó szerinti élőlények) mármint a karter leszedéshez. Marinéni tényleg nem szerel BMW-t mivel nincs a családban ilyen nevezetű. Egyébként meg egy fejlett technológiát tényleg ne szereljen mert akkor úgy járok mint az egyik srác. Tudod akinek túrbós GSI van a segge alatt :P . Ismered nem? Valami über brutálul megy az autó, no azért szép is a külseje. Bocs csak néha van a segge alatt, mert inkább 10-12000-ként nem jár vele (ami pénzt ráköltött +-ban abból már kijött volna egy-két 1hetes utazás az EDS-hez ők azért megcsinálták volna stabilabban a komplett átépítést szerintem). Írjál valamit mert úgysem bírod ki baszogatás nélkül ugye :wub: ! Csak emlékeztetlek te kezdted de lesz@rom mert autószerelő a végzetségem szal én értek valamicskét (igaz nem sokat de van fogalmam) az autóhoz és alkatrészeihez. Ufff. :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont..........hogy érted azt, hogy mozog?? Mert elvileg a gyári lámpának ott alul is van egy rögzítőfüle, ami pl. nekem törött, mert a Fiesta lököse keményebb volt, én meg kisikét béna.

A gyári lámpa 3helyen van lefogatva.2db felül egy meg ahhol az index rögzítve van a lámpával.Az egybe index-es angel eyes lámpánál csak 2db fül van gyárilag felül,ami elég hajlékony műanyag és ezért kicsit mozog.Pláne ha leszeded a gumit a lámpa körül,mert az meg állandóan le esik és ráadásul bután is néz ki.

A xenonról:szerintem nem nagy dolog utólag a fényszóró mosó beépítése.Bontóban kell keresni valami mosót meg kell egy jó műanyagos aki megcsinálja szépen.

Viszgára meg vissza lehet rakni a gyári izzót,ha ez a próbléma.Ha meg a kpm megállít nem hiszem hogy csak ebbe az egy dologba tud belekötni.

Tomi a bmw-ről meg annyit hogy az egy teljesen más kategória.Nekünk nem telik ilyen drága autóra :lol: :P .Ráadásul nem szeretjük a tömeg cikkeket.Elb@szták a németek mikor tervezték az f astrát hogy nem raktak bele xenont gyárilag,bár engem a xenon se igazán érdekel,csak többen is mondták hogy azzal a fekete lámpával nem fogok semmit se látni.Ha ez így lesz akkor elgondolkozok azon mi is legyen.Ha jól tudom Peti gsi-nek is 100W izzója van,csak kell még hozzá egy relé,és már látok is B)

Hogy lehet ilyen olcsó a féktárcsa+betét ha a gsi-re a brembo max tárcsak jó áron kb8000ft/db és a betét meg 6000körül?

Az eds meg nem olyan jó ám mint azt itt mindenki hiszi.Azért a németek is fikázzák őket :D Antinak nincs szerencséje az autókkal viszont amikor megy akkor igen jó.A két autó között kb 4másodperc a különbség és az olyan 200m kb.Azért ezen érdemes elgondolkodni.Viszont ha a Zolinak készlesz a mocija és tényleg jól megcsinálják akkor az biztos hogy tartós lesz :P :wub:

Hitelt bárki fel tud venni.Vitának meg semmi értelme :P

Link to comment
Megosztás:

Öcsém lebeszélt hogy enyhén levegős fékkel menjek vizsgára, így kicsit veszélybe került a ma este :P

Elvileg megyek egy sráchoz, ő megcsinálja (amúgy az a srác aki hazahúzta a GTE-t Balcsiról egy héttel Blitz után) és utána tudok menni egyből vizsgázni.. De így necces lesz.

miért nem jössz ide??? lelégtelenítjük és legalább ingyen van. :P

a C20SEH és a C20NE között az a külömség,hogy az SEHban az 1.8E vezérműtengelye van....UGYE???? :wub: B)

Link to comment
Megosztás:

A xenonról:szerintem nem nagy dolog utólag a fényszóró mosó beépítése.Bontóban kell keresni valami mosót meg kell egy jó műanyagos aki megcsinálja szépen.

Tomi a bmw-ről meg annyit hogy az egy teljesen más kategória.Nekünk nem telik ilyen drága autóra :D B) .Ráadásul nem szeretjük a tömeg cikkeket.Elb@szták a németek mikor tervezték az f astrát hogy nem raktak bele xenont gyárilag,bár engem a xenon se igazán érdekel,csak többen is mondták hogy azzal a fekete lámpával nem fogok semmit se látni.Ha ez így lesz akkor elgondolkozok azon mi is legyen.Ha jól tudom Peti gsi-nek is 100W izzója van,csak kell még hozzá egy relé,és már látok is :lol:

Hogy lehet ilyen olcsó a féktárcsa+betét ha a gsi-re a brembo max tárcsak jó áron kb8000ft/db és a betét meg 6000körül?

Az eds meg nem olyan jó ám mint azt itt mindenki hiszi.Azért a németek is fikázzák őket :P Antinak nincs szerencséje az autókkal viszont amikor megy akkor igen jó.A két autó között kb 4másodperc a különbség és az olyan 200m kb.Azért ezen érdemes elgondolkodni.Viszont ha a Zolinak készlesz a mocija és tényleg jól megcsinálják akkor az biztos hogy tartós lesz :D :wub:

Hitelt bárki fel tud venni.Vitának meg semmi értelme :P

Van gyári F Astra fényszoró mosó EPC hozza is. Csak nem nagynyomású, olyan mint a szélvédő mosó.

Tényleg nem egy kategória de a BMW-t nem én hoztam fel a témában de ezért én kérek elnézést.

Azért ilyen olcsó mert ezek nem kisker árak. Sőt más sem sokkal drágább mint a GSI alkatrészei pl komplett szürő csere olajjal 19000,- (4db szürő). :P

Igen a Zoli autójának jónak kell lennie. Azok az alkatrészek amiket most vett birniuk kell.

Nem vettünk volna ilyen autót ha nem lenne kedvezményes a hitel konstrukció! :D

Nem én kezdtem! :P

Link to comment
Megosztás:

miért nem jössz ide??? lelégtelenítjük és legalább ingyen van. :wub:

Azért mert q messze lax, és nincs annyi időm. Benzin meg elmegy annyi mint amennyit öcsémék fognak kérni a légtelenitésért. És mint emlitette, a beavatkozás után még szeretnék elmenni levizsgáztatni, sőt ideális esetben még ma este átvinni hozzád a GTE-t.

Amúgy köszönöm a felajánlást, de a fentiek miatt most nem tudlak kihasználni :P

Link to comment
Megosztás:

Azért mert q messze lax, és nincs annyi időm. Benzin meg elmegy annyi mint amennyit öcsémék fognak kérni a légtelenitésért. És mint emlitette, a beavatkozás után még szeretnék elmenni levizsgáztatni, sőt ideális esetben még ma este átvinni hozzád a GTE-t.

Amúgy köszönöm a felajánlást, de a fentiek miatt most nem tudlak kihasználni :P

oksa! azért titkon sejtettem, hogy kb ez lesz! :P

Akkor este várom a GTE-t,holnap neki is állunk.Dzsííeszájjj alvázvédőzés???? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nem porosodik otthon valakinek egy 2.0 8V???? Az élet néha szar...

CS-n hirdetett valaki. kompletten, kábelköteggel, computerrel, stb...

Jut eszembe hol is van a comp ? :wub:

Miva? Kihalt a kabrióból a moci? Nézd körbe a nagyobb bontókat, én tavaly mindegyiknél

láttam 35-40-ért ránézésre jó állapotúakat :P

Megint ügyes vagy :P

Nézd már meg Racce aláírását.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.