Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez attól függ, hogy milyen kocsiról van szó, melyik elemet kell fújni, milyen festékkel kell dolgozni (két komponensű, metál, gyöngyház). Sokmindentől függ, legalább képen kell látni, de legjobb személyesen!

nekem natúr fehér lenne (nem metál)

és a két hátsó elem lenne+a csomitartóajtó

nekem 12 a legjobb ár/db

Link to comment
Megosztás:

....Jut eszembe! Néhány oldallal visszább írta valamelyikőtök, hogy szinterkuplungot szeretne a kocsijába. Azt szeretném megkérdezni, hogy tud-e esetleg valaki ajánlani nekem ezzel a témával kapcsolatban valami leírást (hogyan működik, árak, típusok, stb.)? Előre is köszönöm!....

http://www.szinterkuplung.hu/

ui: látod az aláírásomat ugye ? :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Tamás!

Hát önmagában nem tudom mennyi, de nem is biztos hogy sok értelme lenne...

Nekem a többi kütyüvel valahol picivel 200 LE fölött kell majd lennie, de ez majd kiderül, ha be lesz rakva... :wink:

ÜDv.: Atommanó

Abban a videóban a C20LET motoros Astra GSi nagyon tetszett, ezentúl az lesz az ideálom, arra gyűjtök! :) :) :) :P

Viszont szívó benzinesben is szép a 200 ló!

Link to comment
Megosztás:

Na c20Let mocis Astrát nem nagyon fogsz kapni...

Azt építeni szokták... :wink:

Ha esetleg találsz Astra Ts200-at akkór szólj mert vevő lennék rá... :) :)

Üdv.: Atommanó

Oké, szólok, de csak akkor ha két hirdetés lesz, mert az egyik mindenféleképpen kellene nekem! :) :P :lol: :P :D

Na, jó csak hülyéskedek! :D

De amúgy tényleg jó lenne egy olyan Astra!

Link to comment
Megosztás:

Aham, már látom is.

Máskor ne multifunkciónalizálj mánnn.

Ne vezess videózás közben/ne videózz vezetés közben.

A döntést rádbízom, hogy melyiket választod

Oké! :)

Amúgy nagyon gáz lett a videó? Azért nem nyomtam neki tovább, mert előttem ment egy teherautó és így is nehézkes volt fogni a digitális fényképezőt, és közben vezetni, előzésnél pedig nem lett volna szerencsés! Egyébként abban az egyenesben mentem a géppel 180-at is, ami szerintem egy 1.4-es, 82 lovas autótól elég szép teljesítmény. :wink:

Hogy tetszik a verda? Tudom, a tükröt jó lenne még színre fújni, de majd idővel! :)

Január elején beleköszöntöttek a Tesco parkolóban (Miskolc) a kocsi jobb első ajtajába, nem gázos, mert csak a festék jött le picit, meg egy helyen meghorpadt picit az ajtó, de az a gond, hogy fater az én kocsimat nem tudja beszúrni, annyi a meló hála a jó istennek!

Link to comment
Megosztás:

Ha az órád 180-at mutat, az kb 160 lehetett reálisan... :wink:

Üdv.: Atommanó

Különösen ha ez még meg is volt fejelve a gyári váltóméretnél kisebb (esetleg kopottabb) gumikkal... :)

De no para, a Gabi Astrája sem megy többet 160nál... :) :)

Link to comment
Megosztás:

....Azért nem nyomtam neki tovább, mert előttem ment egy teherautó és így is nehézkes volt fogni a digitális fényképezőt, és közben vezetni, előzésnél pedig nem lett volna szerencsés!....
Pont ezért írtam amit írtam :wink:

....Egyébként abban az egyenesben mentem a géppel 180-at is, ami szerintem egy 1.4-es, 82 lovas autótól elég szép teljesítmény. :wink:....

Ok, kipróbáltad mennyire lehet eltolni.

Továbbiakban szereintem ne erőltesd a dolgot, mert bár igaz, hogy előbb-utóbb mindeki ugyanúgy végzi - ł - felesleges felgyorsítani az ilyen jellegű végeredmény bekövetkezését :wink:

....Hogy tetszik a verda? Tudom, a tükröt jó lenne még színre fújni, de majd idővel! :)....

Nem rossz :)

Avatarba toljál fel róla képet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.