Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja, én is leraktam nemrég 3 hétre, mert már büdös volt hogy minenkinek ilyenje van.

Főleg a kétszínűek gázak, amik az enyémről lettek koppintva, csak más összeállításban (pl. kék-fekete...).

Csak kár, hogy az enyim elöbb elkezdték..de már nem bánom, hogy nem az enyim kapkodták össze... :D :wub: és a Tied lett elöbb kész... :P

A turbó meg pláne :P :P B)

Hát igen arról már ne is beszéljünk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem gyári,mert nem írják hogy az lenne.Nem tetszik annyira mint az angel eyes de csütörtökön a lurdynál minden f astrában ilyen volt,kivéve Albertét.Ráadásul mivel kicsivel kijebb van mint a gyári lámpa és mozog is egy kicsit,beleér a morcósított géptetőbe.Ha meg úgy csinálják meg hogy ne érjen bele akkor meg el áll az egész.Ráadásul mindenki ezt veszi,és nem az fk-t.Lehet arra is lecserélném,mármint FK-ra

Én mielőtt beszereltem csináltattam rá egy alsó rögzítő fület is és így stabilabb és nem rezeg.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem gyári,mert nem írják hogy az lenne.Nem tetszik annyira mint az angel eyes de csütörtökön a lurdynál minden f astrában ilyen volt,kivéve Albertét.Ráadásul mivel kicsivel kijebb van mint a gyári lámpa és mozog is egy kicsit,beleér a morcósított géptetőbe.Ha meg úgy csinálják meg hogy ne érjen bele akkor meg el áll az egész.Ráadásul mindenki ezt veszi,és nem az fk-t.Lehet arra is lecserélném,mármint FK-ra

Azért gondoltam, hogy gyári GSi, mert mikor anno az u.gy. lámpát vettem, megkérdezte a srác, hogy GSi-e vagy sem, mert abba ilyen megy.Aztán ez vagy igaz, v. pedig félrebeszélt! :P Mint tudjuk, az autóboltosok olykor furákat tudnak mondani, amit a naív user be is vesz! :wub:

Viszont..........hogy érted azt, hogy mozog?? Mert elvileg a gyári lámpának ott alul is van egy rögzítőfüle, ami pl. nekem törött, mert a Fiesta lököse keményebb volt, én meg kisikét béna.

Szerintem Antinak lassan kellene keresnünk egy normális GSI-t űljön már egyszer valami normális autóba.Ami esteleg működik is egy darabig. :lol: :P

Inkább ajándékozzátok meg egy üzemóraszámlálóval, hogy tudjon tervezni! B)

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Tudod, ezért lehet, kapni, H4 Bi xenont...bizti a tunyinújságok lapozgatása közben még ilyenről nem hallottál...pedig a Tom előző tulaja is azt rakott bele anno...

Mivel soha nem akartam bele amíg nálam volt ezért az utólagos xenon fejlesztéseket nem figyeltem. Én kérek elnézést a Nagy sosem tudok 20000km-t megtenni hiba nélkül istentől. Egyébként amikor elkezdték árulni ezeket a szetteket akkor még azt sem tudták mi az a bixenon. Mindegy a BMW-ben gyári bixenon van magasnyomású mosóval. Az pedig követelmény ugye kpm-nél. Kíváncsi lennék kinek van magasnyomású mosólya utólagos xenon-hoz!? Tudom erre a válasz az okos vizsga. Na de meddig lesz az még?

Link to comment
Megosztás:

Mivel soha nem akartam bele amíg nálam volt ezért az utólagos xenon fejlesztéseket nem figyeltem. Én kérek elnézést a Nagy sosem tudok 20000km-t megtenni hiba nélkül istentől. Egyébként amikor elkezdték árulni ezeket a szetteket akkor még azt sem tudták mi az a bixenon. Mindegy a BMW-ben gyári bixenon van magasnyomású mosóval. Az pedig követelmény ugye kpm-nél. Kíváncsi lennék kinek van magasnyomású mosólya utólagos xenon-hoz!? Tudom erre a válasz az okos vizsga. Na de meddig lesz az még?

Addig lesz okos vizsga amíg magyar emberi faj ki nem hal........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.