Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Demó sajnálom hogy ez törpént az ótóval :wub: Másik autó amúgy? Mi baja lett?

A másik egy F Astra volt, annak nem lett ennyi baja. Tegnap megkaptam a lámpát, az indexet és a sárvédöt, de már késön értem haza. Mindjárt lemegyek és kicserélem az alkatrészeket. Remélem nincs több baja, mint amennyit eddig láttam!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Béjemvé.Tomi a mai rengeteg segitséget (is)

Hihetetlen hogy egyes embernek nem nevezhető tárgyak milyen gerinctelenül tudnak bánni egy autóval... :P

István, mér adod el az éndzsölájt? Persze csak ha publikus. Amúgy nem gondolkozom rajta hogy megveszem, tényleg úgy csak kérdem.

Megyek lemosom a kocsit legalább dzsuvás ne legyen a vizsgán ha már minden más baja van :wub:

Link to comment
Megosztás:

Mert ilyen lámpát szeretnék

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/19490339.jpg

És még egy csomó más oka van.Többek között azért mert lassan több lesz belöle mint gyáriból.Lehet bele xenon-t rakni.És a morcosítást is meglehet úgy csinálni hogy ne karcolja össze a lámpát.

Ez a lámpa olyan,mint ha gyári lenne, s közben mégsem?? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Az Angelbe is lehet xenont rakni... :P

Most végigolvastam, hogy mik vannak...hát mik vannak... :P

Ma még a Dobi is megadta magát aladtam...leszakadta a generátorszíj...jelent esetben az hajtja a vízpumpát is...meghekkeltem, de holnap szíjcsere azon is...

Felmerült, hogy bringával kéne járnom...de még arról is leesne a lánc... :wub:

A hengerfejem, durván megrepedt, tehát az kuka...most várom, hogy elkészüljön a a kis hengerfejem...remélem hétvégén ott lehetek már Kecsón...

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez gyakorlatilag a GSi gyári, sötétített lámpája, amit anno iszonyat horror áron (számomra) lehetett volna beszerezni.Bár mikor kavicsot kapott 2 éve a bal első lámpám, nekem is felajánlották, de én balga drágáltam, és vettem u.gy.-t.BárNE tettem volna.

Végül is?Ha tetszik? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem gyári,mert nem írják hogy az lenne.Nem tetszik annyira mint az angel eyes de csütörtökön a lurdynál minden f astrában ilyen volt,kivéve Albertét.Ráadásul mivel kicsivel kijebb van mint a gyári lámpa és mozog is egy kicsit,beleér a morcósított géptetőbe.Ha meg úgy csinálják meg hogy ne érjen bele akkor meg el áll az egész.Ráadásul mindenki ezt veszi,és nem az fk-t.Lehet arra is lecserélném,mármint FK-ra

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem gyári,mert nem írják hogy az lenne.Nem tetszik annyira mint az angel eyes de csütörtökön a lurdynál minden f astrában ilyen volt,kivéve Albertét.Ráadásul mivel kicsivel kijebb van mint a gyári lámpa és mozog is egy kicsit,beleér a morcósított géptetőbe.Ha meg úgy csinálják meg hogy ne érjen bele akkor meg el áll az egész.Ráadásul mindenki ezt veszi,és nem az fk-t.Lehet arra is lecserélném,mármint FK-ra

van ilyesmi eladó cuccod és nemszolsz? :P

bele kellene próbálni az enyémbe hogy a géptető beleér e..... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Mert ilyen lámpát szeretnék

Lehet bele xenon-t rakni.

Persze lehet tenni bele csak akkor nem lesz távolsági fényszoród! Mivel a xenon izzó 1 szálas. A BMW-n úgy van távolsági, hogy elétol egy lencsét amikor előretolom a kart (bixenon). Itt pedig 2szálas H4 izzó adja távolságit és a tompítottat együtt.

Link to comment
Megosztás:

Van még hely otthon a polcon??? B) :lol: :D

hát igen nem mindenkiéből ugy kerülnek ki a cuccok, hogy aztán mehet a méh-be :wub:

olyan vagy mint a motorosok.....ha egyszer bukás van akkor minden mehet a kukába :P

van egy kevés cucc itt a Hungárián, van 2 bazi nagy szatyor az uj lakásban, tele a csomagtartó, meg van 2 ülés a céges egyik irattárban :P

Link to comment
Megosztás:

Milyen egy különleges autóm van :wub:

Sajna hogy eladod csak mert tömegcucc lett :P Szerintem jól áll annak a kocsinak.

Akkor adom el ha kapok érte 43000ft-t. :P

Redi!

Arra is van megoldás csak nekem az már nem "gyári".Elég nehéz kiszedni,a lökhárított se árt leszedni hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Tudod, ezért lehet, kapni, H4 Bi xenont...bizti a tunyinújságok lapozgatása közben még ilyenről nem hallottál...pedig a Tom előző tulaja is azt rakott bele anno...

...csütörtökön a lurdynál minden f astrában ilyen volt,kivéve Albertét...

Már az F Astra is tömegcikke, ezért sem mentem evvel... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Tudod, ezért lehet, kapni, H4 Bi xenont...bizti a tunyinújságok lapozgatása közben még ilyenről nem hallottál...pedig a Tom előző tulaja is azt rakott bele anno...

Már az F Astra is tömegcikke, ezért sem mentem evvel... :P

Nekem nem bixenon van, a távolsági hagyományos fénnyel világít (amikor az autó elektromos rendszere éppen úgy óhajtja... :wub: ).

Már az F Astra is tömegcikke, ezért sem mentem evvel... :P

Ja, én is leraktam nemrég 3 hétre, mert már büdös volt hogy minenkinek ilyenje van.

Főleg a kétszínűek gázak, amik az enyémről lettek koppintva, csak más összeállításban (pl. kék-fekete...).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.