Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csodálkoztam is rajta :P :wub:

Hát még én.... most meg kezdem megutálni a folyamatos szenvedés miatt...

épp háttérzenét szeretnék berakni... de folyamatosan szenved. :lol:

egyszerüen annyira jó vagyok, hogy hanyatvágta magát a carstyling.hu Tőlem :P

:P :P B)

mondjuk én pont azóta észlelem a geb@szt, mióta megjelentél... :D

MIlyen vírust küldtél nekik? :D

Link to comment
Megosztás:

Demó hazaért éppségben?

valószínű hogy hazaért mert még 4kor írogatott a carstylingon :D

Nem tudom mit ment a Géza :D

egyszerüen annyira jó vagyok, hogy hanyatvágta magát a carstyling.hu Tőlem :P

:P :P B)

Erre már nem is tudok mit mondani :lol: :D :P

Hát még én.... most meg kezdem megutálni a folyamatos szenvedés miatt...

épp háttérzenét szeretnék berakni... de folyamatosan szenved. :D

Nincs is annál jobb mikor csend van a lakásban,megnyitod valakinek az oldalát és elkezd üvölteni a zene :wub: :P :D

Link to comment
Megosztás:

Elöször is szeretnék hatalmas köszönetet mondani Dinynek, Coupenak és Tomnak, mert a segítségük nélkül nem tudom hogy mit csináltam volna.

Viszont be kell gyüjtenem mégtöbb telefonszámot, ki tudja, hogy hol szarik be legközelebb valami. :wub:

Szerencsésen hazaértem. A pályán megtalált egy Ukrán, vagy Orosz 3-as BMW is. :P

Egy darabig mellette maradtam, aztán 180-nál odaléptem neki. :P

Ezt eljátszottuk párszor Kecskemétig, mondjuk volt pár helycsere is, hogy ne legyen unalmas. B)

Link to comment
Megosztás:

Elöször is szeretnék hatalmas köszönetet mondani Dinynek, Coupenak és Tomnak, mert a segítségük nélkül nem tudom hogy mit csináltam volna.

Viszont be kell gyüjtenem mégtöbb telefonszámot, ki tudja, hogy hol szarik be legközelebb valami. :wub:

Szerencsésen hazaértem. A pályán megtalált egy Ukrán, vagy Orosz 3-as BMW is. :P

Egy darabig mellette maradtam, aztán 180-nál odaléptem neki. :P

Ezt eljátszottuk párszor Kecskemétig, mondjuk volt pár helycsere is, hogy ne legyen unalmas. B)

Grat a szervízhez......

Ide illő kérdésem lenne h Felnit carstylingon kívül máshol nem árulnak??????????????

Sehol nem találni normálisabbakat Duen használtautó kilőve....

Más 5let???

Link to comment
Megosztás:

Ha már a kromofágolt gsi-ről és Demó autójárul beszélünk akkor én is elmesélek egy jó kis balhét.

Csütörtök este szálnánk be a kocsiba egy haverommal és egy csajjal, mikor négy részeg állat (mondjuk mi is ittunk 3-4 sört :wub: ) ugatni kezzd nekünk, hogy milyen zenét hallgatunk. Havrom csak annyit mondott ha nem tetszik akkor ne figyeljeb ide. Elindultunk, megfordultam és arra lettem figyelmes, hogy a sörös üveget hozzábaszta kocsimhoz. Megállok megnézem és látom, hogy a bal hátsó szélvédő alatt a sárvédő felső peremén egy 20Ft-s nagyságú horpadás van, de a festék nem jött le. Kihívtuk a Yardokat, ki is jöttek kietten két fiatal normális srác, látták hogy ittunk de nem szóltak semmit mert haverom span nekik és azt mondtuk ő vezetett. A zsaruk azt mondták intézzük el egymást közt, mert bíróság stb.

Felhívtam haveromat és jöttek egyből ők is 3-an a corsával. Elkaptuk őket az egyik utcába de akkor már csak 2-en voltak és normálisan beszéltünk hozzájuk, mikor is aki megdobta kocsimat megrúgta a lenyzót aki velünk volt. Na akkor aztán elszabadult a pokol, úgy megbaztuk a gyerek száját, hogy ő kért még bocsánatot a végén és odaadta a telószámát. Közben kijött két rendőr autó ismét és felírták a srác adatait na pl. nem fizetne akkor feljelentsem. Az én papírjaimat el sem kérték sőt egy szót sem szoltak.

Elengedtük a gyereket mert megsajnáltam, mondta, hogy 2 hónapos gyereke van meg stb.

A poén, hogy az egyik haverom aki ott volt ment másnap az ambulenciára és ott talizott vele. A gyerek mondta, hogy mikor reggel felkelt homályosan látott és ezért jött be. Ott is bocsánatot kért és tudja, hogy hülye volt.

Végülis a srác nem azért kapott amit csinált, nem mert egy csajt megrúgott de sajnos az indulatok elszabadultak, mer az autújára gondolom sokmindenki alergiás főleg azr basztattják.

Ad a srác kb. 15 rongyot de csak jövőre fényeztetem addig kibírja.

Link to comment
Megosztás:

Grat a szervízhez......

Ide illő kérdésem lenne h Felnit carstylingon kívül máshol nem árulnak??????????????

Sehol nem találni normálisabbakat Duen használtautó kilőve....

Más 5let???

Átküldöm neked a képeket a felniről majd nézd meg. :P

Elöször is szeretnék hatalmas köszönetet mondani Dinynek, Coupenak és Tomnak, mert a segítségük nélkül nem tudom hogy mit csináltam volna.

Viszont be kell gyüjtenem mégtöbb telefonszámot, ki tudja, hogy hol szarik be legközelebb valami. :wub:

Szerencsésen hazaértem. A pályán megtalált egy Ukrán, vagy Orosz 3-as BMW is. B)

Egy darabig mellette maradtam, aztán 180-nál odaléptem neki. :P

Ezt eljátszottuk párszor Kecskemétig, mondjuk volt pár helycsere is, hogy ne legyen unalmas. :lol:

Nincs mit örülök hogy segíthettemMeg így legalább Tökölön is kintvoltam ha nehezen is találtunk oda :D

Link to comment
Megosztás:

Demó sajnálom hogy ez törpént az ótóval :P Másik autó amúgy? Mi baja lett?

Lóri bakker ez hihetetlen, hogy lehet valaki ekkora büdös p@raszt, hogy tehet ilyet ha ivott ha nem, ha van gyereke ha nincs. Büdös patkányt remélem megagyaltátok rendesen. :wub:

Ma lejárt a műszaki a GSin :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.