Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon tetszik ez a kispolszki! Nagyon korrektül megoldották a szélesítést.

nagyon vicces ahogy megy a szlalomon :wub: de nagyon jo idoket lehet vele mennigondolom :P

Viszont a Cali turbó elég lightosan ment a videón, mert ennél még a Corsám is jobban gyorsul. :P

sőt, ahogy a fákat meg az utat nézed ennél még az én kocsim is jobb B)

Link to comment
Megosztás:

Elszált egy gumifékcsőve,és pont akkor mikor az elötte álló fékezett és már nem tudott megállni. :P Éjjfél körül lett kész,mert nem volt nálunk fékcső kulcs,meg normális fogó.Ezért be kellett gurulni Tökölre fék nélkül.Ott már szereztünk szerszámokat :wub:

Link to comment
Megosztás:

Redi!

Mi történt,hogy felkerült a gsi-d a carstylingra? :wub:

ugy kezdodott, hogy szombaton is le kellett nyomni egy több mint 11 órás melót :P mire hazaértem nem birtam kimozdulni pedig hivott a Viktor is meg egy zöld szemű tündér is, aludni meg nembirtam mert világitott a szemem a rengeteg koffeintől a forum meg nem ment ugyhogy ez lett belőle :P

Elszált egy gumifékcsőve,és pont akkor mikor az elötte álló fékezett és már nem tudott megállni. :lol: Éjjfél körül lett kész,mert nem volt nálunk fékcső kulcs,meg normális fogó.Ezért be kellett gurulni Tökölre fék nélkül.Ott már szereztünk szerszámokat B)

szegény :D

nagyon osszetörtek az autok? :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor a jelek szerint rosszabbul néz ki, mint amekkora volt. Hűtő nem került közelebb a mocihoz?

ui: jelek szerint még szakadtabb kinézete lesz akkor a gépnek. :P még jobban át lehet verni a népet vele.

Ilyen piros elemek lesznek felrakva.Ma már nyoma sem lesz a tegnap estének B)

DSC00232.jpg

DSC00229.jpg

DSC00244.jpg

Sárga gsi is most rakja fel az autóját a carstylingra :wub: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.