Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sulinet expressel hogy tok én laptopot venni??? Mi kell ahhoz??? :-)

sztem már olyan nincs

Hehe... devan,devan :wub:

Valamelyik kiskerünkbe beGYALOGOLSZ, adok kontaktot.

Kb. 3 hitelintézettel állunk kapcsolatban, meg van pár note-unk is :P

Bár lehet, hogy jobban jársz, ha nem Sulinetben veszed... de ehhez tudni kellene a pontos igényeket...

Link to comment
Megosztás:

Coupe ! 85ért van calibra bőrbelső a duenen...nekem sajnos már nem pálya :P

Köszönöm!

Szép állapotban van,de sajnos most nincs rá pénzem :P Jó lenne egy ilyet kifogni tavasszal és astrából hogy az ajtókárpítok is jók legyenek nekem :wub:

A calibra ülései jók az astrába,hátra is?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!

Szép állapotban van,de sajnos most nincs rá pénzem :P Jó lenne egy ilyet kifogni tavasszal és astrából hogy az ajtókárpítok is jók legyenek nekem :wub:

A calibra ülései jók az astrába,hátra is?

biztosan nem jók...az elsőket meg sztem át lehet alakítani kultúráltan..

nekem is fogjál ki valamit tavaszra :P

Este viszek neked egy Chip-et B)

Link to comment
Megosztás:

biztosan nem jók...az elsőket meg sztem át lehet alakítani kultúráltan..

nekem is fogjál ki valamit tavaszra :P

Este viszek neked egy Chip-et :lol:

Már megint egy chip? :wub: Chip v3.0 ? B)

nah ha a tiedbe való coupe, kivi leszek.. sajna nem élőben.. megyek dóóógozni.. reggelig.. :P

ui: mi ez a pangás? valami rendezvény van? mintha az egész fórum ki lenne halva.. vagy csak nekem tünik úgy?

Link to comment
Megosztás:

Már megint egy chip? :wub: Chip v3.0 ? :P

nah ha a tiedbe való coupe, kivi leszek.. sajna nem élőben.. megyek dóóógozni.. reggelig.. :P

ui: mi ez a pangás? valami rendezvény van? mintha az egész fórum ki lenne halva.. vagy csak nekem tünik úgy?

gyári chip és a sajátja B)

Link to comment
Megosztás:

én a www.edigital.hu n vettem a notebóóókot. ott leagalább egy huszassal volt olcsobb mint a laptop.hu-n vagy a notebook.hu-n.

érdemes jóóól körbenézni, mert k.sokat lehet sporolni.

csak vedd észre miért olcsóbb az edigital...

majdnem mindent kinntről hoznak, ha garis para van akkor user várj pár hetet, hónapot....

Link to comment
Megosztás:

Akkor a tuningot is ki lehet!

Persze, hogy ki lehet. Ezért is téptem a szám a múltkor. Amúgy tök mezei a cucc, 27C010, semmi extra. És korántsincs tele, simán meg lehet oldani, hogy akár kisebb EPROM-ba is átírják a kódot, mint ahogy Coupe egyik chipje is kisebb (csak 28 lábú, valszeg 27C512).

Kiolvasom még a tuning chipeket is - aztán beírok egy próbát, ha működik, mehet a reprodukció.... Aztán összehasonlítva a kódot, meg az adatokat, el lehet gondolkodni az esetleges saját tuningon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.