Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok!!

Szeretném jeléezni, hogy biztos információk szerint a KPM hétvégén országos nagy ellenörzést tervez.

Szóval felhivnám mindenki figyelmét arra, hogy elég nehéz levizsgáztatni az elvett forgalmis autókat.....

Klassz.. nekem mennem kell szombaton.. de asszem pont nekem van a legkevesebb félnivalóm.. ha van egyátalán(max az öreg rugók+gátlók :P ) meg amiről még esetleg nem is tudok :wub:

Link to comment
Megosztás:

Fú de pesszimista.

Lacika hogy áll ?

Ha negem kérdezel, akkor Lacika intézi a hengfejet, ha az későn lesz kész, akkor tercsiba lesz...elfér az is a polcon a veztengely mellett...:-)

Reggel visszük az ótót az Attilához, azt mondta, csinálja...csak hogy még nincs hengerfej...neki van egy az épp gépműhelyben van, de még nem tutudunk róla semmit...szerintem bőven csak jövőhét lesz belőle...

hétvégére meg megkapom a dobit...:-)

Link to comment
Megosztás:

Ha negem kérdezel, akkor Lacika intézi a hengfejet, ha az későn lesz kész, akkor tercsiba lesz...elfér az is a polcon a veztengely mellett...:-)

Reggel visszük az ótót az Attilához, azt mondta, csinálja...csak hogy még nincs hengerfej...neki van egy az épp gépműhelyben van, de még nem tutudunk róla semmit...szerintem bőven csak jövőhét lesz belőle...

hétvégére meg megkapom a dobit...:-)

Gellértet kérdeztem, de mindegy :wub:

Dobi Tejet ? :P

Link to comment
Megosztás:

csak úgy halkan megkérdem.. van valakinek felesleges vonószemtakarója(első)

Az utángyártási projectből mi lett? lemaradtam..

Ha kell ilyen kisméretű műgyantás cucc, akkor van egy ember, aki olcsón megcsinálja,

ha rábeszélitek: Honti Péter 20/3764949. Vinni kell neki egy gyárit mintának, és kiönti

műgyantából ugyanazt többször, már csak fényezni kell utána. :wub:

Csak akkor többen érdemes rá összeállni.

Link to comment
Megosztás:

Vinni kell neki egy gyárit mintának, és kiönti

műgyantából ugyanazt többször, már csak fényezni kell utána. :lol:

Csak akkor többen érdemes rá összeállni.

és csak akkor adok mintát ha előre összedobjátok a minta fényezését :P B)

Ez elég kemény...

Kiváncsi vagyok, hogy ezt mivel érdemelte ki...

énis....ez aljasság b+ :wub: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.