Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

remélhetőleg lasan meglesz mindennek az ellenszere / adunk neki Kalmopirint/ mert ugyanis a kivágott / sportdobos autók se nagyon felelnek meg a ződkártyán, a nagy motoröblités miatt......

remélem meglesz az ellenszere, mert igy egy picit nehezebb az élet asszem majdnem mindenkinek.

:wub: ?

már az 1.4 sem menne át a jano féle dob miatt? :P

Link to comment
Megosztás:

:P ?

már az 1.4 sem menne át a jano féle dob miatt? :P

Nem biztos hogy éppen amiatt... Lehet hogy az elöregedett katalizátor, vagy a tönkremenés előtt álló

lambda miatt nem fog átmenni. Most már nem evidens, hogy egy 10+ éves normál állapotban levő autó

át fog menni... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Na szétszedés megvolt ma este...

Eltört a vezérműtengely, és elvitt 4 szelepet, és akkor még ennyinek is örülhetek, hogy így megúsztam...

Ha megúsztam...

Képek készültek, majd bizti felrakják a srácok...

A segítséget meg köszönöm Coupe, Sonique, Laliii, PetiGSI...

Most keresek komplett 16V-s hengerfejet megvételre...

Ha valaki tud, akkor email: gsi@opelklub.hu -ra dobjon már egy mailt...köszi...vagy csörögjön rám pls....

Link to comment
Megosztás:

Baaakkeeeeeeeer :wub:

Beázott a GSi :P

Először aszittem lehúzva maradt az ablak és utólag lett felhúzva az eső után, de nem. Tetőablak a sarkánál ereszti a vizet mint kiderült az első fékezés után amikor kiálltam a kertből - ugyanis a fejemen landolt két deci viz. Bal oldali ülés meg a támla is tiszta viz, meg bal hátul a szőnyegen is állt, és nem tudtam úgy kivenni az autóból hogy ne ömöljön rá az addig száraz kárpitra. Bakker.

1. ki kell száritsam

2. ideiglenesen valamit kell szerezzek a tetejére amikor áll a kertben hogy ne ázzon be többé (pl tetőablaknál nagyobb gumiszőnyeg)

3. Meg kell csinál(tat)nom hogy ne ázzon be többet, de ezt még nem tudom hogyan.

Anno a zöld D Kadetten gumi volt körbe, és egy alapos mosás valamint gumiápolózás megoldotta a problémát.

De ezen nem vágom még hogy hogy van, ha "kidolgoztam" magam kimegyek megnézni mi a stájsz

:P

Link to comment
Megosztás:

Nem hajtottad meg (fél)hidegen? Csak őszintén. :P

Szerintem kizárt. Mindenki tudja, hogy mennyire igényes a hengerfej erre és azért egy kicsit több pénz van benne annál, hogy ilyenekre ne legyen odafigyelve...

Meg egyébként is. :wub:

A hengerfej tömítés cserénél ki lett véve a tengely?

Link to comment
Megosztás:

meg nehogy egyszeri kövérgáz után széttörjön már minden vasdarab

Ez a motor, főleg az AC csere előtt, elég nagy hőt képes termelni pillanatok alatt (lásd az elfolyt

gyertyát). Ha csak egyszer is meg lett hajtva mielőtt üzemmeleg lett volna a motor, lehet hogy

elég volt ahhoz, hogy megvetemedjen a hf, és azóta szorulhatott a tengely. Most meg megadta

magát. De ez csak egy eset az 1000 közül, remélem Anti nem szállt el egyszer sem ilyenformán. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom Antit,de szerencsére elég pozítivan fogja fel a dolgokat.Én már rég felgyújtottam volna az autót.Itt van pár kép.elég rossz a minősége,telefonnal készült és elég sötét volt.

Kp017.jpg

Kp018.jpg

itt már sejtettük hogy a szelepek is oda lettek,Anti éppen próbálja megmozdítani őket,de hiába :wub:

Kp020.jpg

itt van még néhány kép ha esetleg valakit érdekel

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.