Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne bántsd már.

És ha nincs nála zsepi ? Akkor mibe fog hüppögni ? :wub:

Majd "Hedrázik" :P :P B)

"Ha kiérek a partra megd*gok valakit,

az se baj ha nő"

Hát én még nem éltem meg ilyen jellegű hiányérzetet :lol:

Nem én!!!! Van barátja...titkos forrásból tom...

Jóóóvan, látom egyezik az ízlésünk... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Piiista az kihagytad, hogy "értelmetlenül"...:-)

Na vazze, most akkor egymás farkával verjük a csalánt? :P

Neked legalább csíkos az avtód :wub:

Node a WRC ? Inkább hajuk B)

Az meg olyan szép színes, hogy sosem lehet megunni. :P

Mondjuk én 5 év alatt nem öltem annyit a WRC-be, mint Anti fél év alatt a géjesíbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe! KÖszönöm, hogy a térképemet visszakaptam Coupe ill. Gelko! Jól jött Pesten. :P

Én teljesen megfeledkeztem róla, és egyszercsak a kocsira volt téve. THX! B)

Én köszönöm,sokat segített szegedre menet :P .Neked akartam visszaadni csak mikor eszembe jutott nem találtalak sehol :wub:

Link to comment
Megosztás:

Hőfok jeladó csatija volt szar, nem értintkezett, de nem is lógott a levegőben. Érdekes, mert tudtommal a nélkül be kellett volna indulnia. :wub:

Jaja.. ma láttam is a paripát a szokott helyén parkolni.

Amúgy fura, mert beindúlt anno, de nagyon nehezen.. fulladozott, allig allig akart járni, addig amig be nem melegedett. Igaz nekem totál el volt szakadva az egyik szál.

De miért pont a zöldkártya a necces? Be kell tenni a katalizátort mérésre, meg a gyári ECU-t utána meg kivenni. Ez nem járható út?

Háát a mostani zöldkarit elég jól megszigorítottk. Pl. ha nem jó a lambdád, mint ahogy nekem se volt jó, akkor máris szivhat az ember.. pl. megvan egy adott érték(tartomány) amit adott fordulatszámon tartania kell 30 másodpercig. Na nekem ezen bukott el pénteken.. a lambda miatt

Aztán ott van az, hogy alapjáratnak szintén a gyári értéken(tartományban kell lennie 30sec-ig. na ma ez volt majdnem gikszer, de meglett oldva.. :P

És ha már itt vunk,ki lett cserélve a lambda szondám. Gyárira.. meg is lett a ZK-m. Hogy jobb vagy rosszabb a kocsi még nem tom.. majd kiderűl B) :P

Thanks Thans Uhuhu

Link to comment
Megosztás:

És ha már itt vunk,ki lett cserélve a lambda szondám. Gyárira.. meg is lett a ZK-m. Hogy jobb vagy rosszabb a kocsi még nem tom.. majd kiderűl :P :wub:

Thanks Thans Uhuhu

szivi Laci!

remélhetőleg lasan meglesz mindennek az ellenszere / adunk neki Kalmopirint/ mert ugyanis a kivágott / sportdobos autók se nagyon felelnek meg a ződkártyán, a nagy motoröblités miatt......

remélem meglesz az ellenszere, mert igy egy picit nehezebb az élet asszem majdnem mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.