Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jeeee, király volt.

De csaj akkor is kispályás volt, bármennyire is aranyos pfüüüüü B)

Melyik csaj?

A pultos vazzzeee... az milyen nő! Vele álmodom azóta is. :wub:

Azért az már nem semmi, hogy megint nem emléxem hol

kajáltunk reggel, viszont a csajra igen! Mély benyomás volt... sajna még nem neki. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet két sörtől így beállni...a Hugom is jobban bírja... :wub: :P

Hát az úgy kezdődött... szal a bejárat előtt vártam Mélykékékre (szokás szerint késtek :P ),

addig vettem egy dobozos sörtöt, aztán amikor megjöttek, gyorsan be kellett tenni arcomba,

hogy be tudjunk menni a bulihelyre. Aztán amikor beértünk, Krisztián is, meg Voszi is letámadott

egyszerre egy-egy korsó sörrel, úgyhogy innom kellett gyorsan mindkettőt, nehogy kihűljön. B)

Így már ezektől eléggé megjött a hangulat. És még csak ekkor kezdődött az este... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor Szandiékkal mentetek?

Akkor meg szemben voltatok a töröknél... :P

Jah, Szandi is ott volt egy ideig. De nem sokat láttam, mindenfelé elkeveredtem, eléggé

szét volt szórva a társaság. Aztán meg Krisztiánékkal új értelmet adtunk a színpad létezésének,

akkor már nem igazán jöttem le onnan. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Jön a tél, és jön a sötétség...ki szeretne xenont venni? Mert akkor összeállhatnánk páran...

Megnéztem a xenonlámpaponthut.

Ott jóval drágább Te ugyanezt tudnád intézni ennyivel olcsóbban?

Jónak tűnik, ezexerint ezt a sima lámpába is be lehet b*szni oszt csumi..

Szóval ennek köze nincs az éndzsölájhoz, sőt abba talán be se lehet rakni.

Agresszor Andrisnak még amikor a Caravanja volt akkor irigyeltem meg a Xenont...

Kéne....

A mindent szabad ami nem tilos elv alapján nem illegal a cucc mégis azt ajánlják hogy ugyan szedjük ki vizsgára, közúton meg csak @ ur own risk :wub:

Link to comment
Megosztás:

- nincs szikra...ez sec-perc kiderül este...

akkornézegessétek a jeladókat.

Hall vagy a főtengelyt. ugyanis ha a blokkba van a hiba akkor a jaladók küddik a delejt, mint benya mint szikra formájában.

lehet hogy neked is főtengelyjeladfó bibid lezs amint a Darknak a BW-n?,

lehet hogy csak nem kap fordulatszámjelet a compi, és ezért nincs szikra

Link to comment
Megosztás:

A mindent szabad ami nem tilos elv alapján nem illegal a cucc mégis azt ajánlják hogy ugyan szedjük ki vizsgára, közúton meg csak @ ur own risk :wub:

Úgy tudom a xenonhoz előírás az automata magasságállítás is az új szabályok szerint, ezért nem

kötelesek átengedni a műszakin nélküle. De lehet nem pontosan hallottam ezt a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

akkornézegessétek a jeladókat.

Hall vagy a főtengelyt. ugyanis ha a blokkba van a hiba akkor a jaladók küddik a delejt, mint benya mint szikra formájában.

lehet hogy neked is főtengelyjeladfó bibid lezs amint a Darknak a BW-n?,

lehet hogy csak nem kap fordulatszámjelet a compi, és ezért nincs szikra

Megnézzük ezt is, köszi Ákos a tippet... :P és ez pl elmehet, csak úgy egy pukkal menet közben???

Benzinszag az van... :wub: kipuffból...

Link to comment
Megosztás:

Egy sört? Vagy mire gondoltál? :P

Ugyan, ez sokkal többe kerülne. Mennyiért is jöttek a streetfighterek? Mondjuk azt felezzük

meg, mert ők ketten voltak. :P B)

Megnézzük ezt is, köszi Ákos a tippet... :lol: és ez pl elmehet, csak úgy egy pukkal menet közben???

Benzinszag az van... :wub: kipuffból...

A pukk lehetett attól is, hogy menet közben elment a gyújtás, és a sok benyomott benya a

kipuffban gyulladt meg... szal még esélyes a gyújtáshiba, ill. jeladó hiba, ill. komputer hiba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.