Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mindenki: mielőtt megvennék egy pár elektromos tükröt (aminek állitolag minden funkciója 100as) hogyan tudom kipróbálni.....természetesen nincs az autóban :P gondolom kézben hozzák mert egy bontott vasból lesz.

Milyen türöt veszel?és mennyiért?Nekem is kellene 2db 95utáni füthető elektromos azért kérdezem.

Anti!

Ráérek reggel,de ezt miért azAttilától kell megtudnom? :P

Hogy legyen egy jó napod,nekem meg tönkre ment a benzin csővem,de legalább elvitt az Attilához. B) :wub: Ismét a Lali segített,volt a csomagtartójában egy benzincső Attilának meg bilincse.Már kész is van.

Link to comment
Megosztás:

Hát majdnem úgy nézett ki a szitu, hogy ők elöbb tudtak az egészről mint mi...:-)

Azért nem hívtalak fel külön, mert Albert is szólt, hogy tud segíteni, de gondoltam Tied az elsőbbség...tegnap is láttam az arcodon, hogy kifjezetten élvezed...:-)

2 tizedet visszaesett az átlagfogyim...

Este még jön át a Sonique, a Laliiii, meg várlak Téged is, hátha ők nem értenek hozzá...:-)

Most a képbekerült lehetőségek...

- Turbó, ennek valószínűsége kicsi...

- coolercsövezés, cooler, valószínűsége kicsi...

- benzin nem jut el az injektorokig, valószínűségi ismét kicsi...

- megszorult valami a blokkban...hát ennek már nagyobb...

- szétcsúszott valami cső...ebben meg bízok, mert akkor lehet hogy csak vissza kell dugni...

- nincs szikra...ez sec-perc kiderül este...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.