Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma dolgozok...Este annyit megnézek, hogy kiveszem a gyertyákat, hogy azoknál van e bibi...a csövezést már átnéztem este, és így első blikkre rendben van...de ha a coolercsövezéssel lenne gond, akkor be kéne, hogy induljon, csak utána áll le...

A turbó ha szétmegy be kéne, hogy induljon...

Ha szétement egy dugó, akkor elvileg, gyorsabban kéne, hogy indítózzon a lecsökkent kompresszió miatt...ez meg még lassabban is indítózik, mint eddig...benzint kap...

Ezek mind elméleti dolgok...nálam nem szoktak működni, tehát akár ezek közül bármi lehet...

De eddig a szakik elpasszolták így látatlanba...

Tarral beszéltem, holnap reggel jó lenne ha oda tudnánk rángatni fél 8-ra...Szegény István...lehet hogy inkább odatolom... :wub: :P

Link to comment
Megosztás:

A turbó ha szétmegy be kéne, hogy induljon...

Ha szétement egy dugó, akkor elvileg, gyorsabban kéne, hogy indítózzon a lecsökkent kompresszió miatt...ez meg még lassabban is indítózik, mint eddig...benzint kap...

Nem bitti. Ha totál szétesett a turbó, akkor eltömheti a kipuffrendszert, és akkor nem fog beindulni,

sőt, a kipuffogás nehézségei miatt akár nehezebben tekerheti az önindító is... de ne legyen igazam. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan...

De az is elég, ha a belső háromszöget leszedet, és összedugod a csatikat... :P

Nem bitti. Ha totál szétesett a turbó, akkor eltömheti a kipuffrendszert, és akkor nem fog beindulni,

sőt, a kipuffogás nehézségei miatt akár nehezebben tekerheti az önindító is... de ne legyen igazam. :wub:

Csak ezek hogy fognak kiederülni... :P

Link to comment
Megosztás:

Gelko eddig is szép volt :P ....azt hittem kiiírod legalább h aszkóna kábrió vagy hasonló B)

ma kezdődött el a C20NE projekt, ha minden jól megy azzal megyek csütörtökön lurdyhoz :P

Király, mondjuk csodálkoznék ha bemenne meg minden jó lenne 3 nap alatt, de nem lehetetlen, sok sikert!

Csütörtökön csekkoljuk :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.