Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok!

Jön a tél, és jön a sötétség...ki szeretne xenont venni? Mert akkor összeállhatnánk páran...

A lehetőség a következő...

Egy szett 110 EUR körül megy el, ez ugye durván 30.000 HUF, ehhez jön az utalás meg a postaköltség...

Ha többet veszünk ebből még lehet faragni, ezt én lelevelezem majd.

különböző foglalaltokkal lehet venni, tehát H4/H1/H7 tök 8 kinek mi kell, és a Kelvinnel is lehet variálni...

én a 6000 K-t ajánlom, nekem az volt, és szerintem az nagyon szép, és jól világít...

www.xenonlampa.hu-na vannak infók...

A szállítás az kb 20 EUR, de ha többet akarunk, akkor ez persze csökken, az utalás költségével egyetemben...

Stewee és én már vagyunk, tehát kettő már biztos...

én úgy számolom, hogy valahol 35.000-38.000 között jönne ki a vége szettenként...

Egy dolog viszont fontos...

Szívesen bárkinek, de előre ki kell, hogy fizesse...ez szerintem érthető...két héten belül szeretném, ha tudnánk utalni...

Link to comment
Megosztás:

De v.mit viszont nem értek.Ha a tiéd egy gépkönyves versenygép, akkor................. ez a mszv. + zk. nálatok hogyan műxik?

A műszaki nem is gond, hiszen az átalakítási engedélyben minden benne foglaltatik, semmit nem

kötözködhetnek már. :P De a zk azért gázos, mert hiába hivatalos versenygép, a magyar szabályok

szerint neki is a gyári értékeket kéne tudnia. Ne feledd, magyarországon élünk... :wub:

Link to comment
Megosztás:

azé az poén lenne, ha tudná... nem?

Nem javasolnám a gépre rakását, mert utána a co mérő egy hétig másnapos lenne :P

Gabi! Mielött megveszem, felhívom, hogy van e elég pénze ugyan ilyet venni, mert ha nem akkor keresek valami olcsóbbat... :P

Hogy te milyen rendicsek srác vagy! :wub:

Jut eszembe, jövő héten adok manit, csak mondd meg mennyivel lógok még... emlékeim szerint 35. B)

Link to comment
Megosztás:

A műszaki nem is gond, hiszen az átalakítási engedélyben minden benne foglaltatik, semmit nem

kötözködhetnek már. :P De a zk azért gázos, mert hiába hivatalos versenygép, a magyar szabályok

szerint neki is a gyári értékeket kéne tudnia. Ne feledd, magyarországon élünk... :wub:

De miért pont a zöldkártya a necces? Be kell tenni a katalizátort mérésre, meg a gyári ECU-t utána meg kivenni. Ez nem járható út?

Link to comment
Megosztás:

De miért pont a zöldkártya a necces? Be kell tenni a katalizátort mérésre, meg a gyári ECU-t utána meg kivenni. Ez nem járható út?

Persze, meg a kistengelyt, meg a szívósort, meg a komplett gyári rencert hengerfejtől. B)

jah, és arról nem is beszélve, hogy ennek a komputernek más cuccai is vannak, mint a

gyárinak (pl. kopogásérzékelő), azokat is vissza kéne kötni. :P

Egy hónapig dolgozhatnánk rajta, mire átmenne legálban. :lol:

Ha átmenne... :P

Gabi!

Őszintén fingom sincs!

Ha azt modod 35 akkor annyi, és elhiszem neked... :D :wub: :P

Akkó 15 :D :P

Nah, jövő héten Lurdyn bíznic. :D

Link to comment
Megosztás:

valakik, aki tudnak dajcsul!

itt mi áll???

KATTTTTT

Feket Klííírüveges cenon fényzóró, jobbos , balos...

Új cucc csomagolva, ántos optika....

Csak xenonnal használható, de azt ők nem adják hozzá...

Verhetetlen ár...

E betűs...

Ha megnyeterd a licited, akkor katt a "webcheckout"ra, itt tudod megadni a fizetési módot meg ilyeneket..és ez egyben egy szerződés is...

Ezután meglátod a bankadatait...

Ezután kapsz egy számlát, meg egy garipapírt...

Ha nem jó, vagy ilyesmi akkor akkor vissza tod küldeni...de ezt jó hosszan írja le...

Pay pallal 24 EUR a szállítás simán 45 EUR

Azátn banakadatok, meg címek...

KB ennyi... :D

Én 50-re emlékszem, UGYE ANTI? :P :P B)

Most hogy mondod...de úgy 50, hogy egy hét múlva adja a másik 50-et... :lol: :wub:

Link to comment
Megosztás:

A műszaki nem is gond, hiszen az átalakítási engedélyben minden benne foglaltatik, semmit nem

kötözködhetnek már. :P De a zk azért gázos, mert hiába hivatalos versenygép, a magyar szabályok

szerint neki is a gyári értékeket kéne tudnia. Ne feledd, magyarországon élünk... :wub:

Értem.A hsz. uccsó szakaszához meg ................ :P

Link to comment
Megosztás:

Ma este hazafelé a munkából megállta a turbó...és azt mondta, inkább hívd a GSI Club Service Cart, mert én innen önerőmből nem megyek haza...

Köszi István hogy eljöttél értem...

hogy mi lehet a gond...akár még komoly is lehet...pukkant egy nagyot...durrant a kipuff, de valami írtó nagyot...és megállt szép lassan...leengedte az alapjáratot, és nem is indult már be...

Kipróbáltam a légtömegmérőt lehúztam és úgy sem indult...(állítólag, ha valami szétmegy a cooler vagy a csövezés körül, akkor így el kell hogy induljon...)

holnap este kiveszem a gyertyákat, megnézem, megvan e mind...bár remélem nem ilyesmi a gond...

Tippek???

holnap igénybeveszem a BKV szolgáltatásait...Aki turbóra vágyik annak ez legyen intő példa...felejtse el...

Jó lenne már 4 napot elmenni vele úgy, hogy nem kell szerelni... :wub:

De ha megjavul megbosszulom... :P

Link to comment
Megosztás:

hogy mi lehet a gond...akár még komoly is lehet...pukkant egy nagyot...durrant a kipuff, de valami írtó nagyot...és megállt szép lassan...leengedte az alapjáratot, és nem is indult már be...

Hát... Akár a turbó is szétmehetett. Remélem nem ez lesz a gond.

Majd írd meg ha van vmi infó, kíváncsian várjuk. Lassan sok lesz ez a turbó projekt, nem? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.