Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap kinnt voltunk a Ringen...

Röviden összefoglalva, ilyen szaron én még életemben nem voltam, és megpróbálom távoltartani majd magam...

csak röviden oltok mert még nagyonremeg a kezem meg tulságosan émelygek :wub: :P

ugyis ki fogsz menni, és azok is ki fognak menni akik kint háborogtak.....mert kb 5 éve figyelem a gyorsulási versenyek beszámolóit és minden fórumban mindig mindenhol ez megy...és a következőn mégis kinn van mindenki.....

Ha ilyen goyrsulásos mókára vágysz akkor tényleg Rábaring....nincs tömeg annyit mész amennyit nemszégyelsz

Amit Tomi irt, hogy megjött a tömeg....nos kb még igy is kb annyien voltak mint T&S fesztiválon tehát nagyon kényelmesen el lehetett féni :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, ennyire lementek az árak. :D

A tied sem tudnád már annyiért sem eladni, mint a karaván. B)

Nah ennyiért még hírdetni se kezdeném,nemhogy eladni!! Ez már mellettem fog szétrohadni :P

Na ezt pofáztam amikor a kecskeméti skacok kicsit könnyelmű kijelentéseket tettek a jövő

műszakiztatási lehetőségeit nézve. :P Szigorítanak minden téren, már jövőre nagy gondot

fog jelenteni nekem is a versenygép zk-ja. :lol:

Hááát akkor jól sejtettem, hogy ez a new rendccer.. ami tetszik nem tetszik.. szeretni kell :P :wub:

Link to comment
Megosztás:

Meg fogjuk oldani...

De egyébként, ha én kibérlek egy betonplatzot, és oda csak ismerősöket hívok meg de akár bárkit...és én egy szál pöcsben kívánok rohangálni...akár azt is lehet...

Ezt nem hiszem, hogy lehetne így korlátozni...az elég csúnya lenne...bár anno én is tudom, hogy volt ebből már vitatéma...

De ha mi 80-100 an összejövünk, akkor egy kb 2000-3000-ért annyit mész amennyit akarsz...

Részleteket egyenlőre még nem árulnánk el...legyen meglepi...és amúgy is még csak a gondolkozós fázisban vagyunk Coupeval...

De mindent meg lehet oldani... :wub:

Max nem időtmérünk, hanem célfotót készítünk... :P

Link to comment
Megosztás:

Meg fogjuk oldani...

De egyébként, ha én kibérlek egy betonplatzot, és oda csak ismerősöket hívok meg de akár bárkit...és én egy szál pöcsben kívánok rohangálni...akár azt is lehet...

Ezt nem hiszem, hogy lehetne így korlátozni...az elég csúnya lenne...bár anno én is tudom, hogy volt ebből már vitatéma...

De ha mi 80-100 an összejövünk, akkor egy kb 2000-3000-ért annyit mész amennyit akarsz...

Részleteket egyenlőre még nem árulnánk el...legyen meglepi...és amúgy is még csak a gondolkozós fázisban vagyunk Coupeval...

De mindent meg lehet oldani... :P

Max nem időtmérünk, hanem célfotót készítünk... :P

tehát most azon agyaltok a kupéval, hogy kibéreltek valami helyet ahová meghivtok pénzért embereket és te egy szál répában fogsz szaladgálni és erről még célfoto is lesz? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy így...ja és a főszponzor aki tuljadonképp a pályabérleti díjat állja, a GSI.hu weboldal tulajdonosa...ezúton is szeretném neki megköszönni a visszautasíthatalan felajánlást...Először ágáltam egy kicsit, de hát nem akartam megsérteni... :P B)

Ezúton is köszönjük a társaság nevében... :P :lol:

Ha egydül szaladgál, akkor minek célfotó ? :D

Hátha második leszek... :P :wub:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy így...ja és a főszponzor aki tuljadonképp a pályabérleti díjat állja, a GSI.hu weboldal tulajdonosa...ezúton is szeretném neki megköszönni a visszautasíthatalan felajánlást...Először ágáltam egy kicsit, de hát nem akartam megsérteni... :wub: :P

Ezúton is köszönjük a társaság nevében... :lol: :P

adok kölcsön digicamet ha pucéron futkározva akarod magad fényképeztetni de hogy én azt meg nem nézem az fix...ja és lécci törölj a gépröl mielőtt visszaadod B)

ezt nektek.....

Link to comment
Megosztás:

Köszi...de az van...:-) Úgyhogy nem akarunk evvel is leterhelni...:-)

Viszont viccet félretéve, Norbi...össze kéne már dobni az oldalt...állítólag itt mindenki ért a webkütyükhöz rajtam kívül...jó lenne ha lenne már valami...

Tudom, majd, meg most nincs időd...

Ezt a kisfilmet akár az én vasammal is forgathatták volna...biztos jól helytállt volna... :P :P

Még azóta is az első bucka tetjén billegnék... :wub: B)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt pofáztam amikor a kecskeméti skacok kicsit könnyelmű kijelentéseket tettek a jövő

műszakiztatási lehetőségeit nézve. :P Szigorítanak minden téren, már jövőre nagy gondot

fog jelenteni nekem is a versenygép zk-ja. :wub:

Csak én.Aztán majd kiderül.

De nem csak a tiéd, vagy az enyém, vagy Demó gépe fog nehézségekbe ütközni, hanem sok emberkéé akár itt klubbon belül.

Lehet, hogy Z.K.-ra tarcsizni kell majd egy gyári értékekkel bíró rendszert?

De v.mit viszont nem értek.Ha a tiéd egy gépkönyves versenygép, akkor................. ez a mszv. + zk. nálatok hogyan műxik?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.