Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt kaptam a gsi-s mailcimemre, tudunk neki segiteni valamivel? Van valakinek (Demo? :wub: ) ilyesmi infoja?

"Üdvözlöm!

Egy érdekes kéréssel fordulok a klubhoz. A BME-n autógépész szakra járok és

kaptam egy olyan feladatot, hogy egy motor karakterisztikáit kell felvenni

illetve egyéb dolgokat kell művelni vele. Mivel magam is egy Kadett Gsi

Cabrio tulajdonosa vagyok, úgy gondoltam, ennek az autónak a motorját

választom. Ez egy 2.0 8V (20NE) motor, amiről rengeteg adatra lenne

szükségem. Főleg geometriai méretek kellenének (szelepek, dugattyúk súlya,

mérete; leömlőcső, stb.).

Ehhez szeretnék szegítséget kérni a klubtól.

Köszönettel:

Kopp Bálint "

Link to comment
Megosztás:

Én Ákos és Coupé véleménye között lehetek valahol, mondjuk én csak Daket ismerem SárgaGSi Zolin keresztül.

Mondjuk az is igaz hogy ott is van egy jobban összetartó brigád ahogy láttam.

Fórumuk meg weboldaluk pedig van még ha ingyenes is, és az adminuk tök lelkesen csinálja a dolgokat.

De tényleg bárki válogatás nélkül tökingyen lehet tag, és az is marad akkor is ha évekig nem jelentkezik

Persze csak ha jól tudom - igazából ezért kérdeztem

Ezt kaptam a gsi-s mailcimemre, tudunk neki segiteni valamivel? Van valakinek (Demo? :wub: ) ilyesmi infoja?

Egy érdekes kéréssel fordulok a klubhoz......

Vesz egy full szar C20NE-t, szétkapja atomjaira és meg/leméregeti az egyes alkatrészeket :P

Ennyi

Link to comment
Megosztás:

jah majd mondjatok PLZ jó TFT-t inda car

mert amiket itthon néztem az siralomháza a 4zeten....

Pioneer... csak azt nem bírod kifizetni :wub:

ööö... akarom mondani beszerelni...

Az Audiovox, meg egyéb occsóságokat meg inkább hagyjuk... lehet, hogy "van képe", viszont kezelhetetlen, sz@rul szól, stb...

Link to comment
Megosztás:

Döntött az okmányiroda, ismételt műszaki vizsga kell. :wub:

Boldogságom határtalan. :P

Persze határozat még nincs, azt sem tudják hogy hová kell vinni és hogy joguk van-e mindent nézni a vizsgán.

Ja és szerintük minden átalakítást be kell vezetni a forgalmiba (azt hogy mi számít átalakításnak persze nem nagyon tudták...).

Érdekes fejlemények...

Link to comment
Megosztás:

Döntött az okmányiroda, ismételt műszaki vizsga kell. :wub:

Boldogságom határtalan. :P

Persze határozat még nincs, azt sem tudják hogy hová kell vinni és hogy joguk van-e mindent nézni a vizsgán.

Ja és szerintük minden átalakítást be kell vezetni a forgalmiba (azt hogy mi számít átalakításnak persze nem nagyon tudták...).

Érdekes fejlemények...

És konkrét döntés mikorra várható ?

Link to comment
Megosztás:

Ha rászakad a bank, akkor a tiédet is megveszi :P

héhéhé.... elég ha én lógatom pisibe álmodozás közben a kezem, nem kell még segíteni is. :P :wub:

Azért az már nagyon perverz lenne. :P

Döntött az okmányiroda, ismételt műszaki vizsga kell. :P

Boldogságom határtalan. B)

Persze határozat még nincs, azt sem tudják hogy hová kell vinni és hogy joguk van-e mindent nézni a vizsgán.

Ja és szerintük minden átalakítást be kell vezetni a forgalmiba (azt hogy mi számít átalakításnak persze nem nagyon tudták...).

Érdekes fejlemények...

Ez így keménynek hangzik... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

...Érdekes fejlemények...

Vazz, erről a tipikus "...hülyék okoskodnak..." eset ugrik be.

Most egyszerre rá akarják húzni a német típusú szabályozást az emberekre, amikor eddig magasról sz@rtak arra, ki mit csinál az autóval?!...

Amíg felháborító állapotú ócska csotrogányok közlekedhetnek, addig a tuning gépek b@sztatása kicsit kutyakomédia ízű---

Link to comment
Megosztás:

érdekes amit irsz...

mért? mit csinálnak? elmennek közösen megtekinteni a tököli gyorsulási versenyt?? azonkívül?

ja volt, egy hősök terén egy találkozó, ami arról szólt, hogy megálltak egymás mellett.

azon kivül??

ez elismerésre méltó?? hát asszem nekem más a véleményem....

szerintem sokkal inkább ez a szánalmas kategória.

köpködünk, fikázunk, hányunk a másikra, ugy hogy nekik nincs se weboldaluk, se fórumjuk, se semmijük, és az országos nagytalálkozójuk az a Tököli gyorsulási verseny megtekintése.

és a klubtagságihoz kell 2 fénykép, és 2 sor az autóról.

:P :wub:

Az alap ötletük egy saját klub volt,ami az "ingyenes" weboldalon is le van írva.Ha elérnek egy bizonyos fix létszámot akkor ők is hivatalos klub szeretnének lenni,nem ingyen klubtagságival.

Nálunk milyen feltétele lesz a klubtagságinak?Regisztrálsz a fórumra és ennyi,még képet se kell küldeni.Akkor? :P

Redi!

Ez nem azoknak a száma akik regisztráltak a fórumra B)

Link to comment
Megosztás:

Na azt még megnézem, hogy járják be ezt az utat, és mi lesz velük utána. :wub:

Semmi bajom velük, de ők "csak" egy baráti társaság, akik összejárnak néha, de semmi több.

Pontosan!

Ha ők is "rálépnek" erre az útra, hogy bejegyzett hivatalos klub, meg klubbtagsági meg ilyesmi nagyon gyorsan nagyon sokan el fognak tünni. Ebben nincs semmi rosszindulat vagy gonoszkodás egyszerűen ilyen a magyar ember. A lassan 5 éves tapasztalatom ezt mutatja.

Link to comment
Megosztás:

Semmilyen rosszindulat nincs bennem egyik baráti társasággal sem, én is ismerek közülük pár

embert. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy reálisan nézve mi is a különbség a baráti társaság

és a hivatalos klub között.

A MOTE is lehetne "csak" baráti társaság, és akkor nem lenne ez a sok vita és gond, viszont akkor

pl. nem is lennének olyan rendezvények, mint pl. a Soltvadkert, vagy a BW.

Link to comment
Megosztás:

A MOTE is lehetne "csak" baráti társaság, és akkor nem lenne ez a sok vita és gond, viszont akkor

pl. nem is lennének olyan rendezvények, mint pl. a Soltvadkert, vagy a BW.

Szerintem ez csak az együttműködő embereken, nemhivatalos klubbokon múlik, hogy milyen közöttük a baráti viszony, és az anyagi oldalát hogyan tudják előteremteni, hogyan tudnak szponzort keríteni a rendezvényhez.Ha kellő az összhang, kicsit több utánajárással, és a kapcsolatok kiaknázásval létre lehet hozni ilyesmit.Én legalább is úgy gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.