Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az elakadás jellző kapcsoló mindenféleképpen be kell hogy legyen kötve mert ha nincs akkor nem müködik az index se.Ott kb 15vezetéket kellene meghosszabítani,és valami helyet találni a kapcsolonak.Nem véletlen hogy eddig csak 2műszert raktak be oda.Ráadásul az első középkonzol amit csináltunk,nem lett teljesen tökéletes. :lol:

Tényleg mi volt??? Kiküszöböltük nem? Bedobjuk mögé az elakadásjelzőt aztán max nem lesz... :wub:

Ez olyan Antis megoldás :D ,de én ezt nem támogattam akkor se és most se :P :P B)

Link to comment
Megosztás:

Annak a lüke kapcsolónak lehet szerintem helyet találni...

vagy valakinél képen már láttam, hogy alul, a hamuzó helyén vannak plusz műszerek.

Tomnak volt olyan az 1.4ben,de kevés a 2 mert jó lenne egy olajnyomás mérő is.Turbónyomás,benzin levegő keverék,és az olajnyomás kellene hogy ott legyen.

és macerás azt a pár vezetéket átkötni. :wub:

Link to comment
Megosztás:

2-t lerakni alulra, és a legfontosabbat pedig az egyik légbefúvó helyére. B) Nem jó ötlet?

Azzal csak az a gond, hogy nem látszik és nincs szem elött...de az egyszerűség kedvéért mi nem oda fogjuk hekkelni...

És Piiista...elfelejtetted, hogy még ott van a pillanatragasztó meg a kábelkötegelő mint lehetőség...:-) :wub:

Akkor A oszlop... :P

Vagy mittom én... :P

Link to comment
Megosztás:

Tomnak volt olyan az 1.4ben,de kevés a 2 mert jó lenne egy olajnyomás mérő is.Turbónyomás,benzin levegő keverék,és az olajnyomás kellene hogy ott legyen.

és macerás azt a pár vezetéket átkötni. :P

A különbség, hogy az olajnyomás helyett valszeg olajhőfok lesz...mert olajnyomást a digit is mutatja,és ráadásul jól is műxik...

:wub:

Link to comment
Megosztás:

Tomnak volt olyan az 1.4ben,de kevés a 2 mert jó lenne egy olajnyomás mérő is.Turbónyomás,benzin levegő keverék,és az olajnyomás kellene hogy ott legyen.

és macerás azt a pár vezetéket átkötni. :P

meg kell nézni, hogy az a hiperszuper processzoros gps-es küyü ami Balázska kadettjében volt mit tud, mert az mért mindenfélét, hátha rá lehet kötni.....mert a 7"-os lcd-n jol nézne ki :P :wub:

Link to comment
Megosztás:

Anyagilag beszállsz??? Jól esne igazán...:-)

Én sem fosom a lóvét... :wub:

mibol? :P

a kocsi péntek óta a céges garázsban áll nekem mára igérték, hogy számlázhatok de "ma nem mert ez SOS munka majd holnap számlázol" felkiáltással csúszott....bár amennyit adnak abbol talán kijön az eva.... B)

ugyhogy ha tudsz vmi zsiros állást -> 06-90-GSI.HU :P

Link to comment
Megosztás:

hát nem ez a szakmám...Meg különben is nekem csak pénzem van...vagyis volt... :wub:

A oszlopos bizti nem lesz, már csak azért sem...az nem kihívás... :P

Na pager benne a kocsiban, műszer ideiglenesen detto, belső tér világítás visszakötve, ablakemelő modulok is, már csak a tetőt nem vezérli csak...

riasztó még a régi, ez hétfőn csere, meg a tetőablak vezérlés...

de amúgy jópofa...

:P

Link to comment
Megosztás:

meg kell nézni, hogy az a hiperszuper processzoros gps-es küyü ami Balázska kadettjében volt mit tud, mert az mért mindenfélét, hátha rá lehet kötni.....mert a 7"-os lcd-n jol nézne ki :P :wub:

Tudod, mióta gondolkozom, hogy a GTC-ben hova fér (lehető legkisebb átalakítással) az érintőképernyős monitor?

Ez az egy dolog tart vissza - gyakorlatilag minden más meg van oldva. Le van kábelezve, csak össze kell dugdosni a csatlakozókat... meg azt a k#### monitort rögzíteni valahova...

Link to comment
Megosztás:

Tudod, mióta gondolkozom, hogy a GTC-ben hova fér (lehető legkisebb átalakítással) az érintőképernyős monitor?

Ez az egy dolog tart vissza - gyakorlatilag minden más meg van oldva. Le van kábelezve, csak össze kell dugdosni a csatlakozókat... meg azt a k#### monitort rögzíteni valahova...

Ha esetleg nem rakod be akkor én szívesen veszem,ajándékként :P

A oszlopos bizti nem lesz, már csak azért sem...az nem kihívás... :lol:

De legalább szép lenne B) és egyszerű,ami nagy elöny ennél az autónál :D :P :P :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.