Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az hát de attól még mif@szé lenne itt off

Jövök be, Fogarasi áll végig. Kis várás hogy elmenjenek szemből a lámpától elengedett autók, balindex, szembebelsősáv, üvegpadló, gang, üvegpadló hogy két utcával arrébb be tudjak kanyarodni balra. Jön szembe a furgonos rámhúzza - bizti nem fér el a sávjában. Jön mögötte a mikrás, az is rámhúzza. Pedig nem furakodtam be senki elé, mit zavarja őket ha full szabálytalanul az ő sávjukban szembe közlekedem 5000rpmen :P

Kis show a végére, téligumikkal padlófék kormány be balra hogy sikitson a gumi + hogy mindenki odanézzen.

Nesztek vaazzzzzeeeee GSi feelin' in da topik :wub:

Link to comment
Megosztás:

Az hát de attól még mif@szé lenne itt off

Jövök be, Fogarasi áll végig. Kis várás hogy elmenjenek szemből a lámpától elengedett autók, balindex, szembebelsősáv, üvegpadló, gang, üvegpadló hogy két utcával arrébb be tudjak kanyarodni balra. Jön szembe a furgonos rámhúzza - bizti nem fér el a sávjában. Jön mögötte a mikrás, az is rámhúzza. Pedig nem furakodtam be senki elé, mit zavarja őket ha full szabálytalanul az ő sávjukban szembe közlekedem 5000rpmen :P

Kis show a végére, téligumikkal padlófék kormány be balra hogy sikitson a gumi + hogy mindenki odanézzen.

Nesztek vaazzzzzeeeee GSi feelin' in da topik :wub:

:P

Link to comment
Megosztás:

:wub:

egyre inkább igazolva látom a tényt, hogy én vagyok az egyetlen normális ember a környéken :P

de kivülállóként (és pár évnyi szervezési tapasztalattal) annyit látok, hogy lista-nem lista volt nemvolt tökmind1 sztem nem lett percre megszabva, hogy ki mit csinál....amit persze nem is lehet irni, mert nem egy cserkésztábor hanem egy anonim alkoholisták összejövetele egy ilyen buli :P

Link to comment
Megosztás:

Vissza a GSI témához.

Beszéltem egy Német gyerekkel, akinek minden Opel motorhoz van Chipje.

Benzinesé 50 és 100 Euró között van, a dízeleké kicsit drágább.

Az összes chip ki van próbálva , van különbözö tengelyekhez is passzoló softver.

Nagyon sokan használják kint az Ö cuccát és mindenki elégedett.

Pontosan milyen infóra van szüksége a srácnak? motorkód? gyrtási év? motorszám? program verzio?

Link to comment
Megosztás:

:wub:

egyre inkább igazolva látom a tényt, hogy én vagyok az egyetlen normális ember a környéken B)

Na persze...

de kivülállóként (és pár évnyi szervezési tapasztalattal) annyit látok, hogy lista-nem lista volt nemvolt tökmind1 sztem nem lett percre megszabva, hogy ki mit csinál....amit persze nem is lehet irni, mert nem egy cserkésztábor hanem egy anonim alkoholisták összejövetele egy ilyen buli :P

Lista volt (én is láttam), viszont nem volt irányadó...

Az anoním alkoholisták csoportjához viszont Te is csatlakozhatsz, a péntek esti "elfogyottaviszki, el kell mennem benzínkútra" c. műsoroddal... :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy egy kis infó:

Hétvégén lezajlott az I. Forest Camp találkozó Zalaegerszegen.

Kb. 50 autóval, 400 látogatóval. (úgy néz ki, még tanulhatnak tőlünk)

a programok jók voltak, viszont full nem érdekeltek senkit.

a résztvevők a szervezést dícsérték...

Zárás:

- Norbi (Corvette, volt nálunk hétvégén) picit "befordult" - kb. 1 guriga mínusz

- Pali (büfé) - kb. 5k mínusz

nem beszélve azokról, akik helypénz fejében kitelepítettek egy komplett Paintball pályát, stb...

(pár db gumi elfüstölődött, a foci és kosárlabda pályák picit "göröngyösek" és gumicsíkosak lettek)

Ebben nincs benne az aszfalt helyreállítási költsége, stb...

plusz volt egy kis nézeteltérés a kisebbséggel, akik bejutottak a kerítésen és megpróbáltak külföldieket fosztogatni.

Ezek ellenére jó buli volt, a lelkesedés nem lett kisebb, a jövő évet kevesebb veszteséggel akarják zárni...

Link to comment
Megosztás:

Balázs (Szekszárd, Narancssárga-szeptemberbenónosesőesett-Astra) megcsinálta.

Szépen megvan az összes terv Corelben, csak méretezni kell.

Ha minden megvan, telókkal együtt kb. 50 pízből megáll... és igényesebben, mint amit általában otthon összekókányolnak...

@Anti:

Te úgy is sokat beszéltél az emberrel, csörrenj rá, hátha neked odaadja a terveket :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.