Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megcsináltam hogy 800*600-as képem legyen és ha rákattintok akkor meg 1600*1200 B)

És mé pont a GSi topikban kell összeveszni hogy ki mekkora ######agyerek? Hagyjátok máá abba legalább Kecskemétig birjátok ki tessék ott megbeszélni egymással személyesen mert qrvára nem vagyok rá kiváncsi. :wub:

Különösen hogy éljen újra megy a GSi :D :lol:

Kedves Albert!

Azért nem mert warwolf nem akarta a kecskeméti topicba mert ott zavarja.Itt meg senki nem fogja kimoderálni remélem.Ha azavar akkor ne olvassd el :P

Léci modik máskor ne b*sztassátok kapásból a hszomat, mert

-

Látod Te is itt reklamálsz,én meg jót nevetek rajta :P :P

Link to comment
Megosztás:

egy másik topicból :wub:

Ez igaz.De akkor nem kellett volna megbeszélni heteken keresztül semmit sem, hanem ahogy esik, úgy puffan.

De az nem jó.Sztem.

Én sem azért vettem ki 2nap szabit, hogy lógassam a lábam.Ha így lett volna, akkor bőven ráértem volna szombaton lemenni.Segíteni szerettem volna.A kapuban neked is feltettem a kérdést.Blitztől is kérdeztük, mikor hozta a moziműsort.Elmenetelkor is megkérdeztük, ÉN Mélykéktől, Tomi és Johnny pedig Darktól, és Hemitől.

Nem mentünk volna el, ha szükség van ránk.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Albert!

Azért nem mert warwolf nem akarta a kecskeméti topicba mert ott zavarja.Itt meg senki nem fogja kimoderálni remélem.Ha azavar akkor ne olvassd el :wub:

Pedig igenis zavar.

És mivel mittomén mióta - több mint másfél éve - minden hszt elolvasok, nem pont most fogom abbahagyni.

Igazából egy moderátornak kellene figyelmeztetni benneteket hogy menjetek el innen a full off hsz-aitokkal egy másik topikba. Ha ilyen nincs van jogotok akár kreálni is.

Beszéljetek inkább erről vagy mittomén:

kupe.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz.De akkor nem kellett volna megbeszélni heteken keresztül semmit sem, hanem ahogy esik, úgy puffan.

De az nem jó.Sztem.

Én sem azért vettem ki 2nap szabit, hogy lógassam a lábam.Ha így lett volna, akkor bőven ráértem volna szombaton lemenni.Segíteni szerettem volna.A kapuban neked is feltettem a kérdést.Blitztől is kérdeztük, mikor hozta a moziműsort.Elmenetelkor is megkérdeztük, ÉN Mélykéktől, Tomi és Johnny pedig Darktól, és Hemitől.

Nem n etünk volna el, ha szükség van ránk.

sztem 2 nap szabit azért vesz ki az ember h minnél több idöt lehessen a talin és jól érezze magát :wub:

Személyes ellentét nincs köztünk nem is akarok (senkivel sem) de sztem ezt az ügyet te látod rosszul, -privát üzeneteket nem ismerem nem is akarom megismerni csak ami lejött nekem ebből az egészből Balcsin és itt is ....

na jóéjt mindenkinek !

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz.De akkor nem kellett volna megbeszélni heteken keresztül semmit sem, hanem ahogy esik, úgy puffan.

De az nem jó.Sztem.

Én sem azért vettem ki 2nap szabit, hogy lógassam a lábam.Ha így lett volna, akkor bőven ráértem volna szombaton lemenni.Segíteni szerettem volna.A kapuban neked is feltettem a kérdést.Blitztől is kérdeztük, mikor hozta a moziműsort.Elmenetelkor is megkérdeztük, ÉN Mélykéktől, Tomi és Johnny pedig Darktól, és Hemitől.

Nem mentünk volna el, ha szükség van ránk.

Én semmilyen megbeszélésen nem voltam ott,de tényleg hagyjuk abba.

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz.De akkor nem kellett volna megbeszélni heteken keresztül semmit sem, hanem ahogy esik, úgy puffan.

De az nem jó.Sztem.

Én sem azért vettem ki 2nap szabit, hogy lógassam a lábam.Ha így lett volna, akkor bőven ráértem volna szombaton lemenni.Segíteni szerettem volna.A kapuban neked is feltettem a kérdést.Blitztől is kérdeztük, mikor hozta a moziműsort.Elmenetelkor is megkérdeztük, ÉN Mélykéktől, Tomi és Johnny pedig Darktól, és Hemitől.

Nem mentünk volna el, ha szükség van ránk.

Én adtam volna. B)

Szerintem egyébként pont erről szól egy baráti társaság hogy nem szerződéseket és 5 tanu által szignózott papirokat kell lobogtatni hogy történjen valami. Aki akart az így is tudott sgeíteni Darknak, Blitznek és a Heminek. Erről szerintem ennyit.

Coupet nem irattam fel semmilyen listára, hogy elvisz engem siófokra ha elveszik a forgalmimat mégis megtette. Még azt sem engedte hogy a benzint kifizessem. Szeritnem ez az igazi segítség (amiért hálás is vagyok :lol: ). :wub:

Pedig igenis zavar.

És mivel mittomén mióta - több mint másfél éve - minden hszt elolvasok, nem pont most fogom abbahagyni.

Igazából egy moderátornak kellene figyelmeztetni benneteket hogy menjetek el innen a full off hsz-aitokkal egy másik topikba. Ha ilyen nincs van jogotok akár kreálni is.

Akkor mégsem voltál elég figyelmes, ugyanis ez egy chat topic, ergo itt semmi sem lehet off. :P

De már késő van ilyenekhez szeritnem, remélem hogy vagyunk annyira toleránsak hogy megtűrünk itt egy-két olyan hozzászólást, ami feltétlenül érdekel mindenkit. :P

Link to comment
Megosztás:

Végre vége van!

Komolyan mondom,mint két 10éves gyerek a hugyos homokzsóban! :P

Én beszéltem mindkét féllel msn-en,pontosan látom mi a két álláspont között a különbség,ettől függetlenül egyikkel sem értek egyet!

DE!

A lényeg az,hogy mindenki tanult az esetből,végülis ez még csak a második BW volt,tanulnunk kell még,hogy hogyan is szervezzünk le egy ekkora talit,mert elég nehéz úgy,hogy a csapat egyik fele itt,másik ott él,és ezen felül nem is ismerjük egymást annyira!

Jövőre másképp csináljuk és inkább üljünk le elötte és beszéljük át egy sör melett ki/mit fog csinálni/segíteni!

Nem egyszerübb,mint utána ujjal mutogatni és fikát dobálni egymásra? :wub:

Link to comment
Megosztás:

De a meccs igazi magyar volt! :wub:

Na ez mondjuk igaz. :P :P (sajnos mindkét Smiley helytálló)

Vissza a GSI témához.

Beszéltem egy Német gyerekkel, akinek minden Opel motorhoz van Chipje.

Benzinesé 50 és 100 Euró között van, a dízeleké kicsit drágább.

Az összes chip ki van próbálva , van különbözö tengelyekhez is passzoló softver.

Nagyon sokan használják kint az Ö cuccát és mindenki elégedett.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mégsem voltál elég figyelmes, ugyanis ez egy chat topic, ergo itt semmi sem lehet off. :wub:

De már késő van ilyenekhez szeritnem, remélem hogy vagyunk annyira toleránsak hogy megtűrünk itt egy-két olyan hozzászólást, ami feltétlenül érdekel mindenkit. :P

Ezzel csak én nem értek egyet?

Akkor most kezdjek el ide puncikat beszúrni csak mert az mindenkit érdekel és ez egy chat topik ezért itt semmi sem off? Vágod.. :P

Szerintem faxság megtűrni a GSi topikban a Blitz Weekenden betöltött szerepek utólagos megvitatását anyázással köritve.

De ez csak a véleményem volt úgysem változik bármit mondtok és nem is változtat semmin B)

Különben is megyek aludni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel csak én nem értek egyet?

Akkor most kezdjek el ide puncikat beszúrni csak mert az mindenkit érdekel és ez egy chat topik ezért itt semmi sem off? Vágod.. :wub:

Szerintem faxság megtűrni a GSi topikban a Blitz Weekenden betöltött szerepek utólagos megvitatását anyázással köritve.

De ez csak a véleményem volt úgysem változik bármit mondtok és nem is változtat semmin :P

Különben is megyek aludni :P

Abszolút igazad van Albert!

Különösen a személyeskedő részek miatt nem igazán illenek az Estvánok hozzászólásai ide, ám mivel egyikük modi és elengedte magát, másikuk meg szeretné, hogy maradjanak a hozzászólásaik, ezért én sem avatkozom bele. Csak szomorkodom, hogy ez történt.

Pisták!... ha tényleg "békét" kötöttetek, akkor a sört én fizetem! B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor most kezdjek el ide puncikat beszúrni

Na hol vannak már azok a puncik...:-)

:P

Én mint kívülálló, és mint Coupe nagyon jó barátja... B) , kötelességemnek érzem, hogy megvédjem, bár tudom, hogy nagyfiú...

Engem az bánt nagyon, hogy 16 emberből alig pár segített, és ezért kevesebb idő maradt a segítőknek a szórakozásra...nem hiszem, hogy azért fizettek, hogy lejöjjenek dolgozni...tavaly ez valahogy jobban volt megoldva, mindenki jobban tudta a dolgát, bár ott is volt azért zűr és kavalkád...de az volt az első...a II-t már pofibban kellett volna megoldani...legalább is ilyen szempontból...Ettől függetnlenül én tényleg jól éreztem magam, és megyek jövőre is ha lesz... :lol:

A miértekről és a múltról kár fosni a szót...de sajnos a Blitz elött ugyan ezt hallottam, hogy majd most mi segítünk, meg csináljuk, meg megszervezzük, meg ottleszünk...aztán pár klubtag kivételével nem nagyon láttam senkit tevékenyen részt venni a szervezésben...és akkor most neveket nem írnék...aki tudja az úgy is tudja, aki meg elszállt magától, ígérgetett, és nem találta meg a módját, hogy miben tudna segíteni és ráadásul még azt is hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt, na annak talán nem kéne itt bazseválni a hogyanról...( én többek között ezért szálltam ki az idei blitz szervezéséből, és ezúton is elnézést kérek azoktól akinek evvel plusz munkát okoztam, vagy nem tettem a tennivalóm...úgy gondolom még időben jeleztem, hogy nem kívánok tevékenyen részt venni az idei munkálatokban...) inkább elnézést kéne kérni, hogy nem jött össze a segítség, mint ahogy pl Piiista is megtette azt, és ezzel el is van intézve az egész...Nem támadni kell, ha hibázik az ember... :D

Látom, hogy az elnézéskérések is megtörténtek, bár ez már inkább az indulatoknak szól...de még is..

A problémák megbeszélését én is maximálisan támogatom, csak sajnos még anno sem tudtunk ilyen megbeszéléseken előrébb jutni...midig akadt jobb téma, jobb sztori...a lényeg meg sajnos midig elmaradt...a gondok (amik nem vészesek, csak figyelni kéne rájuk)...midig tovább lettek tolva...görgettük magunk elött...

A Kecsói pályanapot biztos vagyok benne, hogy nagyon jól megszervezik majd akik szervezik, és el is fogok menni...viszont a helyszínt ismét nem találom alkalmasnak a fenti problémák megvitatására... :wub: ...ahhoz tényleg le kéne ülni, és higgadtan végighallgatni mindenkit, ki mit gondol a hogyan továbbról...Ehhez egyeztetni kéne a vezetőséggel, és ők tűzzenek ki egy időpontot, és akit érdekel a dolog valamennyire, az biztos meg fogja oldani hogy ottlehessen...

A moderálásról meg annyit, hogy nem értem miért jobb ezt itt megvitatni, mint a kecsói chatben...de tök 8...

Törölni nem hisezm hogy kéne bármit is...és ha valami nem szimpatikus, vagy személyesen érint egy moderátort, akkor nem az a helyes megoldás, hogy visszaélve moderátori jogával törölje azt...vagy legalább is evvel fenyegetőzzön...mindent meg lehet beszélni, csak a módját kell megtalálni... :P

röviden ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel csak én nem értek egyet?

Akkor most kezdjek el ide puncikat beszúrni csak mert az mindenkit érdekel és ez egy chat topik ezért itt semmi sem off? Vágod.. :wub:

Igen, ha úgy gondolod, hogy haverjaidat érdekli ez, és meg szeretnéd mutatni nekik, akkor szeritnem igen. A fent említett BW téma kötődik pár GSi-shez, szóval tényleg nem értem hogy miért lenne itt off.

Ennyi erővel a Te GSi-s hozzászólásod is off, mert van ezagkt helye az F Astra topicban.

Link to comment
Megosztás:

Na hol vannak már azok a puncik...:-)

:P

Tényleg... hol vannak már? :P (asszonynak egy szót se B) )

...ahhoz tényleg le kéne ülni, és higgadtan végighallgatni mindenkit, ki mit gondol a hogyan továbbról...Ehhez egyeztetni kéne a vezetőséggel, és ők tűzzenek ki egy időpontot, és akit érdekel a dolog valamennyire, az biztos meg fogja oldani hogy ottlehessen...
Ezzel egyetértek. A gokart pályára nem hiszem, hogy azért megy le, aki lemegy, hogy erről beszéljenek.

A moderálásról meg annyit, hogy nem értem miért jobb ezt itt megvitatni, mint a kecsói chatben...de tök 8...

Törölni nem hisezm hogy kéne bármit is...és ha valami nem szimpatikus, vagy személyesen érint egy moderátort, akkor nem az a helyes megoldás, hogy visszaélve moderátori jogával törölje azt...vagy legalább is evvel fenyegetőzzön...mindent meg lehet beszélni, csak a módját kell megtalálni... :wub:

röviden ennyi...

Egyetértek.

Pont. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.