Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De nagy szád lett :P

Szerintem sosem voltam túlságosan visszahúzódó és csendes típus. B)

ismerőst kpm megállította és kapott egy beutalót műszakira :P -céges autót....asszonta h motorszámot meg ilyeneket nem néznek....ez igaz ? mert akkor nem para a mocicsere :wub:

Motorszámot ugyan nem néznek, mert az unióban nem számít, viszont a motorkódot igen (pl. C20XE) !!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Motorszámot ugyan nem néznek, mert az unióban nem számít, viszont a motorkódot igen (pl. C20XE) !!

:P

Múltkor a műszakin megjegyezte a vizsgáztató srác, hogy nagyon xarul látsazik már a motorszámom, 2-3 év, és ki fog hervadni.Persze szörnyű, kétségbeesett arcot vágtam, ahogy kell, és feltettem a kérdést, amit amúgy is tudtam, hogy mit kell ilyenkor csinálni, hogy megőrizzem a számot?Hát be kell kenni motorolajjal, mondotta.Én pedig szentül megígértem, hogy úgy lesz! :P

Még mitnem! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Múltkor a műszakin megjegyezte a vizsgáztató srác, hogy nagyon xarul látsazik már a motorszámom, 2-3 év, és ki fog hervadni.Persze szörnyű, kétségbeesett arcot vágtam, ahogy kell, és feltettem a kérdést, amit amúgy is tudtam, hogy mit kell ilyenkor csinálni, hogy megőrizzem a számot?Hát be kell kenni motorolajjal, mondotta.Én pedig szentül megígértem, hogy úgy lesz! :P

Még mitnem! :wub:

:P

De ha kifogsz egy munkáját szerető vizsgabiztost a soron, akkor mehetsz különeljárásra, hogy

plakettet kapjon a motorod. B) Ugyanis nem lehet motorszám nélkül átengedni a vizsgán semmilyen autót

a szabályok szerint.

Link to comment
Megosztás:

Múltkor a műszakin megjegyezte a vizsgáztató srác, hogy nagyon xarul látsazik már a motorszámom, 2-3 év, és ki fog hervadni.Persze szörnyű, kétségbeesett arcot vágtam, ahogy kell, és feltettem a kérdést, amit amúgy is tudtam, hogy mit kell ilyenkor csinálni, hogy megőrizzem a számot?Hát be kell kenni motorolajjal, mondotta.Én pedig szentül megígértem, hogy úgy lesz! :P

Még mitnem! :wub:

persze én akár még locsolgatom is h gyorsítsam a folyamatot :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Gabi!Én olyan helyre viszem majd pl. a Corsát is, ahol tudom, hogy nem lesz problem! :P (+5000ft) :wub:

Csak nem biztos hogy két év múlva is ilyen könnyen fog menni...

Nekem is vannak ilyen jól bejáratott ismerősök és helyek, de pl. kezdek aggódni,

jövőre hogy fogja a versenyautó megkapni a zöldkártyáját... ugyanis elég nagy

szigorítások vannak jelenleg is folyamatban, és lesznek a jövőben is!

Erre figyelni kell, ha nem akarsz később nagyot szopikázni. :P

Link to comment
Megosztás:

Csak nem biztos hogy két év múlva is ilyen könnyen fog menni...

Nekem is vannak ilyen jól bejáratott ismerősök és helyek, de pl. kezdek aggódni,

jövőre hogy fogja a versenyautó megkapni a zöldkártyáját... ugyanis elég nagy

szigorítások vannak jelenleg is folyamatban, és lesznek a jövőben is!

Erre figyelni kell, ha nem akarsz később nagyot szopikázni. :P

Ez egy családi vállalkozás, szal olyan gyorsba nem fognak csődbe jutni, vagy esetleg kicserélődni az emberkék! :wub: Amúgy meg te is tudod, hogy kiskapuk mindig is voltak/vannak/lesznek. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez egy családi vállalkozás, szal olyan gyorsba nem fognak csődbe jutni, vagy esetleg kicserélődni az emberkék! :P Amúgy meg te is tudod, hogy kiskapuk mindig is voltak/vannak/lesznek. :D

Nem helyben mondtam a lehetőségek beszűkülését... a rendelkezéseket majd muszáj lesz nekik

is betartani, és akkor már nem fognak ilyen könnyű mellékeshez jutni. :P Nézd meg pl. nemrégóta

a műszaki vizsgaállomásokat zártan kezdik bekamerázni, és muszáj lesz adott helyekről fényképekkel

is dokumentálni az autón. Ahogy olvastam, eléggé rámennek ezek ellenőrzésére, tehát a családi vállalkozás

is választhat majd nemsokára: vagy csinálja legálban, vagy ha belebuknak, akkor az életben nem

csinálhatják többet, és szép summától esik el a sok éhező száj a családjukban... :P

No, ez a jövő, és hasonló szigorításokat csinálnak zöldkártyára is.

Kiskapuk mindig is lesznek, ez igaz. Csak lehet hogy nekünk az nem lesz már elérhető. :wub:

Mondjuk beszélni mindig beszélsz.

Az már régen rossz, ha keveset :P

Hehe, legalább tudom hogy nem feleslegesen. B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

elözmények

Aki meg van csúszva magától, az te vagy.Én sztem nem vállaltam el semmi olyat, amit ne tudtam volna megcsinálni.A listát még a mai napig nem küldtétek el, szal nincs miről beszélni..............

A további "beszélgetést" pedig szívesne folytatnám a GSi chatben, ha már életrehívtátok.

Nem szívesen tenném megint vitafórummá a kmétit hüleségek miatt, remélem megérted.Már hogyne értenéd B)

A köv. Blitzen pedig jobban meg kell beszélni az elvégzendő feladatokat, és akkor nem, lesznek ilyen félreértések, hogy ki mit ígért, és mit nem csinált.

Nem kell lista, de kell egy feladatkiosztás.Utána számon lehet kérni, hogy ki mit ígért, és mit nem csinált meg.

Lehet személyeskedni is, de nincs értelme.Attól még nem lesz jobb, senki sem lesz szebb/okosabb/menőbb.

Nem kivánok erröl én se vitázni,mert ismét nem érted a lényeget.K@rvára nem érdekel hogy nem segítettél itt megint álltalánosságról volt arról szó hogy ha egyszer igazán összefogna a csapat akkor nagyon nagy dolgokra lehetnénk képesek.Ami sosse fog összejönni,mert olyanok az emberek amilyenek.Csak Te megint magadra vetted.

Ha ennyire takarozól azzal a listával,akkor kérd el a Pistától ő nem küldte el,de szerintem a lista nem lényeg a blitz családja se volt rajta :lol:

Már sokszor mondtam hogy nem érdekel mi volt ott mert attól nekem jobb nem lesz,csak ez pont tükrözi az egész klub hozzáállását a dologhoz.Ha a lelkiismereted tiszta akkor nem értem miért vitázol velem erröl,és ráadásul megint nem én kezdtem :D :wub: ha meg jól érezted magad akkor meg pláne kár erröl beszélgetni,mert az a lényeg.Én is jól éreztem magam,igaz lemaradtam a koncertekről,és a lezbi show-t se láttam,de segíthettem egy igazán jó barátomnak.Ami nekem sokkal többet ér

Hiába sértegetsz lepattan rólam :P :P ,kevés vagy még ehhez.Nem érzem magam semmivel se menőbnek mint eddig,ráadásul nem is ismersz.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült végigolvasni tegnap déltől a hszokat, jó sok van - nem lett kevesebb hsz amióta zárt a fórum max nem mindig az autóról van szó :wub:

Lóri király arc vagy hogy felajánlod hogy rohangálsz mindenki cuccáért a melóhelyeden, és mivel ezt már emlitetted Blitzen is, ezért fogok küldeni Neked püt, hátha tudsz segiteni - mp3-as fej kéne, eddig Sony amit találtam legolcsóbb 30-ért, már ez sem sok pénz.

Király hogy megy le a benzin ára, ma kétezerért tankoltam csak kasztrolnál ami nem önkiszolgáló, kutas be is akarta húzni a tanksapkámat - nem biztos hogy direkt de legközelebb nem megyek oda.

Ebből lehet sejteni hogy kész a GSi :P Már tegnap délután elhoztam, lefényképeztem, csak épp mire hazaértem egy próbakör után, elfogyott a net itthon - trágya ez a D-Link, sose vegyetek! (csak Linksys!)

Szóval kihasználom a zárt fórum előnyeit és elpofázok mindent, számokkal:

Az anyagot egy nagyon kedves klubtagunk hozta nekem mindig, ki tudja mennyit szaladgálva a cuccokért, mindig nagyon gyorsan. Az anyag össz 32 volt ha jól számolom, ebben benne van a két küszöb, a két hátsó ív, a két hátsó kosár (a köténylemez és az iv közé), a két hátsó belső ív, a bal első sárvédő, és a sok biszb@sz ami kell a műanyagok felfogatásához.

A lakatos két hetet melózott rajta, lebontotta a kocsit amennyire kellett (eléggé) és nekiállt a melónak. Két hétig tartott mert full fusiba nyomta, meló után meg hétvégén amikor ideje volt. A lakatolás neki rutin, de a szegecsek felfúrásával meg a műanyagokkal való tökölés nem az ő asztala. Ennek ellenére az általam vártnál sokkal jobban oldotta meg, és bár szétszedni elég sokat segitettem, teljesen egyedül rakta össze a kocsit, szinte teljesen. Hátulról több mm gittet kellett leradiroznia, így vastagon állt a kocsiban a por, hiába próbálta takargatni. A kocsi kivül meg durván volt poros, de nagyjából le, illetve kitisztitotta. Na az egész melóért 45-öt kért. Ja, még le is kente alvázvédővel ahol kellett, továbbá üregvédelemre is futotta a küszöbök belsejében, valamint a hátsó részen. Az iveknél Würth műgyanta ment fel. Az alvázvédőre a látható helyeken fényes fekete festéket is tett, ez persze nem pótolja a majdani fényezést, de legalább nem üt el annyira mint a zöld Würth cucc.

Persze otthon én tegnap komplett kocsimosás kivül, ma meg belül. Szét porszivóztam a kocsit, 4 órán keresztül takaritottam csak ma, gondolom szomszédok kicsit már unták a porszivót hallgatni.

Szóval itt állok, anyagot már kifizettem, lakatost még nem mert kért tőlem egy számítógépet, levajaztam főnökkel hogy elviszek neki egy zsiruj három év garis F-S-t 65ért, szal majd még ő ad erre huszat + még monitort is kért.

Készitettem tegnap szürkületben pár képet is, íme:

kisastra1.jpg

http://kadettklub.hu/kepek/albert/astra2.jpg

http://kadettklub.hu/kepek/albert/astra3.jpg

http://kadettklub.hu/kepek/albert/astra4.jpg

http://kadettklub.hu/kepek/albert/astra5.jpg

Most naon boldog és fáradt vagyok, és már egy sört is ittam :P

Link to comment
Megosztás:

Sajnos úgy tűnik ,erről az oldaldról nem ismertelek.Komolyabbank hittelek.

Bosszant, hogy megbeszéltük, hogy ki és mit fog csinálni, és hiába menbtem oda bárkihez is, hogy mit tudok vagy tudunk segíteni, nem sok reag. volt rá.Szinte semmi.

Elmenetelkor is megkérdeztem, hogy tudok-e segíteni, bontsuk-e a sátrat, de ott sem kellett.

Viszont utána jöttél a kméti topicba reklamálni.Ez volt az, amin kiakadtam.

Mi értelme volt akkor annak a sok megbeszélésnek?Miért ígértétek, hogy elkülditek a listát?

Miért kellett annyira szélsőségesen kioktatni a többieket az egész tali folyamán?Pl. a szlalommal kapcsolatban, ahol még emléxem a korábbi Fbalázzsal, és Mkékkel közös megbeszélésre, hogy segíteni fogunk?

A sértegetéssel kapcsolatban pedig, nem áll és nem is állt szándékomban megsérteni senkit.Téged sem.Ha akarnálak, meg tudnálak, de nem akarak.Csak az effajta hozzáállás tőlem távol áll.Én éppen 3X kérdeztem meg, hogy segítsek-e, mert szerettem volna, de érdekes módon nem kellett.Ha ennyiszer nem kellett, többször nem fogom feltenni ezt a kérdést senkinek.Melesleg megkérdezhetsz bárkit közülünk, hogy akinek ígértem, segítettem-e.Bármiben is.

Ha van konkrét dolog, amit itt a fórumon leírtam,hogy ÉN fogom csinálni, akkor légyszi linkeld be, és megkövetem magam.Ha nincs, akkor sztem hagyjuk az egészet a francba, mindenki, de főleg én és te vonjuk le a szükséges konzekvenciát, és végre tegyünk pontot egy értelmetlen vita végére.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Megcsináltam hogy 800*600-as képem legyen és ha rákattintok akkor meg 1600*1200 :P

És mé pont a GSi topikban kell összeveszni hogy ki mekkora ######agyerek? Hagyjátok máá abba legalább Kecskemétig birjátok ki tessék ott megbeszélni egymással személyesen mert qrvára nem vagyok rá kiváncsi. :wub:

Különösen hogy éljen újra megy a GSi B) :P

Link to comment
Megosztás:

Kedves warwolf még mindig nem érted a lényeget,de mivel komolytalan vagyok nem magyarázom el mégegyszer.Amúgy van olyan lista de tényleg nem érdekel.Nem oktattalak ki csak azt írtam csalódtam.Erre írtál egy privátot,meg még egy párat.+hogy törlöd a hsz-t ami ezzel kapcsolatos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.