Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy szerintetek ez a GSi megéri az árát?

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1...creenwidth=1280

2-3 hete 1.055-ért volt kiirva :)

szerintem ilyen tipusu autót (pl ilyen a calibra, a vti-k, a gti-k, cupra-k és az összes hasonló) nem lehet ésszerű alapon venni...meglátod és megszereted és akkor gondolom hozol egy nem tul ésszerű viszont annál több örömöt hozó döntést :)

legyalábbis gondolom ez valahogy igy megy :)

Link to comment
Megosztás:

Tamás_gsi : Nem magamat fényezve de van fent 1-2 videjó még 2004-ről --> http://gsi16v.uw.hu/

:wink:

Majd rakok fel egy kék 32-est is :)

Nagyon szépen köszönöm a javaslatodat, de épp mielőtt írtál, rátaláltam az oldaladra, nagyon korrekt, természetesen a videókat leszedtem, megnéztem, a házunk már ettől zeng :) :) :P !!! A kék 32-est is tedd már fel légy szíves! :lol: :P :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy szerintetek ez a GSi megéri az árát?

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1...creenwidth=1280

Ha ez egy korrekt állapotú autó, akkor megér ennyit. De már valamikor nagyon régen is láttam ezt háttérben vasajtós hirdetést.

Menj el, nézd meg. És ha döntesz, szerintem hamar fogsz (én miután először ültem gsi-ben, rá 4-5 nappal megvolt a saját :) ).

Link to comment
Megosztás:

Tamás_gsi : Nem magamat fényezve de van fent 1-2 videjó még 2004-ről --> http://gsi16v.uw.hu/

:wink:

Majd rakok fel egy kék 32-est is :)

Ehh.. nem is mondtad hogy megent tettél még fel videjókat.. annyira jó feelingjük van.. Pláne hogy tom milyen volt élőben :wink:

Látom felraktad az Ibizásat.. "kicsit" volt máa a karakterisztikája.. ha jól emlékszem amikor néztük. talán 1800as fordulatnál volt a 2xxNm es nyomatéka..

Ehh.. de mennék most megent :wink: :x Akkor még jóóól ment a vas :evil: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Úgyis csak később derülne ki az okosságok...

Én is így jártam a gsivel, minden hót patentnak tünt ezért többször át lett nézve....

Igazából a nagyon 1ben van hangulatom akkor szállt el, mikor kibeleztük és megláttam az első varrásnyomot :shock: hohó, mondom miaf@sz gyorsban teljes kibelezés és akkor esett le a kő a szívemről végleg mikor realizálodott, hogy valójában nekem 2 gsim van :) :) :)

Most volt tt nemrég Féreg a calijával és ugyanezt csacsogtuk, h nehhhéz kifogni! neki sikerült, utána meg összetörték. Na puff.

Szóval így vagy úgy akkor is szívás!

Link to comment
Megosztás:

Igen csak aki GSi-t vesz:

-valsz azért vesz, mert nincs effektív igy csak nagyjából tudja az ember,, hogy mibe ugrik bele. A nagyja úgyis csak aktív használat mellett jön ki...

-GSI érzés ez a másik, ez olyanmint a szerelem. Elvaskultan lehet lépni, hogy hamar tijed legyen szíved választottja utána meg suxx hegyek :) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer vezettem haverom 150 lovas GSi Astráját, és egyből beleszerettem. Egyszerűen olyan jó érzés, mikor a fordulatszám a percenkénti 6ezer fölé kúszik, a motorhang pedig utánozhatatlan. Az tetszik még benne, hogy a 91-től 94-ig gyártott GSi-k gyárilag más front, hátsó és küszöbspoilert kaptak, a motorháztetőn a kopoltyúk, egyszóval: GSi. Az egész autó nagyon el van találva! Egyik ismerősöm állandóan fikázza a GSi Astrákat és ez nagyon rosszul esik nekem, bár még nincs GSi-m, de ha majd lesz, akkor beültetem az anyósülésre és akkor fogom mondani neki, hogy "Na most dumálj, öregem!" :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Én isszerettem volna ha nem 350 vagy 360mm ami valljuk be nem kicsit q nagy! Omegába shimábn jó, de ide áááá......

No az enyém meg amúgy is cserés volt, me' hámlott csórikám :) Az újrabörözés sem lett volna sokkal olcsóbb így cseréztem.

I

Link to comment
Megosztás:

GSiben jobb1ből nemkicsit más a világ :) :) :)

kevés ember mellett nem fostam.... Anti,Laci4 és kb ennyi is a lista :P :lol:

A haverom pl vezette az enyém és kb 400m után megkértem, hogy cseréljünk helyet, mert befosok :P

Ohh.. thx.. ezt "bóknak" veszem.. Pedig Petya markolta párszor elég erősen a "majrévasat".. igaz, akkor aztán ami kifért.. :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Én isszerettem volna ha nem 350 vagy 360mm ami valljuk be nem kicsit q nagy! Omegába shimábn jó, de ide áááá......

No az enyém meg amúgy is cserés volt, me' hámlott csórikám :) Az újrabörözés sem lett volna sokkal olcsóbb így cseréztem.

I

Háát ezzel én is így vok.. kicsit nagy.. bár azért nem rossz.. elég jól el van találva a kialakítása.. kényelmes a fogása újnak ott a hely.. (96os lufis) Nah és ez utóbbi a mi miatt nem is cserélem.. A Lufi...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.