Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Albert!

Ez ilyen már láttam egy párat, de ha jó látom volt már rajta ív cserélve.

Enyémmel is ugyan ez a helyzet nemsoká cserélem magamnak+szélesítés.

Ha lehet kapni cabrió hátsó javítóívet akkor azt rakok rá ha nem akkor marad az egyebes ív+doblemez javító.

Nálam is matt feka lesz egy ideig lehet úgy lesz mint Zimának, mert ha csinálom akkor vakolm a kilincsket meg a hátsóajtókat, jövő tavaszra meg bevállalok vagy lakk fekete vagy lakkfekete+ezüst színt alúlra mert azon nem látszik annyira a mocsok.

Link to comment
Megosztás:

Elmentem megnézni hogy áll a GSi.

...

A képeken nem sok láccik, de lényeg hogy a jobb oldala készen van (bár ezt nem tudtam még megnézni sem nemhogy lefényképezni, mert a garázs falához olyan közel van), a bal oldala meg teljesen szét van vágva.

Jobb oldala üregvédve, és alvázvédve van, valamint a srác elhozott melóhelyéről kis fekete festéket, legittelte és lekente a javitási helyeken, hogy amig nincs lóvé fényre addig is kinézzen vhogy. Sok melója lesz még vele, jó sokat fogok fizetni, de remélem az eredményért megéri :wub:

Szerintem tök jól néz ki - szerencsére nem spórolósan vágta a srác, ami maradt, az fémtiszta. Ha megcsinálja valószínűleg jópár évig nem lesz vele gond. Legalábbis azt kívánom, így legyen! :P

PS. Jé télleg, ez már komoly jubileum - az 1000.oldal! Asszem most a héten nem tudok menni Lurdyhoz, de ha megyek legközelebb, viszek megint egy kis sört, ünnepelni. (Pudingokak viszek kólát is :P )

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Nagyon toltad a belsőben annak a Ódinak szép látvány volt, követési távolság 1m :P

Megnéztem volna az ürge arcát. :lol: Mettől meddig üldözted?

Full végig az M7-en...a feljárón futottunk össze, és a 0-ás lehajtójánál válltunk el...

240-nél viszont nem ment többet...az Ódi... B)

Néha helyet cseréltünk, de általában ő ment elöl....én csak suhantam mögötte a szélárnyékban... :wub:

Volt egy két figura aki még becsatlakozott de aztán elöbb utóbb feladták, és lemaradtak...

...az ódis feje meg nem volt egyszerű...volt szerencsém látni... :P

Link to comment
Megosztás:

Kell irnom az ezredik oldalra :wub:

Éljeeeeeeeen

champagne.jpg

Köszi srácok a GSi javitás én is remélem hogy meglesz, szép lesz, sokáig fog tartani.

Hivtam ma DragonK-t motor ügyben, de Ő mondta hogy nem ezt a motort keresem.

Anti az kemény bakker végig 240 a pályán én ezt nem merném még ha biturbó GSim lenne sem.

Ja, kértem új balelső sárvédőt Tomitól a GSire mert a mostanit nem vagyok hajlandó visszatenni.

TOM! Mi van a GSiddel? Mi az amit msn-en irtál????????????? (sikersorozat)

Link to comment
Megosztás:

Full végig az M7-en...a feljárón futottunk össze, és a 0-ás lehajtójánál válltunk el...

240-nél viszont nem ment többet...az Ódi... B)

Néha helyet cseréltünk, de általában ő ment elöl....én csak suhantam mögötte a szélárnyékban... :wub:

Volt egy két figura aki még becsatlakozott de aztán elöbb utóbb feladták, és lemaradtak...

...az ódis feje meg nem volt egyszerű...volt szerencsém látni... :P

Teljesen zsír, én is szélárnyékot akartam ír de mire odaértem elfelejtettem, tényleg az volt, mintha DTM kupát néztem volna :P .

Megkezdtem az 1000. oldalt és nem vettem észre, pedig a héten láttam már hogy közeledik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már csak 10 hozzászólás kell a topicban és megvan a 20.000..... :wub:

Ja és kaptam egy ilyen emailt, a klubos oldalra:

"Vad1" <vad1@freemail.hu>

Dátum: Hét, Szeptember 4, 2006 4:09 pm

Címzett: gsi@opelklub.hu

Prioritás: Normál

Opciók: A teljes fejléc megmutatása | Nyomtatható verzió megtekintése

Sziasztok. Tudnátok rajtam segíteni?

Gondom a következő. Van egy '92-es astra gsi-m.

Megyek vele, egyszer csak, (indulás után kb10 percel) elkezd nem

menni. még néhány perc, és fogja magát és főleg a fél, negyed gázos

kigyorsításoknál elkezd rángatni. Nem sokkal később a kis sárga lámpa

is világít, de mikor a lámpa fölvillan abban pillanatban már alig megy a

gép. Leállítás beindítás és jó.(egy ideig) Aztán kezdődik minden előről.

Ami cserélve lett időrendi sorrendben:fordulatszám jeladó

(utángyártott,ezt követően gyári), lambda szonda(univerzális, gyári

utángyártott, és végül gyári), hőmérséklet jeladók, légtömegmérő(gyári)

És a kocsi még nem jó!!!

Egy opelos szerelő cimborám a computerre gyanakszik. Már most. Ja

egyébként a lámpa világít, és nincs soha hibakód!

Bármilyen segítséget nagyon nagyon köszönök ha tudtok adni!!!

Link to comment
Megosztás:

Gratula az 1000.-dik oldalhoz.. és szeretnék előre gratulálni a 20000.-dik hozzászólónak is...

erről jut eszembe... Antinak lassan 10000 hozzászólása lesz!!! Na az se semmi. :wub:

Jó volt, hogy életemben először pont egy C20LET GSi-be sikerült bekéreszkedem...

utána sikerült C20XE-be is. :P Köszike!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.