Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szét van kapva a GSi mostmár lassan teljesen. Aki előtte javitotta az leszarta hogy hogy fog kinézni az autó pár év múlva, tökre rohad az egész és főleg ott ahol javitották. Üregvédelem, alvázvédelem semmit sem mond ezeknek a parasztoknak :wub:

Eleje is tiszta gatter, lemezcsavarokkal a kaszniba meg egymáshoz rögzitve a műanyagok, drótozva ahol lehet.. Hát szóval kurvára igénytelen volt az előző előtti gazdája bakker :P

Kormánynak hála tegnap csökkentették a fizumat nem is kevéssel. Négy hónapra visszamenőleg egyszerre kaptam meg a mobilszámlámat, szal már majdhogynem benne vagyok a sz@rban....

Most enyhén szólva is nem vagyok jó passzban, fényezés projekt ezzel meg is csúszik :P

B)

Link to comment
Megosztás:

ehh a sok puding :D

tavaly én kézifék nélkül, sz@rrákopott fékbetéttel (a célban ki is irta, hogy csere B) ), puha konikkal, barum gumival is mentem.....nem a győzelem hanem a részvétel a fontos alapon :lol: :wub: :P

Jaa igen, a gumijaim sem túl jók. :P

De azért szerintem be fogok nevezni. :P

Link to comment
Megosztás:

Örülök ennek a talinak mert sok szép és makulátlan GSI-t láttam főleg a mi clubb-unkban :P

Nagyon sok széria, sport és veterán autó volt. Tavaj sajnos én nem voltam, úgyhogy nem tudhatom hanyan lehettek de most szombaton elég sokan összegyültek az emberek és a külföldiek is.

Remélem a közeljövőben egyre többen lesznek és egyszer lesz akkora mint a Blitz Hits. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Bulgáriában így hívják a tavaszi fáraccságot? :P

Poént félretéve, remélem már jól van! :P

Ma reggel már magyar kórházban tolták neki az infúziót. Holnap reggel szintén ott kezd. Aztán talán csütrötökön kijön Lurdyhoz, szeretné meghallgatni az élménybeszámolókat.

Jó, hogy pénteken össze volt pakolva a motor, versenyautó, meg minden - útra készen : :wub:

Link to comment
Megosztás:

Khmmm... Valamelyik sörgyár nem akar szponzorálni egy szegény ralis csapatot? :P

de, két karton alkoholmentes sörrel... :P

Egyébként melyik csapatra gondoltál? :wub:

Apropó, lehet tudni, hogy mi lett az MV6-tal?

Egy "hasonló" MV6 megelőzött a pályán, de nem figyeltem a rendszámot...

Remélem Dark kocsija volt...

Link to comment
Megosztás:

Elmentem megnézni hogy áll a GSi.

Bár ne tettem volna.

Mind1 ha már ott voltam lefényképeztem:

25660679.jpg

25660677.jpg

25660674.jpg

A képeken nem sok láccik, de lényeg hogy a jobb oldala készen van (bár ezt nem tudtam még megnézni sem nemhogy lefényképezni, mert a garázs falához olyan közel van), a bal oldala meg teljesen szét van vágva.

Jobb oldala üregvédve, és alvázvédve van, valamint a srác elhozott melóhelyéről kis fekete festéket, legittelte és lekente a javitási helyeken, hogy amig nincs lóvé fényre addig is kinézzen vhogy. Sok melója lesz még vele, jó sokat fogok fizetni, de remélem az eredményért megéri :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.