Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként az utóbbi idöben már inkább motorosokkal próbálkozok, ott legalább korántsem olyan biztos az eredmény. :wub:

De ha végre meglesznek az új tengelyek, akkor 220 körül lesz a vége. :P

No. Azért ne essünk túlzásokba :P

A krontec-es C20XE-k voltak 230LE-sek. B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor se ha teljesen jó állapotban van?

Demo? (nem válaszoltál)

Jaa, bocsi ez nekem valahogy kimaradt.

Már sajnos nincs, az egyik Udi Cartársnál van, a másikat pedig elvitték a szélvédövel együtt.

No. Azért ne essünk túlzásokba :wub:

A krontec-es C20XE-k voltak 230LE-sek. B)

Hát az enyém korántsem olyan erös, de ezért könnyebb, mint egy 1.4-es Corsa. :P

És a motorosok sem szoktak annyira meglépni elölem, csak a szupersportmotorok. :P

Link to comment
Megosztás:

Úgy 4.8-5 kg/LE. Az jó?

Hát én ha az enyimet csak 250 LE-vel számolom, akkor 4.2 jön ki...

Ha 280 LE-vel, akkor 3.75...

Ha 300-LE-vel, akkor 3.5...

Ha 315-LE-vel, bár ennyik nincsenek ezek, de chip meg beállítások szerint ennyinek kéne lennie akkor 3.33

Na majd egyszer megyünk egyet... :P

Jó elbeszéltünk egymás mellett. :wub:

Anti, neked milyen a kg/LE arányod?

Az enyém már jónak számít?

5 alatt már elég jónak számít... B) De ha még egy picit kipakolsz, akkor az azért sokat segíthet ám a gyorsulásban... :P

Link to comment
Megosztás:

Ez még ugyan az a tuti moci, csak most lélegeztetőre került... :wub:

Nekem van turbólyukam...az neked előnyödre válik, és 1-2-ben simán egymás mellett vagyunk, vagy még el is mész...3-ban viszont már nem tennék a Corsara...Szóval 100-ig szerintem Te vagy a nyerő, mert kisebb súlyt kell megmozdítani a C20XE-dnek, - le lehet csapni a feldobott lasztit - és mind a kettő ugyan úgy elforgatja a kerekét...

Link to comment
Megosztás:

Én is épp tegnap mentem egyet valami komolyabb Yamaha ellen (nem tudom, hogy pontosan milyen volt, nem vagyok otthon a motoros témában), ketten ültek rajta és nem igazán sikerült meglépnie elölem. :wub:

Egy 1/4 mérföldes eredmény is beszédes lenne.

Egy GSi Caravan kupakkal, F16-tal bőven egy másodpercen belül van a LET-ekkel. Szerintem érdekes lenne a 3as végéig. :P

Link to comment
Megosztás:

nah megjöttem B)

hiányoztam valakinek? :P

végigolvastam a történéseket, amikor irtátok, hogy a Tomi verdája kigyulladt kicsit megreccsentem de örülök, hogy "csak" kábelköteg

Anti ha mész Szuromihoz kérdezd meg ha többet viszünk kapunk e kedvezményt...a fügepálinka árusnál bejött :P

én pénteken délután (2-4 körül) tervezem lemenni bw-re ha jönne vki.... :wub:

Elvileg Diny meg Én pénteken meünk le.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.