Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap voltam régi haver búcsúbuliján mert megy ki külföldre 2 évre

Pár srác tök odavolt hogy GSi, az egyik különösen. Szeretett volna venni egy 1,4-es vagy 1,6-os Caravant, de vittem egy kört és rájött hogy nincs értelme a kis motoros autónak :P

Most keres a gyerek eladó 2000-es Caravan-t :P Bár Q kevés ilyen van ahogy elnéztem....

Ja, amit lebontottunk GSi.Tomival Rieger küszöböt, tegnap csak úgy picit odarúgtam a fémre, és ne mán beszakadt egy 7cm átmérőjű körben az egész küszöb oldala.... Ráfér a lakatos :wub:

Link to comment
Megosztás:

Ja, amit lebontottunk GSi.Tomival Rieger küszöböt, tegnap csak úgy picit odarúgtam a fémre, és ne mán beszakadt egy 7cm átmérőjű körben az egész küszöb oldala.... Ráfér a lakatos :wub:

Bírja az GSi. :P Úgy sem teherviselő elem. B)

(Sajnos ez benne van a pakliban, én sem merem megnézni, hogy mi van a küszöb alatt... :P )

Link to comment
Megosztás:

Hát igen sajnos ez ilyen,és elég drága mulatság lakatoltatni és utána fényeztettni :wub: .Ráadásul szerintem a lakatolás után nem árt egyből fényeztettni is.Így egyszerre tényleg elég húzos költség,pláne ha azt nézzük hogy az autó értékének a fele,harmada a munkadíj.

Link to comment
Megosztás:

Ma elvitték a Vecta 2000-emet. :lol: Nagyon sajnálom, de az az egy tudat vígasztal, hogy ismét autó lesz belöle. Na meg az, hogy megtartottam a motorját. :P

Ez is szépen lassan föl lesz újítva és ha valami gubanc lenne a Corsa motorjával, akkor lesz még egy cseremotorom.

Találtam egy bontóban egy Cosworth hengerfejes C20XE-t, de még nem tudtam rávenni az ürgét, hogy cseréljük el a hengerfejeket. :wub:

Erre miután hazajöttem, elmentem megnézni Mor16V frissen beszerzett Calibráját és abban is egy Cossi hengerfej van. Persze ö sem akarja odaadni. :P

Nekem is kell egy olyan!

Utána elmentem Bajára és elhoztam az F16CR váltót, amivel remélhetöleg még egy kicsit fürgébb lesz a Corsa, bár DragonK szavaival élve, "ilyent akkor éreztem utoljára, amikor egy Evo7-tel vittek". :D

Szóval ma is elfoglalt napom volt. B)

Link to comment
Megosztás:

Ezt látta már valaki?

http://www.vmax.de/jpg/e30-130804-02.JPG

Ez egy BMW E30, amiben szerintem a legerösebb C20LET motor van.

Érdemes megnézni a Vmax oldalán a kocsit, van több videó és adat is. Elöször klikk "Fahrzeuge", aztán "E30LET".

Ez az autó már 2004-ben padon mérve volt 654 LE-s és 740 NM-es. Azóta is voltak fejlesztések, most már kb. 700 LE-s. :wub:

Itt egy link egy német fórumról, ahol ezzel foglalkoznak.

Szóval a hazai turbósoknak még van mit fejleszteni. :P

Egyébként a 654 LE-s verzióig a motor mindössze 22000 euróban volt benne. :P

Link to comment
Megosztás:

kb 2 éve fennt van az EDS oldalán...:-) De jó újra megnézni...

Amúgy azt azért már nem szabad elfelejteni, hogy ez már javában üzemórás moci...

És nem is sok óra...valahol olvstam, de most nem akarok hülyeséget írni... :wub:

Nem a Vmax oldalán? Én ott találtam.

Link to comment
Megosztás:

nah megjöttem B)

hiányoztam valakinek? :P

végigolvastam a történéseket, amikor irtátok, hogy a Tomi verdája kigyulladt kicsit megreccsentem de örülök, hogy "csak" kábelköteg

Anti ha mész Szuromihoz kérdezd meg ha többet viszünk kapunk e kedvezményt...a fügepálinka árusnál bejött :P

én pénteken délután (2-4 körül) tervezem lemenni bw-re ha jönne vki.... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Hi Redi! Welcome back!

Láttad a péppé tört GSi-n a hátsó szárnyat? :P

Ha ezután is fogyni fog az olajam megy az én hf-em is felújitásra, ennyire már tuti ad kedvezményt :wub:

péntek délután ne csodálkozz ha nem jutsz át a városon, és lassan menj a sztrádán mert TUTI hogy fognak mérni!

Link to comment
Megosztás:

Nem lett jó a tömités most még jobban jön az olaj :wub:

Tömitőpasztázni kell :P

Anti, Racce mondta hogy Te vettél az ablak alá olyan műanyagot amin az a kis gumi csik is van ami meggátolja a vizet hogy befollyon a pollenszűrőre. Az mennyibe került? Mert nekem is kellene olyan...

Link to comment
Megosztás:

Ma nálam volt Demó, és megint, vagy még mindig a Corsát csináltuk összefelé! B) Utána bekísért a városközpontba, ahol Tomi023 matricázta fela gépét.Egy idő után beérte Demót egy Mazda6, és szó szerint nyalta Peti rendszámkeretét.Én így láttam, pedig bőven előtte voltam.Amikor kikanyarodtunk egy 2 sávos útra, én "gyorsba" elhúztam a belsőben menő kocsisor mellett, hogy még átérjek a köv. lámpánál a zöldön.A Mazdás meg a belsőbe kanyarodott egyből, hogy lelépje Petit. Régen röhögtem ilyet jót.Ugye nem kell ecsetelnem, hogy ki ért előbb a lámpához! :wub: Valszeg egy darabig gondolkodni fog, hogy EZ hogy lehetett! :P

Amúgy péntek este kicsit mehettem a szörnyeteggel, és ............ szóval............ az a gép bexarás.Aki nem szokott hozzá, mint pl. én, szóval félelmetesen gyorsul, félelmetes hangok közepette.4.-be már nem mertem felrakni! :P Iszonyú! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Albert!

Azt külön nem lehet kapni, csak egyben a műanyaggal...azt hiszem 14.000-15.000 HUf volt...

Nem olcsó de azóta nem párásodik be az ótó...nekem pl...

Úgy gondoltam én is hogy azzal a műanyaggal együtt mert az van elvetemedve nekem, és pont az a problémám ami Neked is volt. Köszi a választ. Demót kérdezném, hogy ilyened nincs esetleg bontva szuper állapotban?

Jóéjt sleep.gif

Sok sikert a holnaphoz Anti!

Link to comment
Megosztás:

Az a Mazdás tényleg jó volt, de hazafelé is volt pár érdekes pillanat.

Nem értem, hogy egy szakadt A Corsát miért próbál mindenki megelözni. :wub:

Eddig még csak egy S-osztályos mercinek sikerült, mert azon az útszakaszon nem volt kedvem 160-nál gyorsabban menni. De addig nem lépett meg, söt. :P

Link to comment
Megosztás:

Az a Mazdás tényleg jó volt, de hazafelé is volt pár érdekes pillanat.

Nem értem, hogy egy szakadt A Corsát miért próbál mindenki megelözni. :wub:

Eddig még csak egy S-osztályos mercinek sikerült, mert azon az útszakaszon nem volt kedvem 160-nál gyorsabban menni. De addig nem lépett meg, söt. :P

Hát szeritnem gyári kategóriában nem sok minden autó van, ami megfogná a Corsát. :P B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.