Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bakker még mindig olajos a karterom alja :S

Hazafelé benézek motormosóba, ezt néztem ki:

Palota Garázs

Gumikat qrva drágán ad, de remélem jól lemossa a motort ennyiért, és akkor végre látom majd hogy honnan folyik az olaj....

Más: Megihletett a gumik ára és rákattantam a projektre. Gumik.com-on nézelődtem, és ott láttam milyen alsó kategóriás a Falkenem amivel amúgy elégedett vagyok. Néztem milyen jó értékelést kapott viszont a bridzssztón, aztán a gudjir igölefegy mégjobbat, és beszartam: a tojóprokszisz volt a legjobb!! Pirelli meg milyen tré már.. Mármint a tyretest.com szerint...

Link to comment
Megosztás:

Attól függ, hogy kinek mire kell és milyen gyakran akar újat venni.

A Toyo Proxes tényleg az egyik legjobb gumi, tapad mint az állat, de legalább nyaranta cserélni kell, mert nagyon kopik. Én is azt fogok rátenni gyorsuláshoz, vagy pályára. Hacsak nem tudok szerezni két Slicket elölre.

Link to comment
Megosztás:

, és hamarosan jön a fogyira autózás. :)

nem fogyira hanem fagyira olyan dolgozó lány hideg lesz :D

Coupe!

Akciósan 179 EUR :lol:

Hát ne is mondjátok...a téltől félek nagyon... :unsure:

...nem várom...

mondtad h corsa érdekelne...Andris haverja a Sanyi árulja az övét :D

Link to comment
Megosztás:

:unsure:

ezeket ugy szeretem...

Attól függ, hogy mihez képest meg "nagyon" jól.

Van sok 1.2-es, ami tényleg jobban megy, mint egy 1.4-es, de ezekkel csak az elsö három sebességben lehet normálisan közlekedni, utána már felejtös, mert nem jön semmi.

Hát de hol vannak azok a képek?

Nekem még a T&S fesztiválon mutatta a telefonján.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.