Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg ma megcsináltattam a 2. eredetiségvizsgát a Corsámra, mert a gyerek az elsöt elbaszta. Elöször paráztam, hogy gáz lesz, mivel akkor a motor már benne volt, mikor kiderült, hogy elírta az alvázszámot. Kijött házhoz, kinyitotta a motorháztetöt és nézett egy nagyot. :unsure:

Azt mondta, hogy ezt legalább érdemes volt beletenni, több értelme volt, mint ha 1.6-ra cseréltem volna. :D

Nagyon tetszett neki, és még a vizsgát is megcsinálta a régi motorszámmal. :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma megcsináltattam a 2. eredetiségvizsgát a Corsámra, mert a gyerek az elsöt elbaszta. Elöször paráztam, hogy gáz lesz, mivel akkor a motor már benne volt, mikor kiderült, hogy elírta az alvázszámot. Kijött házhoz, kinyitotta a motorháztetöt és nézett egy nagyot. :)

Azt mondta, hogy ezt legalább érdemes volt beletenni, több értelme volt, mint ha 1.6-ra cseréltem volna. :D

Nagyon tetszett neki, és még a vizsgát is megcsinálta a régi motorszámmal. :D

Hát ez azért elég laza volt. :)

Remélem végig ilyen szerencséd lesz majd a verdával. :lol: :unsure:

Biztos :D,de szerintem már elötte is tudta.

Kecsó magasságában már plazmáért könyörögtem... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez azért elég laza volt. :D

Remélem végig ilyen szerencséd lesz majd a verdával. :lol: :unsure:

Én is remélem! :)

Kiszámoltam az eddigi fogyasztásomat.

8,2-re jött ki úgy hogy volt rengeteg tesztelés, jópár kör Kecskeméten a Kiskörúton padlógázzal és még Streetracing is. :D

Így szerintem elég barátságos. :)

Link to comment
Megosztás:

Én is remélem! :D

Kiszámoltam az eddigi fogyasztásomat.

8,2-re jött ki úgy hogy volt rengeteg tesztelés, jópár kör Kecskeméten a Kiskörúton padlógázzal és még Streetracing is. :lol:

Így szerintem elég barátságos. :D

Barátságos hát, mivel pontosan olyan a verdád, mint ha csak a motorn ülnél, és nem lenne hozzá súly sem! :unsure:

Amúgy Thx a gyors reagot a csuklóra, remélme a 7vége felé mosmán tényleg elkészül amire vágynuk.Ha pedig be is válik, akkor kiküszöböltük az egyik legneccesebb dolgot a projektben.

Nekem ma el let tseszve a délutánom shopingolással, ezért megajándékoztam magam egy sarokcsiszolóval, csisz.korongom volt hozzá, úgyhogy rendberaktam a motorteret, ahol rozsda volt fémig csiszoltam, és lekentem alapozóval.Meg nitrohigítós ronggyal, a végére egész jókedvűen! :) kitörölgettem a motorteret.Most majdnem olyan, mint ÚJ korában.

Jah, azért egy kinyomócsapágyat vetem hozzá+ a TMK elvégezte a szükséges módosításokat.Viszont a 40X40-es zártszelvényt a vékonyabb fajtából csinálták, nem tudom azzal be merjem-e tenni a motorkát.....

Link to comment
Megosztás:

Ezeket vagy 2 éve hírdetik folyamatosan...

Végülis ez csak egy fűzött blokk hengerfejjel ennyiért...ja és ne felejts el kivinni neki egy gyári C20LET-et, mert ez csak csere esetén kerül ennyibe... :)

ja azért annyira nem sietünk ám még itt a bilas ami fejtörést okoz :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Sokan irígylik ám ezt a kis füstgépet... :unsure:

Amúgy most (majd valamikor) ki lesz kötve a kart.gáz visszavezetés, és az olajvisszafolyó bizgentyű lesz kicserélve, mert 99% hogy a vacuum szívja fel az olajat és azért füstől ha járatom egy helyben sokáig, amúgy meg nem annyira....főleg ha hajtva van...De hát ez már kötődik hozzám...Füst =Anti

Link to comment
Megosztás:

így van ezt kivettem én is de nincs hova kötnöm vagy?

Eredetileg van egy aktívszűrős dobozka a jobb sárvédőlemez alatt, amire a vákumrendszerről

és erről a vákumszelepről megy eredetileg cső. A dobozka vákumrendszeres csövét a közös

gyűjtődobozba kell bekötni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.