Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem feltétlen a gép elött ülök egész nap :)

Akkor tán azt sem láttad, hogy nyertél egy kiküldetést :unsure: >>>>>

Nekem az is jó, ha nem pont aznap este kell mennem szerzősét aláírni a lakással kapcsolatban...de addig még úgy is értekezünk..vagy kiküldöm Coupeval, ha én nem tudnék elmenni... :D

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1063&st=240

Link to comment
Megosztás:

Alapjárati mociba kanyarodik vissza...ott hesszel a pillangókon... :)

és a másik vége ahol a nyíl van az megy a pillangóba???

meg az a baj hopgy nekem 2 helyen szív a pillangó és nem győzi el egy T amit beraktam az alapj. moci aljára és elszívja az 1ik a másiktól a levegőt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Cejetnék kérni pici segitséget.

Kő küszöb meg háccsó javítóív/sárvédő a gépre, mind2 oldalra. Nem tudom a javítóiv mekkora ezért irtam hogy lehet komplett sárvédő kell - hátra.

Akinek van ismije ajutósboltban az legyen szíves kérdezze meg nekem mennyibe kerülnek ezek a cuccok, és mennyit kell várni rájuk.

Olaj még mindig csepereg, megpróbálom a kartergáz beömlőnél lévő tömitést kicserélni, léci ha vki felhivja őket kérdezze meg ezt is.

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem Tom kell nekünk egy motorgenerál és a hengerenkénti pillangó hogy megmutassuk a nagyszájú turbós brigádnak hogy mennyivel jobb az a C20XE :unsure: :)

Így van. Pláne hogy a Krisztián így is csak fél másodpercet kap a nagy turbóktól 1/4 mérföldön... :D

Link to comment
Megosztás:

Anti mostanában nem emeli a lurdy tali színvonalát a társaságával.

Szívómotoros emberekkel már nem barátkozik...

Viszont a Blitz weekendre a koncertek alatt kéne füstgép, így most hivatalosan is szeretném felkérni az Antit, hogy ezt biztosítsa a fellépők számára a gépével. Esetleg visszaadom addig a dupla kipuffot, hátha két csövön jobban jön az áldás. :unsure: :) :)

Mi lesz ha berakja a dbilast :D :lol:

Én tudom:

www.sírás.hu

:D

Link to comment
Megosztás:

Szívómotoros emberekkel már nem barátkozik...

Viszont a Blitz weekendre a koncertek alatt kéne füstgép, így most hivatalosan is szeretném felkérni az Antit, hogy ezt biztosítsa a fellépők számára a gépével. Esetleg visszaadom addig a dupla kipuffot, hátha két csövön jobban jön az áldás. :unsure: :) :D

Azt hiszem Anti ezt a hozzászólást értékelni fogja :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.