Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ez egyértelmű, hogy minél kevesebbszer kell megpróbálni váltani... :)

Na igen,de nem volt szívem 3ban begurulni :unsure: ha meglesz a másik chip akkor,megpróbálom mégegyszer.De akkor viszek másik kereket is.Az biztos hogy nem ez lesz az életcélom csak kiváncsi vagyok az időre,mert nézegettem a carstylingon az időket és nem is olyan rossz az amit mentem.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez engem is izgat, hogy mit menne ha minden klappolna...de most meg műhelycsere..szal az is lehet (99%) hogy szervó nélkül kell majd szlalomoznom...így elég esélytelennek tűnik majd a dolog.. :unsure:

Kint volt a turbós cali is.A Robi őt is elverte.Azt mondta a srác hogy mindig a célban érte útol.Az ő ideje 14.528 volt,de azt is hozzá tette hogy most volt gyorsulni elöször és lehetettlen elindulni az autóval.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez engem is izgat, hogy mit menne ha minden klappolna...de most meg műhelycsere..szal az is lehet (99%) hogy szervó nélkül kell majd szlalomoznom...így elég esélytelennek tűnik majd a dolog.. :unsure:

Ne izgulj, én meg téligumikkal tolom le az astrát :)

Adok egy kis előnyt. :D Ha addig eleget badizol, akkor nyerhetsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.