Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

köszi a pólót Coupe jó lett a méret is....

el sem mondtam a tegnapi nap "csalódását" Soroksárin jöttem haza duán és szemből jött egy olyan Gsi mint Alberté...figyeltem de nem Albert ült benne hanem egy szép szőke cicababa...nagyon csalódott voltam :)

Legközelebb kérd el a Telcsiszámát :D :)

őt én is láttam kedden :D ugyanaznap láttam egy másik szőke csajszit egy fehér géjesiben :lol:

csajos auto lenne? :unsure:

Te is kérd el a számát,vagy hívd ki a lurdyhoz. :D

Link to comment
Megosztás:

Levajaztam lakatossal begurulok hozzá hétfőn. Bekukkant a kocsi alá, elborzad, aztán megmondja mennyi ideig nem lesz kocsim meg hány napig nem ehetek majd.

Ezen kívűl lehet a motort is megnézzük, holnap lenézek Győrbe oszt előfordul6 hogy mókolunk vele kicsit :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mivel mostanság nagy az érdeklődás az eredeti "Árpi története" című kultusziromány iránt,

hát feltettem mindenki számára elérhető helyre:

http://www.opel16v.hu/arpi_tortenete.doc

Aki még nem ismeri, kötelező olvasmány! :unsure:

Jajaja, amúgy viccek topikba is betette ezt még Dark anno...

if dugo=0 then ott leszek reggel kilenckor Nálad.

Yo8 evribári!

Link to comment
Megosztás:

Na én itt vagyok!

Sajnálom ami Tom autójával történt (leégett Szegeden a kábelkötege, és kigyuladta az autó egy benzinkúton...)

Remélem annyira nem komolya a dolog, és egy kábelköteg, illetve egy Computer cserével orvosolható az egész...

Ezeket ha jól rémlik még megvannak, és szívesen fel is ajánlom... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na én itt vagyok!

Sajnálom ami Tom autójával történt (leégett Szegeden a kábelkötege, és kigyuladta az autó egy benzinkúton...)

Remélem annyira nem komolya a dolog, és egy kábelköteg, illetve egy Computer cserével orvosolható az egész...

Ezeket ha jól rémlik még megvannak, és szívesen fel is ajánlom... :unsure:

Tegnap estenem lett bajotok a tűzijátékon ?

Link to comment
Megosztás:

Nem nekünk nagyon jó helyünk volt, mert 1500-ért beült a csapat a nemzetközi hajóállomásra, fedett részre...mondjuk a teraszon ültünk, és innen menekültünk be amikor jött a vihar...

Eszméletlen milyen pánikban rohangált a tömeg össze vissza...csak a Futó Gabi sopánkodott, hogy víz került a sörébe...

Szerencsére nem otthon parkoltam, hanem bennt a szállodában, így nem dölt rá a GSI-re az a fa, ami odadőlt ahol minden nap parkolok... :unsure:

A városban este elég gáz volt...mindenhol mentők, meg szirána...volt olyan utca, ahol minden második autónak hiányzott vagy az első vagy a hátsó szélvédője...cseréptörmelékek mindenhol...

Szandiék pl a Parlament elött egy hajón voltak...és az ő elmondása szerint nem volt semmi komoly, csak fújt a szél, meg esett...

Este én méeg mentem Szigethalomra, és hát nem volt gyenge...mindenhol az útra dőlt fákat próbálták kerülgetni az autósok...közvilágítás meg nyista...volt jó pár koccanás is...

Sajnálatos, hogy ennyien megsérültek, és életüket vesztették... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.