Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megvannak a pólók,2db kivételével.Az egyik a Tomié,de ő eljött velem és megbeszélte,a másik meg Mornak kimaradt 1 kék XL azt elküldi majd a Tomiéval együtt.

Este ki is viszem a lurdyhoz,de csak 9körül érek oda.Várjatok meg :)

Aha az enyém persze :unsure: na de meglesz. Lehetne még 1et rendelni így utólag vagy már felejtős??? Kedves asszonyom most jöt6t rá hogy neki is kellene még egy.

Link to comment
Megosztás:

Aha az enyém persze :unsure: na de meglesz. Lehetne még 1et rendelni így utólag vagy már felejtős??? Kedves asszonyom most jöt6t rá hogy neki is kellene még egy.

Már többen mondták hogy nekik is kellene,ha valaki elintézi közülük akkor lehet.Nekem már elég volt ez is.

Link to comment
Megosztás:

Laci!

Nagyon jó volt újra látni ezeket... :D

Van még 1-2 pl. a lámpaszerelés :)

majd lehet irok belőluk egy all cd-dvd-t.. már múltkor emlitettem coupenak az 5letet.. aszem neki kell majd fogni.. majd megnézem kik vannak rajta, és kérem a szerzői jogokat :D :lol:

Nah húzok, megyek Petyáért, elhozzuk a kocsiját Sz.Gabtól.. 2hét után már ideje :) csak kartel tömítés,meg főtengely szimering csere volt,mert folyt az oil... ha jól tom.. nekem is kellene, de ezek után már parázok kivinni.. :unsure:

nah mindegy.. aztán meg megyünk lurdihoz.. remélem már lesz ott vki :D

Re ott aki gyün...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.