Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ilyen van mindkét oldalon.

http://www.kepfeltoltes.hu/060816/eny_m_db...ltoltes.hu_.jpg

előző tulajnál így volt bekötve a benyaszabályzó:

http://i11.ebayimg.com/03/i/07/a0/d7/77_1.JPG

és c20xe benyahíddal hozták össze. lehet van rövidebb injektor és azzal passzolna???

http://i10.ebayimg.com/02/i/07/a5/e6/ac_1.JPG

Szerintem ez 1 corsában volt nem? Vagy Kadett?

Az első kép nem láccik. Az előző tulajnál bezony nem igazán jól volt kötve. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gabi jól mondja!

Nekem sajna nincs képem...legalább is nem lelek, viszont Laci 4-nek tutkó van...

Mi az alapjárati mocit felraktuk a bilas felé, és erősen sokat variáltunk a csőátmérőkkel, toldatokkal, elosztókkal...

Jaja.. valahol vmi biztos van... némi videó is. :unsure:

Ha lesz ma egy kis időm, feldobom honlapra.. oszt lehet nézelődni..

Link to comment
Megosztás:

neeeem, keresem a televert telcsim :D

és még csak az új szhámom sem tudom h rácsörögjek :D

Új számod van tesó?! ejj.. és titkos? :)

Este lesz vmi extra meet? lehet esetleg megnéznénk mi is Petya háverral..

Vagy csak lurdi?

Coupe: pólók megvannak? (csak mert akkor tuti ütközhetnénk vhol)

Szhéép az új Géjesis polom. :unsure: :)

Nekem már meg is van. :D

olvastam tovább :D akkor lehet megvannak... lehet el kellene jutnom a végéig elöször.. de akkor meg nézegessek vissza amikre reagálni akarok? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Coupe: pólók megvannak? (csak mert akkor tuti ütközhetnénk vhol)

olvastam tovább :lol: akkor lehet megvannak... lehet el kellene jutnom a végéig elöször.. de akkor meg nézegessek vissza amikre reagálni akarok? :unsure: :)

Látom Te se olvasol csak írsz :) :D megvannak.Este csak lurdy egyenlöre :D

Link to comment
Megosztás:

Megvannak a pólók,2db kivételével.Az egyik a Tomié,de ő eljött velem és megbeszélte,a másik meg Mornak kimaradt 1 kék XL azt elküldi majd a Tomiéval együtt.

Este ki is viszem a lurdyhoz,de csak 9körül érek oda.Várjatok meg :D

Nah itt a lényeg :D :lol:

Nah akkor este lurdi.. megvárunk :D

Addig megnézem mit is kértem.. bár ugy rémlik kék -fehér felirat M és sima polesz :D

Egyik képen tán nem sárga foncsor :)

őőő.. akkor most arró van szó hogy maga a jámpa égő búúúrája van festve, merthogy a lámpicsek tök fehér? mert akkor az mókás...

MOndjuk mint nekem az index.. fehér a búra.. de lassan már maga az égő is az lesz.. kezd "lekopni" az égőről a sárga festék :) de jó sokáig birja.. most filóztam el.. szeptemberben 3éves lesz a kocsikám.. még az eredeti égő.. hogy tellik az idő.. :unsure:

Látom Te se olvasol csak írsz ;) :P megvannak.Este csak lurdy egyenlöre :D

jaja.. ilyenkor mikor vagy 3-4 oldalnyi a lemaradásom, csak irok, amikor meglátok vmi reagálandót :D

Mert amúgy meg elfelejtem.. tod a korral jár :D

Szal este lurdi rulez.. gyere te is arra aztec cartárs.. nem láttuk még a kocsid, és izgatja kicsiny fantáziámat.. :D

Mi nem tom mikor megyünk.. kb. 7re megyünk Sz.Gabhoz Petya kocsijáért, szal utána vmikor..

Link to comment
Megosztás:

Nem itt az búra az átlátszó, kicsit szivárványos színű, és pirosan világít aminek pirosan kell, illetve sárgán az index..

jah értem.. tehát akkor égőbúrán belül van vmi játék.. gáz vagy az izzószál, hogy olyan legyen a szine, amilyen kell.

Most hogy mondod, rémlik is,h anno néztük vkiében.. lehet gsi.tomiéban?! hogy fehér minden és milyen mókás.. megvilágosodtam!! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Balázska!

Te inkább meg se szólalj... :)

jah értem.. tehát akkor égőbúrán belül van vmi játék.. gáz vagy az izzószál, hogy olyan legyen a szine, amilyen kell.

Most hogy mondod, rémlik is,h anno néztük vkiében.. lehet gsi.tomiéban?! hogy fehér minden és milyen mókás.. megvilágosodtam!! :unsure:

Hát ilyen van Dininek, Soniquenak, Nekem is pl... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.