Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tök 8 ha izzo nélkül ha izzóval, ha csak izzó, mindegyikre jó ez az ár, ha meg cakli pakli van, akkor meg übersüti..

Szóval Piiista nyerj nekem egy ilyet légyszi... :lol:

Milyen izzó ez,hogy ennyibe kerül? valami spéci? :) /me hülye ezekhez a tunning cuccokhoz :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Bacca meg. :) Ilyen fehérre fájt a fogam anno a tavasszal, de akkor még olyan 4Xe.ft körül mozgott, azért lett ez a VW beütésű lámpicsek.Eh......... :D

Annyi ez most is... :lol:

Az ár amivel ki van rakva, az izzók nélkül van, izzót meg lehetetlenség kapni hozzá, legalább is a féklámpához...

A ledes szerintem csúnya benne...

Én egy éve hajtok ilyen izzót...csak az osram gyárt ilyet, és nem hoz be forgalomba, csak ha megveszel 320 párat... :unsure:

Laci!

Na ez ilyen drága...

Link to comment
Megosztás:

Annyi ez most is... :)

Az ár amivel ki van rakva, az izzók nélkül van, izzót meg lehetetlenség kapni hozzá, legalább is a féklámpához...

A ledes szerintem csúnya benne...

Én egy éve hajtok ilyen izzót...csak az osram gyárt ilyet, és nem hoz be forgalomba, csak ha megveszel 320 párat... :unsure:

Akkor nem szomorkodom.................

Link to comment
Megosztás:

Ha jók az emlékeim akkor a jobb oldalit vittük az alapjárati mocihoz anno...

A 8 szelepes híd meg jó kell hogy legyen mert mi is avval raktuk össze anno... :unsure:

egész más a 8v hídja más benyacső megy bele, másik oldalon alul van a benyanyomásszabályzó éa annak más a kidolgozása is 3 kivezetése van ami megint nem jó és csak 2.5 es van rajta.

mindkét oldalán van pillangónak 1 kivezetés de nem tudom hova tenni. Ja meg vissza kell rá tenni az alapjárati motort?

Na képek:

eny_m_dbilas_010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

eny_m_dbilas_011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

eny_m_dbilas_008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Anti akkor Sonique honnan szerezte bele az égőket? Azis külhonbólone?

BTW2

Anti fákjúnem küldted el coupe számát h megkérdezzem a gumát... rá 1 órára jövök ki hungáriára hát ki tép el elöttem? Háááát coupe :unsure:

na a lényeg ha vkinek van 215/40 vagy 205/45r16 otthonában és holnap oda tuggya nekem adni akkor plz jelezzétek! nyaralni mennék és azé sürgős, tudom bótba is van 30é de az most pont nem hiányzik....

Link to comment
Megosztás:

MOR!

A szelepdekni vékony csöve alapesetben a gyűjtődobozba kell menjen (ott van is helye).

Viszont rosszul van kötve a vákumrész. A pillangók mögötti kivezetéseket össze kell hozni

közösbe (de vékony csövön, hogy ne legyen nagy a vákumtér), és erre kell rákötni a

benyanyomásszabályzót (így minden henger depressziója vezérli), valamint az alapjárati

motor kivezető csövét. Az alapjárati motor bevezető csövét lehet nyerni a gyűjtődoboz másik

töcséről.

Link to comment
Megosztás:

MOR!

A szelepdekni vékony csöve alapesetben a gyűjtődobozba kell menjen (ott van is helye).

Viszont rosszul van kötve a vákumrész. A pillangók mögötti kivezetéseket össze kell hozni

közösbe (de vékony csövön, hogy ne legyen nagy a vákumtér), és erre kell rákötni a

benyanyomásszabályzót (így minden henger depressziója vezérli), valamint az alapjárati

motor kivezető csövét. Az alapjárati motor bevezető csövét lehet nyerni a gyűjtődoboz másik

töcséről.

A nagy cső megy a fekete dobozra. Nem? De mit csináljak a 2 csővel a pillangók oldalán? :D

Meg hova tegyem az alapjárati motort? nincs helye. kicsit össze vagyok zavarodva most :) Hiába nézem az eredeti torkot nem jövök rá melyik cső hova kerül. A gyári megvan az oké de itt minden más ezt már nem vágom. Kéne egy használati utasítás :D :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti akkor Sonique honnan szerezte bele az égőket? Azis külhonbólone?

BTW2

Anti fákjúnem küldted el coupe számát h megkérdezzem a gumát... rá 1 órára jövök ki hungáriára hát ki tép el elöttem? Háááát coupe :D

na a lényeg ha vkinek van 215/40 vagy 205/45r16 otthonában és holnap oda tuggya nekem adni akkor plz jelezzétek! nyaralni mennék és azé sürgős, tudom bótba is van 30é de az most pont nem hiányzik....

Sonique kivette amit kapott hozzá és ledet tett be helyette.Ha jól emlékszem akkor csak azt nem lehet kapni ami a féklámpa/helyzetjellző egyben :unsure:

A telcsiszámom 06703610426 ,de sajnos nincs gumim 16"ban a 9széles felnimmel meg nem mennél sokra.Van viszont 15" alufelnin 205ös.Meg van 195/65R15 csak gumi és ilyen téli is van :)

Én nem láttalak :D

Persze hogy az én kocsim nem látszik csak a segge :lol:

Link to comment
Megosztás:

THX coupe :)

Ha minden kötél megszakad akkor szólok, 1előre azon filózom kim1ek így max ha tré van akkor mind2 kocsiból kirántom a pótkereket oszt víz :D

gyalog vótam azé nem láttá e!

a másik még csináltam képet de az meh full homály mikor a lámpánál álltunk... next time majd jobban figyelek csak Flower úrfi igen sijetett ezé nem volt ídőm rendesen exponálni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

a másik még csináltam képet de az meh full homály mikor a lámpánál álltunk... next time majd jobban figyelek csak Flower úrfi igen sijetett ezé nem volt ídőm rendesen exponálni :unsure:

de tehetséges szellemfotós vagy!

legalábbis sikerült valami elmosódott teremtményt is megörökíteni jobboldalt a felső sarokban :D :)

Link to comment
Megosztás:

A nagy cső megy a fekete dobozra. Nem? De mit csináljak a 2 csővel a pillangók oldalán? :D

Meg hova tegyem az alapjárati motort? nincs helye. kicsit össze vagyok zavarodva most :) Hiába nézem az eredeti torkot nem jövök rá melyik cső hova kerül. A gyári megvan az oké de itt minden más ezt már nem vágom. Kéne egy használati utasítás :D :unsure: :lol:

Milyen cső van a pillangók oldalán??? Nekem ugyanilyenem van, de nincs oldalt cső...

Fentebb leírtam, hova tedd az alapjárati mocit. Meg hogyan kösd a benzinnyomásszabályzót.

Link to comment
Megosztás:

Gabi jól mondja!

Nekem sajna nincs képem...legalább is nem lelek, viszont Laci 4-nek tutkó van...

Mi az alapjárati mocit felraktuk a bilas felé, és erősen sokat variáltunk a csőátmérőkkel, toldatokkal, elosztókkal...

Aztec!

Az SMS-t meg átküldtem...

Ja és ha kell zseton, akkor jó lenne, ha 6 elött ideérnél...utána nem tom garantálni...addig megvárlak vele... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Milyen cső van a pillangók oldalán??? Nekem ugyanilyenem van, de nincs oldalt cső...

Fentebb leírtam, hova tedd az alapjárati mocit. Meg hogyan kösd a benzinnyomásszabályzót.

ilyen van mindkét oldalon.

eny_m_dbilas_005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

előző tulajnál így volt bekötve a benyaszabályzó:

77_1.JPG

és c20xe benyahíddal hozták össze. lehet van rövidebb injektor és azzal passzolna???

ac_1.JPG

Szerintem ez 1 corsában volt nem? Vagy Kadett?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.