Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hi all

Kis segítség kéne. Szereztem hidrótőkéket egész jó áron csak picit más mint a gyári INA. :?

Az lenne a kérdésem,hogy esetleg vki nem-e tud utánna nézni cikkszám alapján,hogy tényleg jó-e C20XE-be és nem csak X20XEV-be.(Én ugy kaptam,hogy jó C20XE-hez de ki tudja)

Két számot találtam a dobozon : cikkszám:0640009 és egy másik szám:9117905. Neten rákerestem és azt láttam,hogy a C30SE-be jó.

Üdv PetiGSI,

Mennyire megbízható az, akitől kaptad? Nem csak el akarta neked adni?

Szerintem (de ez csak a magánvélemény) a hidrotőke nem kísérletezés kérdése, mert ha valami nem klappol a szelepek körül, húzatáskor lehet, hogy nagyon megbosszulja magát, úgy, mint egy beálló vízpumpa, vagy hasonló. Tehát csak akkor rakd be, ha a katalógus szerint is jó. Nézd meg az

Nekem egyszer azt mondta az egyik opelszalon alkatrészfelelőse, hogy a van olyan c20xe, aminek katalógus szerint is ugyanaz a hidrotőkéje, mint az x20xev- é. Gondolom az újabb c20xe hidrotőke jó bizonyos x20xev-khez (talán a régebbiekhez). Szóval az újabb c20xe hidrotőke az passzolhat x20xev-be is, legalábbis ezt mondták.

Én utánajárnék nagyon alaposan a katalógusbeli egyezésnek, mielőtt a gatyábarántott motoromba beletenném.

De majd Uhuhu megmondja a frankót.

Redline: mégsem adom el, hiretlen felindulás volt :). De jó, hogy ilyen határozott vagyok :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ezt korábban is említhetted volna.MErt akkor nem jön elő belőlem a viccesgyerek. :? :)

Valójában ez a rémálmom.Soha nem bocsátanám meg magamnak. :)

őőőő..mintha rémlene vmi.. asszem ez tavaly vmikor volt is téma itt a fórumon is.. csak nem tudtam h ő ő...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.