Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

"Omegából még akár lehetséges is, hogy 100ezer km alatt futott"

Bocs, de ez eléggé irreális szám egy lassan 20 éves autónak, ami ráadásul közkedvelt

kilóméterfaló típus... szokták ugye káposztaszállítónak is becézni. :unsure:

Németországban meg a nyugdíjasok divatja az utazás... :D Van rá lovetta rendesen. :)

de nem mer vele menni, meg nem mer kimerészkedni a pályára mert fél...és még ez a jobbik eset és nem megy félig vakon/süketen a forgalomba

usa-ban rengeteg ilyet láttam, nyugdijasok de nem mernek 40 mph-nál goyrsabban menni de csak a boltig járnak el hetente 1x ami 3-4-5 mérföld, mert az orso meg a haverok ott vannak ugyanabbna a lakóövezetben

Link to comment
Megosztás:

"Omegából még akár lehetséges is, hogy 100ezer km alatt futott"

Bocs, de ez eléggé irreális szám egy lassan 20 éves autónak, ami ráadásul közkedvelt

kilóméterfaló típus... szokták ugye káposztaszállítónak is becézni. :unsure:

Németországban meg a nyugdíjasok divatja az utazás... :D Van rá lovetta rendesen. :)

Ha nyugdíjasok utaznak, akkor nem saját kocsival.

Link to comment
Megosztás:

Látszik nem sokat vagytok a Balatonon és a délnyugat vidéken. :)

Én ott nőttem fel, láttam sok dolgot. :unsure:

De visszatérve az edeteti témához: le merném fogadni, hogy abban a motorban csak

rámondás alapján van annyi... :D

Az lehet, de én csak azt mondtam, hogy van olyan is.

Link to comment
Megosztás:

Rákerestem az 50ezer km-nél kevesebbet futott Kadettokra, és két oldalnyi result lett...

Abból a két oldalból talán ha 2db van úgy ahogy írták... és az a kettő nem 300 júrós árban lesz...

és azok maradnak a helyi "fanoknál". :unsure:

Bocs a pesszimizmusomért, már 6-7 éve mozgok rendesen ebben a körben, de nem láttam még

általad említett "kiskmszámú" régi autót itt az országban, amit bontásra hoztak.

Csak néhány csalódástól akarlak megkímélni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.