Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most beszéltem a Kárászyval. Mind a két Koni javíthatatlan, helyette a két a Bilstein-t csinálták meg saját elmondásuk szerint "dolgozó lány jó"-ra. Kíváncsi leszek... A két Konit azért sajnálom, na mind1, majd tavasszal... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem a Kárászyval. Mind a két Koni javíthatatlan, helyette a két a Bilstein-t csinálták meg saját elmondásuk szerint "dolgozó lány jó"-ra. Kíváncsi leszek... A két Konit azért sajnálom, na mind1, majd tavasszal... :unsure:

Az mit jellent hogy javíthatattlan? :)

Link to comment
Megosztás:

Az hogy javíthatatlan az azt jelenti, hogy kellett másnak, jó pízért, de "sajnos ki kellett dobnunk"... :unsure:

Odaírta, hogy bili lett helyette... :)

az Attilának erre is van valami embere aki esetleg meg tudja csinálni az ilyen "javíthatattlan" gátlókat,meg szárat is rövidít,csak messze van ha jól emlékszem

Link to comment
Megosztás:

Geri!

Te már csináltad a gsiclub.hu-t is...na meg én is...na meg Tom is...

Aztán 2 éve ugyanúgy néz ki...király... :) :unsure:

fikiri fak dö polisz en fak jú

én eleinte bevállatam nem volt ídőm megbaszogattatook majd nekiálltam

majd másnapra vagy te vagy hemi visszaállította a gyári dízájnt

és én itt úgy éreztem h minek ha kap resettet

btw csinál6juk....

csak tagokon kivül miket teszünk fel szólt anno a kvessön?

Link to comment
Megosztás:

Most éppen Tom csinálja...vagyis nem csinálja... :unsure:

Hát magasan több változás volt az elmúlt 3 hónapban, mint előtte összesen... :)

Ma is frissült pl...

A dizájnnal meg nemtok mit kezdeni, hemiék leszereltek, amikor változtani akartam, én meg nem értek hozzá.

Egyébként adjatok tartalmat és kirakom. Lehet cikket írni, élménybeszámolót, szerelési történetet, stb.

De úgyis tudjátok... :D

Az mit jellent hogy javíthatattlan? :D

El van ferdülve a szára. :)

és mi lesz a konik helyet?

Ahogy az István is mondta a Bilstein-t csinálták meg. 2500N lett húzásra, ami kb. olyan kemény, mint a sárga toronyról állítható Koni középállás és a legkeményebb között. Nekik nagyon tetszett, remélem nekem is fog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De az a keményítés,a koni javítás 8000ft lett volna nem?

8000 a felújítás, a keményítés még +2000. Elvileg 20 lett volna, de az gondolom a számlás verzió, meg az öltönyös ember is 1500-öt mondott reggel. Tehát áfa nélkül az pont 15.

A Koni meg 16 lett volna, mert ott nem kell keményíteni.

Link to comment
Megosztás:

Na persze...gyerek, V6 twin turbo, vadvizi evezés, Blitz, Blitz-Wicc, fényezés, délig se dolgozol, főznek rád...folytassam???? :D :unsure: :)

Bár már most látom, hogy ebből most lehet, hogy nem én jövök ki jól...de hát látod én megadom az esélyt... :)

A második mondat miatt nem folytatom :D :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A második mondat miatt nem folytatom :D :unsure: :) :D

Pedig elég magas labda volt... :) :D

...puding... :D

Azért mégiscsak keresi a bajt...

Na mind1, ha legközelebb itthagyja a turbót, akkor nem csak két versenyre nevezünk vele, mint most... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.