Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma vittem volna "vizsgáztatni a Sárgát de le kellett volna a 15"-os kerekeket cserélni mert "nagyok"(???).....

ilyen esőben vhogy nincs kedvem kereket cserélni.........

Fax kivan.......

Hogy hogy nagyok?Ki mondta ezt? :unsure:

Ha gyári váltó méret,nem értem mi baj vele!

Link to comment
Megosztás:

Elkezdtem feltölteni a képeket összetömörítve,de nagyon lassan megy fel föleg hogy kb 400MB.Ha kész belinkelem és lehet töltögetni.Redline ha akarod akkor töltsd fel a gsi.hu ra hogy a többiek képét is feltudjam majd ide tölteni,mert csak 500MB az ingyenes tárhely.

Link to comment
Megosztás:

namost felnit már én is kérdeztem ismerem is embört már bizniszeltünk és mielött árról beszéltünk volna mondta h kapott 250es ajánlatot és csók.

a kérdésem a köv, ill kérdéseim

SXP 380as árat akar az lcdért? én nem tudok vmit (mostanában nem nagyon gsizem)? mert utoljára még 10ropiról indult az lcd....

a másik Albert ki süllyedt el s miért?

s ennek mi köze a gsivel mentem és gtevel jöttemhez?

a felnis dolgot meg nem értem mert mozaikoztam és 16-215/40el simán ment át...

Link to comment
Megosztás:

a kérdésem a köv, ill kérdéseim

SXP 380as árat akar az lcdért? én nem tudok vmit (mostanában nem nagyon gsizem)? mert utoljára még 10ropiról indult az lcd....

Ha jól emlékszem akkor azért ennyi mert astrához van alakítva és minden úgy van megcsinálva hogy össze kell csak dugni a csatlakozót,de ez vectra digit,nem kadett azért az amúgy sem 10ropi :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nem is tudtam h ilyend drágák a felnijeid coupe..... :D

Ennyit biztos nem kapnék érte,de ha azt vesszük hogy a Norbi 150körül vette az OZ-t akkor talán olyan 170ezret talán kapnék érte :unsure:

de nem is 100 :)

gondolom úgy van vele hogy egy próbát,mert most nagyon kell neki a pénz.

Link to comment
Megosztás:

erre a feltöltősdire már én is gondoltam, ha István ki tudja hozni pl csütörtökön akkor föltölöm az esetleges videókkal együtt és igy nem a tar.hu-s tarhelyedet pazaroljuk erre

Azt direkt erre csináltam :) már csak 10% a feltöltés végéig :D

Más!

Lehet mégis csak kellene valami másik logó mert ezt most találtam a holland fórumon.

a2f6f0855ea47014.jpg

Ez így már kicsit gáz,legalábbis nekem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

sztem nem gáz....és ha ez van már pólókon meg mindenhol akkor kár hozzányúlni...-bár én nem is vagyok gsi-s szóval :) :D

Szerintem sem necc annyira. Mi is átvettük, ez benne van a pakliban. Ha jól néz ki a mostani (szerintem igen), akkor kár bántani. De azért minden tervre nyitott vagyok. :lol:

coupe miért gáz?

az összes gsi euban széria klubjelzéssel lessz ellátva :D

a ferrari beragad a startnál?

Akár beragad, akár nem, azért jót megy a Smart... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.