Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elég szép ára van,de legalább elég kicsi az esélye hogy lesz bárkinek is,de lehet ennyiért megkellene nézni a schmidt felniket is.

Ez a felni nekem is tetszik :)

Hát ebben van valami...

Az előző garnitura azért is volt állat mert tök jó árban volt. De 250nem olcsó buli. Lehet hogy érdemes lenne várni tavaszig és télen vadászni valamit ebayen, akkor úgyis lent vannak az árak. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Néztem már ebayon is...nem olcsóbb, és onnan még haza is kell hozatni... :unsure:

A schmidtek meg még húzósabbak, és ami tetszik az nem jó opelre...szóval ott még mókolni is kéne...

Ha meg schmidt, akkor Radinoxosat vennék, de az meg még húzósabb...

Ebből pl

TH-Line-2-tlg-17.jpg

Elöl 8 colos én választok ET-t meg lukosztást

Hátul 9 colos és szintén én válogatok,

Polírozott középrésszel

és az ára 429.000 HUF-ra jönne ki, ha 270-nel számolom az EUR-t és még nincs itthon... :) És még csak gumi sincs rajta... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát az tényleg elég húzós ár érte :unsure: és ebay-n mennyiért nézegettél?Jó a mam felni is de ennyi pénzért veszel egy ilyen felnit és megint meglátod valamelyik autón pláne a klubból szét fog b@szni az ideg :)

csak mert ez nekem is nagyon tetszik és nem lehet tudni mit hoz a jövö :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Inkább mit hoz a gólya...

A MAM-mal amúgy teljesen elégedett vagyok, azért is valószínű, hogy nem adom el, hanem marad télire...

Veszek rá két télit előre, aztán lehet csapatni... :)

Majd meglátod mennyibe kerül egy 17es téli gumi és megváltozik a véleményed :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Néztem már ebayon is...nem olcsóbb, és onnan még haza is kell hozatni... :unsure:

A schmidtek meg még húzósabbak, és ami tetszik az nem jó opelre...szóval ott még mókolni is kéne...

Ha meg schmidt, akkor Radinoxosat vennék, de az meg még húzósabb...

Ebből pl

http://www.felge.de/images/felgen/klein-20...ne-2-tlg-17.jpg

Elöl 8 colos én választok ET-t meg lukosztást

Hátul 9 colos és szintén én válogatok,

Polírozott középrésszel

és az ára 429.000 HUF-ra jönne ki, ha 270-nel számolom az EUR-t és még nincs itthon... :) És még csak gumi sincs rajta... :D

Ezért kell használtat nézni. :lol:

Csak nincs lepadkázva. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Itt van az ebayon schmidt 17-es, amit az elöbb kiszámoltam...pont ugyan az... :unsure:

Blizzak LM-22 215/40 R17 83V a gumik.com-on 46.766 HUF

Szép ez a felni nagyon és itthon egyedi is lenne :D de ennyit nem ér

A gumi is elég drága gondolom azért csak kettöt akarsz venni :)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen...meg eleve gondolkozom azon is, hogy ne téligumit vegyek rá, hanem egy téli autót helyette... :unsure:

Hát lehet jobban járnál vele,ha eladod a felnit meg hozzá számolod a téli gumi árát.....

Sonique elkezdte szétszedni a mociját,most mondta a Tom.

Link to comment
Megosztás:

konkrétan miért akarsz másik felniket ?

ha leveszed sztem próbáljátok rá a caravanra mert sztem azon is nagyot mutatna :unsure:

Egy próba erejéig biztos felrakjuk,de nekem annyira az a felni nem tetszik csak amikor forog :D

:D :lol: :D

ez a felni annyira dolgozó lány jó, hogy azonnal kellegy :D

:)

Már csak a 350 hiányzik hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

hirszerzo.hu :)

Amúgy neked minek van telefonod ?

Rosszabb vagy mint Gergő :D

Sajnos szar és ha olyan kedve van, akkor nem csinál semmit ha hívnak és én sem tudok senkit sem hívni...

Tényleg bocsi, mostanában sokan panaszkodtak, majd elviszem szervízbe. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.