Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

elöl volt 1edül necces... de srác elmondása szerint végül befért astra hütővel is.

nomeg sfi doboz alapból kuka mert az már utastérbe logott volna be.

meg ugye nyúlványnál kisebb sérülések, gondolom az implantció miatt... mintt SXPnél is...

jah

meg az 1ik bak az nem gyári hanem hekkelt volt, a hely miatt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nah majd toljatok még képeket :)

@coupe igen szhép lesssz a vasad, ha így folytatod. asszem bazs korszak után örül a caravan :lol:

nekem meg ismét volt történés: m7 200 bal ft elhagyta magát :unsure:

Nah akkor mégiscsak féltengely volt amit mondtál? emlékszel, mondtam h arra gondolnék, de nem akarok, mert az gáz, és csak nem mán az van.. no meg h csak melegen csinázta, az is érdekes történés .. :S mennyire hagyta el magát? totál szétszállt?

jah most láttom van még tovább.. el kellene elösször olvasnom végig a történéseket :D

Link to comment
Megosztás:

Közöm sincs az elinduláshoz...nagyon szarul megy...rég mentem...

Nem tom 5000 fölé pörgetni, mert a generátor gyengesége miatt elveszi a gyújtást...és csak állunk egy helyben...

Tök más volt a lámpa mint itthon szokott...

Slick nem volt...

különben sem tok gyorsan váltani...

..meg a váltó sem bírná...

...meg kraft sincs a kocsiban...

...meg csak 95-öst tudtunk tankolni...

Na és így mentem 14.6-ot...szóval szar...

Jó generátorral, Slikkel, jó indulással 13körül tudnék menni...lehet, hogy 12,9-et, de nem hiszem, hogy ez lenne a fix...ez már úgy ha minden klappol... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Norbi jövöre neked is ki kell jönnöd és nincs semmi kifogás,felejthettettlen élmény kár kihagyni,de ez szól mindenkinek :D :unsure: :lol:

ne is mond, most nézegetem a képeket meg olvasom amiket irtok ilyenkor annnyira sajnálom, hogy nem jjutottam ki.....de most pl a hétvégén Gyenesdiásra sem tudtam lemenni (Keszthely mellett) mert annyira nincs $

:) :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont este ha meglátod a képeket amiket az én gépemmel csináltunk...na ez sem egy profi masina, de ég és föld...nekem egy sem lett homályos, meg sötét...na jó én sötétben nem is fényképeztem vakuval ablakon keresztül... :unsure: :D

Az én képeim se homályosak :lol: 1-2kivételével :) meg kellene tanulnom használni a fényképezőt,mert automata beállításokkal ennyit tud ha nem jók a fényviszonyok,de lusta vagyok elolvasni a használati utasítást.

Link to comment
Megosztás:

ne is mond, most nézegetem a képeket meg olvasom amiket irtok ilyenkor annnyira sajnálom, hogy nem jjutottam ki.....de most pl a hétvégén Gyenesdiásra sem tudtam lemenni (Keszthely mellett) mert annyira nincs $

:unsure: :)

Ezért kell félre rakni mostantól havi 2000ft-t és akkor nincs gond a pénzel.Amúgy csak a német benzin árakkal van gond,mert elég drágán mérik az üzemanyagot :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem rossz az az arany a Corsa, de más felnikkel még szebb lenne.

Nem tudom, hogy miért kell mindig mindenhova Vauxhall jelet rárakni, mikor ezek mind Opelek. :unsure:

Az Opel jel ráadásul sokkal szebb, de a legszebb mégis mindenféle jel nélkül. :)

Ez az Angel Eyes milyen kocsiról lehet?

Pólóról?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.