Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sajnálhatod is...

Ha jövőre nem akarsz jönni, leviszünk erőszakkal... :)

Csak időben el kell kezdeni a szervezkedést, és sokan lemenni...

Az alagutas sztorit, kb 4 X adtuk elő, az osztrákok nagy örömére... :unsure:

Nem vágták, hogy mi történik...nagyon durva hangja volt az alagútban...:-)

István lököse tényleg patent, és hibátlanul illeszkedett mindenhol... :D Na meg ennyi pénzért ajándék volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Hát nem megy jól a szekér valamiért... :D Meg hát a Rekiben még ott van az őserő... :D

A kép meg nagyon jó lett... :lol: :unsure:

Az az igazság,hogy ahogy Boogie ült a volánhoz egyszerűen megtáltosodott. :)

De pénteken már hozzuk haza az új mocit és indul is a csereproyekt.

A képet meg küldöm erdeti méretben :)

Link to comment
Megosztás:

figyu ha tényleg ekkora probléma a tar.hu akkor tegyük fel gsi.hu-ra ott van hely videóknak is meg mindennek

amugy mi volt a rendőrös sztori?

és ugy látom szent a béke...legalábbis a videóbol :lol:

(végre)

És azt hogy oldjuk meg :unsure:

A rendöröknek a német határon a sonique rendszámával volt a gond,de jó fej volt a rendőr mert csak 30euro volt a büntetés,és a füstölést figyelembe se vette :D Viszont az osztrák addig nem adta vissza a papírjainkat amíg fel nem raktuk a rendszámot,de az ingyen volt.

Este lehet, hogy arra gurulok, és átdobjuk...

De amúgy hova tetted??? :)

Valahol a tűzoltó készülék környékén van a többi szerszám között :D

Link to comment
Megosztás:

m7 zooztam lefele 200al győrnek és 120 km megtétele után bal oldali külső féltengely úgy gondolta h mégse lesz ez jó neki ezért recsss én megpróbáltam nem fel borulni. Majd nyögve nyelve eneséig mentünk ott full KO... az volt a baj h 7végézni mentünk nem autót szerleni és nem volt nálunk túl sok célszerszám... so ment a para 1000el h difi és tsai, de este f11re már volt bontott féltengelyem győrből és be is tettük :unsure:

3-10ig enesén vadásztunk kápét, mert nem volt nálunk csak kártya, utána vontattunk, d emivel lökös le van flazava elöbb azt szereltük le... majd beállt ftvel otószerelő akivel ott gyorsba bizniszeltünk realizáltuk a gondot és orvosoltuk. so ez a péntek a hogyan tegyünk meg 230km-t 9 óra alatt címre hallgatott :)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor csak megérte a fáradozást mostmár abszolút a tyütyütyüü... :D

Örülök, hogy szerencsésen megjártátok!

Innen tőlünk is hiányoztatok! Igazi GSi-t alig láttunk ezen a talin... tyütyütyü meg csak off ótókban volt! :)

csaj itt se volt sok jó... :unsure:

Na ja, de ennyi Astra Classic _Sedant_ úgy sem látni minden nap...

Meg a Zsiguli a krómos powertape csíkkal mindent vert...

Link to comment
Megosztás:

m7 zooztam lefele 200al győrnek és 120 km megtétele után bal oldali külső féltengely úgy gondolta h mégse lesz ez jó neki ezért recsss én megpróbáltam nem fel borulni. Majd nyögve nyelve eneséig mentünk ott full KO... az volt a baj h 7végézni mentünk nem autót szerleni és nem volt nálunk túl sok célszerszám... so ment a para 1000el h difi és tsai, de este f11re már volt bontott féltengelyem győrből és be is tettük :unsure:

3-10ig enesén vadásztunk kápét, mert nem volt nálunk csak kártya, utána vontattunk, d emivel lökös le van flazava elöbb azt szereltük le... majd beállt ftvel otószerelő akivel ott gyorsba bizniszeltünk realizáltuk a gondot és orvosoltuk. so ez a péntek a hogyan tegyünk meg 230km-t 9 óra alatt címre hallgatott :)

GSi feeling... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.