Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon jó is az! :D

Nem volt a te kocsidban már a T&S fesztiválon is egy ilyen? Vagy miért ez a nagy fellelkesedés így hirtelen?

dede :lol:

csak amikor sikerül olyan helyzetbe kerülni, hogy van 200m ahol épp lehet egy nagyon kövéret nyomni és jön a HANG akkor ujra szélesebben mosolygok, jobban kihúzom magam, pár ősz haszálam visszabarnul, tekintetem csillogóbb lesz, szőröm selymesebb, fogaim fehérebbek, tartásom egyenesebb :unsure: :)

Igazából teljesen meg tudom érteni az Antit amiért állandóan sziszegve közlekedik :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából teljesen meg tudom érteni az Antit amiért állandóan sziszegve közlekedik :)

Péntek este szokásos meat a CP-ben, 1X csak nagy bőgetés, és elindult a racsing.Egy 525-ös bömös próbált meg rendreutasítani egy Renault R5-öt.A kicsi elkezdett sziszegni, és elég konkrétan lelépte a bömöst.Turbós volt a kis méregzsák!Állat volt! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nana miket kívánol nekem az fájna :D drága lesz ám a stabrúd így :)

Voltál vele dokinál? :unsure: Vagy elmúlt magától?

Johnny, a helyedben nem kötözködnék vele, mert a stabrúd az övé volt. :D

Ráb@szok a viccelődésre oszt mehetek bontani minden vasárnap! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttünk a nagy büdös No-ból...kircsi volt a masina végigsziszegte az utat...volt egy kisebb kaland, mert a kipuffot sikerült megütni az alján, úgyhogy voltunk Herr Jürgennél is, aki ideiglenesen meghekkelte...

Gyorsultunk is kinnt, meg rendőrbácsiztunk is, meg láttunk sok szépet, kivéve jó csajokat, mert az valahogy egy sem volt...

Kicsit hosszú volt az út, meg még hírtelen sok az élmény, de majd szép lassan elmesélünk mindent...

Ja meg néztünk végsebességet a Németeknél...

244-nél bejöttek elénk...ennyit mutatott a digit...mivel nekem a kerékméret miatt lefele csal, így ez valahol 260 körül lehetett, és ez nagyjából a vége is...még 1-2 km/h-t talán ment volna, de az már percekbe tellet volna...Fogyasztás F betüt ír, ami nem sok jót sejtet...:-)

Átlagba olyan 9-10 licit fogyasztott 100-on, ami jónak mondható...és 180-200-ról még igen fincsit gyorsul...

Viszont generátort kell cserélnem, mert nem tud eleget tölteni, és ledadog a gyújtás magas fordulaton..

Ja és mi voltunk az első Magyarok, akik gyorsultak a Blitz-Hitsen... :D

Nagyon sokat röhögtünk, ökörködtünk, jól éreztük magunkat...Volt akiben pozitívan, volt akiben negatívan csalódtam... :unsure:

Tom kellett volna még oda, mert kevesek voltunk így... :D

Coupe majd gondolom tolja a képeket... :D

Jövőre sok kocsival kéne lemenni...

A tyutyutyura azért a németek is rohantak ki a sátrukból, ha épp Sonique, vagy mi arrajártunk Istvánnal... :lol:

Jajjjjj a lényeget majd lehagytam...arról úgy is lesz majd videó....de hát az alagutakban milyen hangja volt a turbóknak...hát az leírhatatlan...

Dini, ha átmásolod videókazira, arról fel tom írni DVD-re... :)

Ezen meg a gyorsuláson kivül miket kameráztatok még??? :)

Link to comment
Megosztás:

A képekkel az a baj hogy beregisztráltam a képtár oldalra,de nem jött vissza az email,így nem tudok belépni az oldalra.Csináltam 411 képet,és ha jobban belegondolok elég sok mindent így se sikerült megörökíteni.Már ott megbeszéltük hogy jövöre is megyünk,de jó lenne ha sokkal többen eljönnétek,mert akkor az igazi a buli.Anti autója nagyon szépen muzsikál,de Sonique autója is elismerésre méltó,hogy hazahozta úgy hogy sípol a váltója füstől a motorja,ami a német rendőrnek a határon annyira nem tetszett :)

Az alagút az nagyon király volt mikor a két turbó elkezdett gyorsulni :D A németek nem normálisak Anti csinált róluk pár jó képet mivel is üzik el az időt.Ami engem egy kicsit bosszantott hogy a 19éves kis pöcsöknek milyen autójuk van,de ezen túl kell lépni.

Jó lenne ha itthon is össze lehetne gyüjteni ekkora tömeget,ennyi opelt :unsure: és ilyen szintű találkozott szervezni.A németek elég komolyan veszik a márkahűséget,a transzporters srácot nem engedték tovább vissza kellett fordulnia,Tomit meg lefröcskölték egy kis sörrel.Sikerült jó helyet kifognunk,

HPIM_348_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

itt már a sátrakat lebontottuk :D

ezen a képen meg talán látszik hogy azért nem voltak kevesen

HPIM_346_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És hogy ne legyen off a hozzászólás, a többiek unszolására,amit nem bántam meg sőt nagyon örülök neki sikerült vennem egy irmscher hátsó lököst elég jó árban(99euro) :) Köszönöm hogy rábeszéltetek :D :lol:

HPIM_411_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Meg vettünk mindhárman(sonique,Anti,és én)irmscher ablaktörlőket ami 160fölött is csinálja a dolgát és igen szépen töröl.

Link to comment
Megosztás:

Gratula a sok képhez!

Gratula a sikeres úthoz! Gratula a király lököshöz!!!! :D

Ez már fixen fel is van rakva? :)

a gyáárira kell ragasztani,amit elméletileg kellett volna adni hozzá,lehet postán küldik a számlával és a gari papírral együtt.Valószínű hogy ez is csak télen a fényezés elött lesz felrakva.

csináltam neked is egy képet a vectra angel eyesról,még az autó színe is olyan mint a tied.Ha jól emlékszem arra voltál kiváncsi hogy mutat a fekete lámpa a Te kocsidban :unsure:

kép a lámpáról

Link to comment
Megosztás:

ftp-ztem... de még mindig konvertál... bacca meg...

Ja.. visszatérve, hogy nem olyan a színe... de még lehet! :)

Igaz, ez most spec nem teccik...

Ez nekem se.A konvertálás nekem se müködik azt úgy csináltam hogy a szerkeszt gombot megnyomtam és akkor kirakja csak azt a kis képet,ha arra rákattintasz akkor elméletileg a képet adja már be.(remélem érthetően írtam le,kicsit fáradt vagyok,délután nem aludtam meg éjjel sem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jajjjjj a lényeget majd lehagytam...arról úgy is lesz majd videó....de hát az alagutakban milyen hangja volt a turbóknak...hát az leírhatatlan...

Dini, ha átmásolod videókazira, arról fel tom írni DVD-re... :D

Ezen meg a gyorsuláson kivül miket kameráztatok még??? :unsure:

A turbónak tényleg nagyon állat hangja van.Néha élég nehéz volt lépést tartanom veletek, egy két előzésnél igen csak figyeltem a tükröt.Azért a kocsikázás nekem is nagyon tetszett. :)

Videó igazából csak a gyorsulásról van,mert mire Bécsben feleszméltünk már az alagútnál jártunk és nem volt idő elővenni a gépet.Csütörtökre átmásolom és kiviszem Lurdyhoz.

Link to comment
Megosztás:

Voltál vele dokinál? :unsure: Vagy elmúlt magától?

Ráb@szok a viccelődésre oszt mehetek bontani minden vasárnap! :)

Mondtam hogy nem megyek vele dokihoz elmúlik majd talán de most már a térdem is xar meg a kezemet is becsukták a csomitartóba mikor bexart úgyhogy faca minden kész kripli leszek Szelídig :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.