Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én szeretem a gsi-t még annak ellenére,hogy most van egy széthullott motorom. :) Sajnos ezt be kell látni,hogy egy sportautót sokkal sűrűbben kell karbantartani mint egy sima személygépkocsit.

Mint pl.: F-1 , csoda ha 1 7végét kibírnak a motorok :)

Ha olyan autót szeretne az ember amibe csak beül és megy akkor mindenféleképpen egy 1.4ccm vagy hasonló autót ajánlanék.Ott biztos hosszabbak a szervizciklusok és az elhasználódási idő(pl.: fék) is hosszabb.

SZERINTEM.

Szeles Gabi még nem hívott :) Ejjjj :P

Link to comment
Megosztás:

....Bennetek egyébként az a jópofa, hogy lebeszéltek a GSI-kről....

Roppant egyszerű.

Magam részéről én úgy látom, hogy nem a "megfelelő helyiértéken" kezeled a GSI-t + a tipus iránti igazi lekesedést is "hiányolom" belőled.

És pont ezen indokok miatt nem lennél olyan elnéző a kisebb-nagyobb hibáival szemben.

Akkor meg mi értelme lenne rádtukmálni a GSI-t ?

Link to comment
Megosztás:

Én is felhívtam Gabit mondta,hogy mi van. Ma kimegyek megbeszélem vele a többi dolgot meg fényképezek is.

Mondta,hogy "léghűtéses" szelepek vannak benne.......az micsoda?

Honnan tudnék olcsóbban olyat szerezni?

darabja 7-8 rugó.

Sima szelepet is rakhatnék bele de akkor nem szabadna hajtanom a gépet. Az meg nem jó..... :) Mert hajtom :)

Link to comment
Megosztás:

Mondta,hogy "léghűtéses" szelepek vannak benne.......az micsoda?

Ha az amire gondolok, akkor spec cuccal van töltve a szelepszár a jobb hűtés érdekében. Mi anno nem hittük el és az 1ik zafira (vezérlés elszállt) kajla szelepét fürész és be a vízbeeeee... nem kicsit forrt fel a víz :) :)

Link to comment
Megosztás:

Petya!

1ik spanom fönökének nemrég szállt egy a b vectrájában a vezérlése autópályán... Namost mint tudják nagyopelesember csak 1 van az ismerettségben 1ből hívták is geribácsit. Én szörnyülködtem és mondtam nem lesz olcsó mulatság, de végül az 1ik nagykerből valami nagyon csekély áron bevásároltak. ha gondolod utána tudok kérdezni,h milyen szelepeket és hol és mennyiért vették!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Az opelbontósoknak fontos minden ügyfél és az ídőhatárok betartása, nézzétek a 15.ei levelemre milyen választ kaptam és milyen árral

>From:"Finfera Gergő" <gsi16v@opelklub.hu>

>To: opelbonto@hotmail.com

>Subject: motor

>Date: Tue, 15 Feb 2005 12:47:22 +0100 (CET)

>

>

>Üdv!

>

>Érdeklődnék, hogy a calibra turbó motor megvan-e esetleg még?

>Ha igen, akkor kb hány km lehet benne és milyen állapotú a turbó?

>Érdeklődnék továbba, hogy számítanak be kisebb motort ugyanis ez egy

>c20xe helyére kerülne be!

>

>Segítségüket előre is köszönöm,

>

>Gergő

vectraC 2000turbo motor + VÁLTÓ 600.000FT :)

széééééééééép mond6om :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.