Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg nem magamra..

Múltor egy hétig éreztem a kuplungszagot a GSI-ben.... István vezetett... :D :unsure: :)

Nekem még nem sikerült 1motort se kinyirnom,pláne nem 12000km után :)

Annyira nem volt vészes a helyzet mint amennyire Anti előadja,kicsit elfelejtettem felengedni a kuplungot,de ez kb 3másodpercig tartott.

Na de utána azt már elfelejti hogy mindenki szeme láttára olyat reccsentett a váltón hogy nem is csodálkozunk azon hogy lefogazta az egyik fogaskereket :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hát jókor szólsz...pedig a lehetőség adott volt... :D

Nekem még nem sikerült 1motort se kinyirnom,pláne nem 12000km után :D

Annyira nem volt vészes a helyzet mint amennyire Anti előadja,kicsit elfelejtettem felengedni a kuplungot,de ez kb 3másodpercig tartott.

Na de utána azt már elfelejti hogy mindenki szeme láttára olyat reccsentett a váltón hogy nem is csodálkozunk azon hogy lefogazta az egyik fogaskereket :unsure: :) :)

Jóvanna...hát izgultam...fellépés volt...

Azért megnézném most az Audis ábrázatát... :D

Ja és igen csak 3 másodpericg...de azt fix 6.000-en csúsztatva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te ott sem voltál...ne röhögj...láttad volna most sírnál... :unsure:

Az biztos.Azért sajnálom hogy elég sokmindenhol nem lehettem ott,de igyekszem pótolni :)

A multkor veresegyházánál én is benéztem a fekvőrendört,de az az út megkivánta hogy teli gázon végig menjek rajta

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.