Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszönöm, ebből most sokat tanultam. :)

Megoldottuk végül...én voltam az értelmi szerző, a Tarr meg csinálta...micsoda csapat... :unsure: :D

Szóval mivel szűkülő cső kellett volna, egy ami elszakadt, annak a szűk részét rajtahagytuk, és erre már simán rápasszolt az egyenes fix cső...aztán kapott két bitang bilicset, meg becsiszoltuk elötte, hogy nehogy lecsússzon, aztán ennyi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megoldottuk végül...én voltam az értelmi szerző, a Tarr meg csinálta...micsoda csapat... :unsure: :)

Szóval mivel szűkülő cső kellett volna, egy ami elszakadt, annak a szűk részét rajtahagytuk, és erre már simán rápasszolt az egyenes fix cső...aztán kapott két bitang bilicset, meg becsiszoltuk elötte, hogy nehogy lecsússzon, aztán ennyi... :D

Köszönöm, így már minden oké. :D

Én csak arra akrtam rávillágítani hogy tényleg drága,és nehéz is,de családi szóval biztos nehéz döntés lenne ha ennyi pénzt áldoznék autóra,hogy mit is vegyek.(de ez a veszély nem fenyeget :) )

Hát igen, sajnos nem mindenki engedhet meg magának egy turbós autót... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Megoldottuk végül...én voltam az értelmi szerző, a Tarr meg csinálta...micsoda csapat... :unsure: :D

Remélem olyan tartós is lesz :D

Hát igen, sajnos nem mindenki engedhet meg magának egy turbós autót... :lol: :)

Olyan már amúgy is mindenkinek van :D Pénteken a lurdynál talán a Petinek volt szívó motor a kocsijában,pedig voltunk egy páran :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, sajnos nem mindenki engedhet meg magának egy turbós autót... :) :D

Hát igen a Géza is így volt evvel, nem engedhetett meg magának 1 turbós autót, úgyhogy vett még1et... :D

Remélem olyan tartós is lesz :D

Olyan már amúgy is mindenkinek van :D Pénteken a lurdynál talán a Petinek volt szívó motor a kocsijában,pedig voltunk egy páran :lol: :D

Nana...még ki kell vinnie a seggünket No-ba... :unsure:

Meg az sem árt ha haza is hozza... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Különben is ne legyél nagyszájú, mert elmondom a Sonique-nak, hogy csak azért nem jössz, mert vele kéne jönnöd... :)

Ja és abból a sok turbóból a lurdynál kettönek csúszott szét a cooler csőve,pedig nem is mentek sokat.

Nem is rossz arány...a nagyobb baj csak az, hogy abból ugye az egyikkel mi voltunk ott... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Különben is ne legyél nagyszájú, mert elmondom a Sonique-nak, hogy csak azért nem jössz, mert vele kéne jönnöd... :)

Jobb lenne, ha inkább kibékülnétek és tudnátok rendesen beszélgetni. Hosszú lesz visszagyaloglni Blitzről... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Le kéne szokni róla!... a cigiről! :D :D :lol: :)

Nekem már egyszer sikerült 1.5évre csak ellopták az autót és akkor vissza szoktam :unsure:

Hát amíg az Anti autójában kevesebb okosság van, addig nem is fog... :)

Az már nem biztos hogy kevesebb okosság van :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.