Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak kérd meg hogy flexeljenek belel az elejébe, mert Te ehhez szoktál hozzá...és nem adsz fel az elveidből... :) :lol:

Jóhogy!

De ha már úgyis alkudozom, akkor megkérdezzem, hogy félrefurt hengerrel és állandó füstöléssel mennyi lenne a vége? :D :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, már megnéztem az árlistát is...

Nincs is annál jobb amikor 260-nál a gyerekek hátul legóznak... :unsure:

Ha legózni nem is legóznak, azért eléggé feszülten figyelnének...

(ezt nem 260-as tapasztalatokra alapozom... csak 160-asra... valahogy feltűnt neki, utána meg követelték volna a gyorsítást :) )

Link to comment
Megosztás:

Jóhogy!

De ha már úgyis alkudozom, akkor megkérdezzem, hogy félrefurt hengerrel és állandó füstöléssel mennyi lenne a vége? :D :lol:

Ja meg ne felejtsd el megkérdezni, hogy mennyi lenne az oldalanként szabadon villogó xenon, meg, hogy a hátsó lámpába mennyiért aplikálnak be egy akváriumot...

Ja és jó lesz alapjárati moci nélküli verzió is... :) :D

Lenne sírás az ajánlat után :)

Vagy röhögés... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jóhogy!

De ha már úgyis alkudozom, akkor megkérdezzem, hogy félrefurt hengerrel és állandó füstöléssel mennyi lenne a vége? :) :unsure:

Akkor már azt is tedd hozzá hogy a félre fúrt hengert hogyan lehet egyenesre fúrni,hogy a száraz persely illeszkedjen benne,és ne lötyögjön.

Link to comment
Megosztás:

Olyan lassan válaszoltok, hogy én közben megérkeztettem egy csoportot is... :unsure: :) :D

Nem pörög eléggé a topic... :)

látom Anit öregszel h családi caravanokat nézegetsz

vagy bejelentették h kicsi lesz a gsi ? :lol:

ÁÁÁÁ az megmarad bevásárolni...azért nem is rakom vissz hátulra az üléseket... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.