Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Benzin!

Gyere el, nézd meg az én kocsimat. Szerintem egész jó. Motor húz, hidrotőke hidegen ugyan szól, de olyan nagyon az sem szar (az öt legramatyabbat kicseréltük újra, a többi egész korrekt), a vezető ülésem is (gsi-khez képest) jó, oldaltartása is van és áll is a helyén, a támla mozog-nyisszog kicsit. Kasztni nincs szétrohadva, váltáshoz is csak tolatáskor kell okoskodni, hirtelen is tud korrektül váltani.

Öööö... mit is kell tudni még? Hogy hozza-e a 150 lovat?

Teljesítménymérésen nem voltam, a gyorsuláson viszont ahány gsivel indultam alapjárati gurulásra padlógáz szúrásával, mindig fej-fej mellett vagy előrrébb haladtam.

Igaz, én nem akarom eladni, de a véleményed nagyon érdekel, csak hogy tudjam, mégis hová tegyem az autómat a többi közt.

Te pedig látsz még egy ilyen kocsit, és kérdezhetsz élőben valakit, akinek másfél éve ilyene van, és nem érdekelt téged átb@szni, mert nem árulja a kocsit.

Tecc az ötlet? Ha gondolod hívj: 30/3843626

Ja, most szólok: az enyém ültetve van. :) Másfél év alatt nem volt még bajom belőle (kopkopkop), de igencsak vigyázok is rá.

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy kicsit lohasszam a lelkesedést GSi ügyben!

Kezdek kiábrándulni az autókból, lehet áttérek bicajra...

Sajnos az sem garancia semmire, ha a mókus új autót vesz :)

Azt már írtam, hogy összeomlott a váltóm, de hogy ne ússzam meg ennyivel csíkos az összes hajtókar csapágyam! :)

Mindez 30000-nél, úgy, hogy normális olajjal 7-10000-ként olajcsere, +hidegen soha nincs forgatva...

+varrat mellet eltört a lexmaul leömlőm, kb 7000 km után :evil:

Kezdek megtelni, erősen gondolkodom, hogy visszaalakítsam gyári állapotra....

Szal Benzin koma vegyél gördeszkát! :wink:

Bocs a panaszkodásért,

üdv

tfg

Link to comment
Megosztás:

Találtam 1.5ért egy 2000-es évjáratú Punto HGT-t, asszem megveszem. mo-i szervizkönyves, egy fogorvosé, garázsból stb.

5 kilóval adja olcsóbban mint a többi 2000-es évjáratú, mert van rajta pár karcolás, meg parkolásból eredő horpadás.

Na ilyeneket kell kivárni..

Link to comment
Megosztás:

Találtam 1.5ért egy 2000-es évjáratú Punto HGT-t, asszem megveszem. mo-i szervizkönyves, egy fogorvosé, garázsból stb.

5 kilóval adja olcsóbban mint a többi 2000-es évjáratú, mert van rajta pár karcolás, meg parkolásból eredő horpadás.

Na ilyeneket kell kivárni..

Na tessék. Türelem HGT-t terem :)

Jóóóóó FIAT nyüstölést kívánok :wink:

ui: jobb ez így, meggyőzödésem, hogy te nem lettél volna boldog GSI gazdiként :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.