Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megyünk No-ba...és ott már sok ójróba kerül ha nincs fennt...és a Jürgenpolicemennek nehéz ezt megmagyarázni...
Kedves emberek azok a zöldruhások.Mikor No.-ban melóztam,magyar rendszámú autóval rendszeresen megállítottak,kipakoltattak,megmotoztak.. :unsure: ungarise betyár stéblájb!
Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy elnéztem 170ezer az alja és az még a tegnap megnézettnél is ótvarabb, max ebay-en lehetne próbálkozni.

Mondjuk ezzel a pukkadékkal bírnám égetni magam.

De azért 1000km az 1000km, és van határ is még :unsure:

Nem mondom nem próbálnék meg egy olyat hogy voncsival vagy ócsórepzajjal kinézünk és magyarrendszámot rá oszt haza - csak nem nézik meg az alvázszámot máá.

ca. 80 liter benya = 24000 forint + a kijutás - ez nem is halálsok - csak risky

Ezt hogy érted? Megnéztem. Nem félig. Ha pl bmw.Tomi nézte volna ő jobban megnézi és többet lát, ha meg anyám jött volna ő max a színére emlékezne.

Én ennyire tudtam - meg amit nem írtam le.

hát én anno hoztam be talpon 1 calibrát osztrákból bontásra működőképes volt csak very mocskos meg belül ohne kárpítok és fullra volt pakolva alkatrészekkel. Ami a pláne benne hogy magyar rendszámmal láttuk el méghozzá 1 Audi 80 avantét kapta!!! Na ez akkor rizikós volt de senki nem foglalkozott velünk a határnál. De c20 xevel megléptem volna :)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi s Tom kicsit késik a leírásom, mert kedvesem átnézte a 7 oldalt és rámdörrentett h miért csaptam össze :unsure:

So 7végén átnézem és elküldöm :D

Ajaj. érzem, ez már több kötetes lesz.. add ki sorozatként.. a legizgisebb résznél.. "folytatjuk..." és reklám :) :D

Nah legyetek jók.. megyek Balcsira hétvégére ..vasárnapig estig megúsztok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.