Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pénzügyileg nekemis fos me kiscsaládom megest csinált nekem kis minuszt

de ez most nem ide való asszem....

tuom szhaos lusta vaok de mikor kell jelentkezni, kinél mikor kell fizetni?

jó m1ek elolvasom az akt topikot :D

nagyon be vagy zsongva :unsure:

nyugi még tobb mint másfél hónap :)

Link to comment
Megosztás:

Albert, sztem ezt a gépet sürgősen felejtsd el.Nem ér annyit, max. annyit tudnál kiárulni belőle, mint amennyiért megvetted.Annak meg nincs értelme.Olyan 170-180e.-ből lábon hozol be, makulátlan állapotú C20NE GSi-t Németből.........

Hát ahogy elnéztem 170ezer az alja és az még a tegnap megnézettnél is ótvarabb, max ebay-en lehetne próbálkozni.

Mondjuk ezzel a pukkadékkal bírnám égetni magam.

De azért 1000km az 1000km, és van határ is még :unsure:

Nem mondom nem próbálnék meg egy olyat hogy voncsival vagy ócsórepzajjal kinézünk és magyarrendszámot rá oszt haza - csak nem nézik meg az alvázszámot máá.

ca. 80 liter benya = 24000 forint + a kijutás - ez nem is halálsok - csak risky

Te aztán jól megnézted! Le a kalappal!

Ezt hogy érted? Megnéztem. Nem félig. Ha pl bmw.Tomi nézte volna ő jobban megnézi és többet lát, ha meg anyám jött volna ő max a színére emlékezne.

Én ennyire tudtam - meg amit nem irtam le.

Tomi látod? Méghogy nem áll jól a Ronal felnim...

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy érted? Megnéztem. Nem félig. Ha pl bmw.Tomi nézte volna ő jobban megnézi és többet lát, ha meg anyám jött volna ő max a színére emlékezne.

Én ennyire tudtam - meg amit nem irtam le.

Én jóértelemben mondtam.. le a kalappal.. szal JÓL nézted meg :unsure: úgye vááágod :)

Link to comment
Megosztás:

Albert mikor hívtál pont akkor állítottam le kánter szervert a 27015s porton és mentünk csocsózni...

So SRY

next time legalább szólj ha van sansz villámlátogatásra és akkor mondom esélyét itthontartozkodásomnak

:unsure:

Az úgy volt hogy kanyarodtam volna be János utcába és tragikus állapotok voltak. Továbbmentem és amikor befordultam Lajosba satu mert eszembe jutott hogy csak be kéne máá nézni. Szal sokkal előbb nem tudtam volna szólni!

De holnap este Gyere Lurdyba!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.